Şimdi Ara

[BİTTİ] Hepsiburada | İlk Alışveriş 150/50 İndirim (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.228
Cevap
23
Favori
91.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sakın paketi açmayın hocam. Sorgulama yaptırın sahteyse direk iade edin ve hepsiburadaya bildirin. Değilse 60 tl'ye 20 kg ariel almanın keyfini çıkarın :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sayende yararlandik. teşekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marslan1999 kullanıcısına yanıt
    papara ındırımı nasıl yapılıyor kod ıle bırlıkte
  • Hocam sadece 10kglık aldım bahsettiğiniz ikili 10kglık değil. Yorumlarda da pek olumsuz yorum göremedim aldığım satıcıya ait ben.

• Çağlayan ticaret mi hocam

• davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Kampanya bitti ancak yine de yazayım. Paparayla öder ödemez iade bildirimi de geldi.

• Mavaticaret batman, sizin aldığınız kim hocam?

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    telefon numarasını ana hesapta kullandığınız numarayla aynıydı demi ? biz o zaman can çekişmişiz boşa, %66dan almış olmuşsunuz kodları gayet iyi.
  • 2 kamp sandalyesi
    2 activex sabun 1,5 litrelik
    800 gram jacobs kahve
    1 litre oto lastik parlatıcı aldım. Teşekkürler dh, teşekkürler hb
  • BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Stanley STST74303-8 19" 48cm Eko Seri Metal Kilitli Takım Çantası
    https://www.hepsiburada.com/stanley-stst74303-8-19-48cm-eko-seri-metal-kilitli-takim-cantasi-p-HBV00000NVL6N?magaza=BAYMERA
    Bende bundan aldim

• Çağlayan Ticaret İstanbul hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: rmznturedi

Stanley STST74303-8 19" 48cm Eko Seri Metal Kilitli Takım Çantası
    https://www.hepsiburada.com/stanley-stst74303-8-19-48cm-eko-seri-metal-kilitli-takim-cantasi-p-HBV00000NVL6N?magaza=BAYMERA
    Bende bundan aldim
    hayırlı olsun hocam
  • Aldıkta noldu?

Birini HepsiJET bana teslim etmiş ama benim haberim yok!
    Diğerini tedarik edemiyolarmış...

Şaka gibiler.

HB böyle yapmazdı. Derdi.ne acaba?

• 11.11 den sonra gördüğüm en iyi kampanyaydı.Hepsi burada dan beklenmez öyle şeyler ama şaşırttı doğrusu.

• Uygulamadan Siparisi verdim ve onaylandı.ardından siparisimdeki ürünlerden 2 tl olan kitabı iptal etmek istedim.sadece kitabı seçip yanlışlıkla sipariş verdim seçeneğini seçerek iptal et dedim.Sonuç ne oldu dersiniz.Sistem tüm ürünleri iptal etti.

• Rekor kimde
    100 e yakin sipariş veren vardir bence dhde

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    trendyol kupon gelecek derken kamp mı yapılacakmıs hocam nerden duyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Bende Falken 185/65 R14 Tl 86T 2020 Yılı yeni lastik aldım. 265 Tl'den 215 TL'ye düştü. Aynı firmanın N11'de mağazasında 252 TL en ucuz vardı. Samsun firması imiş, aradım fiyatı güncelleyin alayım diye yapamıyoruz dedi. Yinede çok uygun geldi.

https://www.hepsiburada.com/falken-185-65-r14-tl-86t-sincera-sn110-ecorun-binek-yaz-lastigi-uretim-yili-2020-p-HBV00000URYEH?magaza=DO%C4%9EAOTO

Aslında benim lastiğin ebatlarında Goodyear Eagle sport 200 TL ye geliyordu ama ıslak zeminde çok kayma yapıyor diye vazgeçtim.

Falkeni çok araştırdım. Hem yakıt, hem yumuşaklık, hem sessizlik, ıslak-kuru zemin performansı hemde fiyat kesinlikle FALKEN derim

185 65 15 ebatlarında Falken 2019 var doğru. Arayıp sorun 2019 sonu vardır belki 2020 vardır güncel değildir.

Falken Ziex ZE310 serisi , Sinceraya göre daha üst lastik diye biliyorum. Baktığımda Bridgestone, lassa, dunlop, kumho filanda iyi fiyata geliyor
    https://www.hepsiburada.com/falken-185-65-r15-88h-ziex-ze310-ecorun-oto-lastik-uretim-2019-p-HBV00000C857R
    Aynı lastiği alayım dedim 4 tane hesap aç uğraş kargoda gelmesini bekle sorun çıkma ihtimalde var yinede hepsi 860 TL ye geliyor. Ayrıca sök tak balans en ucuz 60 TL onuda pazarlık yapacak filan. Etti 920 bayiyi aradım o da 1000 lira 8 taksit dedi. Bana göre değmez deim maceraya gerek yok.

• aynı numarayla verilen siparişi önce onaylayan sonra da suçu bankaya atan hb, başka numarayla aynı kartla siparişin faturasını hemen göndermeyi bildi. önce onaylayıp sonra elle iptal etme bari. neymiş banka ödemeyi göndermemiş vay anasını.
  • harika alışverişler yaptım

80 tl ye aldım..
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-20000-mah-tasinabilir-hizli-sarj-cihazi-usb-c-18w-2-cikisli-powerbank-beyaz-p-HBV00000OYWWZ

1 çaykur çay - 2 domestos - 2 paradontax - 3 deodorant 112 TL

tuvalet kağıdı ve kağıt havlu stoğu yaptım..

3 hesapta 450 / 150 gibi bir indirim oldu..
    çok teşekkür ederim..
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.