Şimdi Ara

[BİTTİ] Hepsiburada | İlk Alışveriş 150/50 İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.227
Cevap
26
Favori
88.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 466
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 51 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 1556
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 466
  • Favoriye Eklediklerim 26
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (33 mesaj) iriven (31 mesaj) CengizGurkan (25 mesaj) Mojidozirikato (19 mesaj) hidolgoo (13 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (603 mesaj) Mobil (288 mesaj) Mini (88 mesaj) Uygulama (248 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> [BİTTİ] Hepsiburada | İlk Alışveriş 150/50 İndirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2874 Mesaj
    sabah haylou ls01 saat almıştım kargo için 24 saate diyordu hala da öyle ama gönderim tarihin 1 temmuz yazmışalr siparişlerime
    |
    |
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yarbay
    2252 Mesaj
    Dağılın,bitti...
    |
    |

banada aynısı oldu. doğrulama mesajı göndermediler 1dk boyunca alamadım
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

| Intel Core i7 4720HQ İşlemci || Nvidia GeForce Gtx 950M 4GB Ekran Kartı || Kingston HyperX Impact 8 GB Ram Total 12 GB Ram || 1 TB HDD|| Samsung 850 Evo 250 GB SSD |

LG V30+ H930
  • Binbaşı
    1129 Mesaj
    6 tane 3 Lt perwoll-5 Paket 1000GR Çaykur Çay-1 Tane 32li Familia Tuvalet kağıdı alıp aradan çekildim eve lazım olanları almış oldum,kampanya süresinin fazla olduğunu düşünüyordum bitime 2dk kala bunları aldım yoksa perwol stoğu yapardım 1-2 gün daha olsaydı eş dostun numarasıyla kayıt olurdum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djoguzhan55 -- 14 Haziran 2020; 0:13:45 >
    |
    |
    || Ryzen 2600 || B450 Tuf Gaming Pro || XPG D80 32GB 3200MHZ Ram || Asus Dual Evo 2070 Super || Xpg S40G 256GB M2 SSD || JamesDonkey 1TB M2 SSD || GamePower WarCry || Gigabyte 750W 80+ Gold PSU || Asus ROG Strix XG248Q || Ekipmanlar:Razer Blackwidow Chroma||Razer Mamba T.E||Razer Firefly||Steelseries QcK Prism Cloth XL|| Logitech G930 || Logitech G933|| Kasa için:https://i.hizliresim.com/xrkjpk.jpg # Ordu Üniversitesi-ElektronikTeknolojisi# # IphoneX #https://steamcommunity.com/id/dolandiriciyim
  • Yarbay
    2772 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Son anda bir alım daha yapıyordum saniye farkıyla geriye attı. İnsan bir kaç dakika işlem payı koyar. Şak diye bitirdiler kampanyayı.
    Aynısını yaşadım saniye ile kaçırdım resmen :( hiç de dikkat etmedim 23:59 'da biteceğine kötü oldu
    |
    |

Site üzerinden değil hocam müşteri hizmetleri tüketici destek ekibi numarası var sitede oradan ulaşıp iletiyorsunuz sanırım bana arkadaşım öyle söyledi ben de ilk kez deneteceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    yag1z41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1568 Mesaj
    Adamlar kampanya yapıyor sınır koyuyor ama sınır bitmesin istiyor gerizekalılar.Alın bi tarfınıza montalayın.Yok telefon numarsıymış falan.Aynı üründen çok sayıda almayı engellersin onu anlarım da bu ne abi ya.
    |
    |
    Sanırım rekor bende Memlekete bile babaya dayıya sipariş gönderdim. Gerçekten yağ ve çay üzerine en çok bir iki senedir bence takip ettiğim en iyi kazandığım kampanyaydı :)
    En az 700-1000 lira harcadım, şimdi excell oluşturup kontrol edeceğim. O kadar dağıldı :))
    |
    |

hepsiburada krallık yaptı gerçekten bugün. indirim dediğin böyle olur

üstüne papara'nın %5'ini kullandım ordan da 11 lira geldi ekstra olarak. fenaydı vallahi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 14 Haziran 2020; 0:12:53 >
    |
    |

Legion 7.0.3 Türk Guildi
    discord.me/legion

• Teğmen
    230 Mesaj
    Bazı ürünlerde şişirilmiş fiyatlar olsa da fena kampanya değildi zahmetliydi bir takım ihtiyaçlar giderildi. Bayağı zahmetliydi hesap aç, numara doğrula falan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kampanyaya katılabilmek için açılan ikincil üçüncül alt hesaplar banlanıyor mu? N11 yan hesabımı kapatmıştı, HB'nin tavrı ne acaba?

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: AOC 24G2U | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yüzbaşı
    487 Mesaj

trendyol ne zaman yaptı hocam
    |
    |
    747kubimustafa747 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Geçen yıl blackfriday'da

|
    |
    davetsiz07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    487 Mesaj

papara kullanımı ıle ındırım nasıl olmakta hocam
    |
    |
    androidmakaleniz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yag1z41

Anladım hocam gelince bakıcam çünkü hb bende satılan tüm ürünler orjinaldir diyor faq kısmında.

|
    |
    muslera251 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    664 Mesaj

• Binbaşı
    1160 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    yag1z41

Hocam papara kaydolun kendinizi doğrulayan kimlik bilgileriniz ile sanal kart ile istediğinizi alın faydalanın.

|
    |
    davetsiz07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Bitcoin
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,357
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.