Şimdi Ara

BİTTİ >> Corsair CSSD-N240GBGTXB-BK 240 GB SSD 374 TL ENPARA İadesi ile 300 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
3
Favori
13.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merak ettiğim yeni bilgisayar alıcam ve 24 gb ssd ile gelicek eğer bu ürünü alıp bilgisayara takarsam garantiden olur muyum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_ozcn

merak ettiğim yeni bilgisayar alıcam ve 24 gb ssd ile gelicek eğer bu ürünü alıp bilgisayara takarsam garantiden olur muyum ?

olmazsınız notebook larda ram ve harddisk değiştirmek takılan cihaz arıza çıkarmadığı sürece garantiyi bozmaz.
  • emre_ozcn E kullanıcısına yanıt
    Alacağınız notebook da 24GB lık SSD yüksek ihtimalle msata dır. Bu ürünü o ssd nin yerine takamazsınız.
    Bu ürün ana Sata diski çıkarıp yerine takılabilecek bir ürün.

bir msata ssd diski bir aparat ile notebook hdd yerine takabiliyorsunuz ama tersi mümkün değil bildiğim kadarıyla.

Ana sata diskin yanında bu şekilde minik msata ssd barındıran notebook'lar bu ufak ssd'yi caching amacıyla kullanıyorlar.
    bakınız :http://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/architecture-and-technology/smart-response-technology.html
    Ancak forumda bir çok kullanıcı bu ortaya karışık teknolojiyi kullanmak yerine parayı bastırıp 120GB lık bir msata ssd alıyorlar.
    işletim sistemini ssd ye kurup hayatlarına devam ediyorlar.

Notebook'unda msata için slot olmayan kullanıcılarda ana diski bir hdd caddy vasıtası ile dvdrom un yerine taşıyıp
    ssd yi ana disk olarak kullanmaya başlıyorlar.

dvdrom ne olacak diyeceksiniz? bu konuda alternatifler ise şunlar :
    a) olduğu gibi yedek parça olarak forumda satışa çıkarıyorlar
    b) bir usb external kutu satın alıp dvdrom'u bunun içine takıyorlar ve harici dvdrom olarak ürün hayatına devam ediyor.
    c) dvdrom'u çekmecede çürümeye terkediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhanbostanci -- 17 Ekim 2013; 19:32:57 >

• kaptım bi tane hemen umarım iptal olmaz....

paramıgeriver iadesi de var unutmayalım...

http://paramigeriver.com/avantajlar/gold-bilgisayar/134
  • askere gitmesem acımazdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enparam yok nasıl alabilirim yardımcı olacak birileri varmı
  • sadece garanti ve deniz bonus kartım var. arkadaşın finansbank kredi kartı var ama encard değil.

bu şartlarda internetten üye olup da 300 liraya alabileceğimiz bir sistem var mı arkadaşlar ?
  • piyasada 600 den başlayıp 700 e kadar satıyolar :S 375 tl bile süper fiyat. hele hele enpara + para iadeleri vs düşünülünce çok karlı oluyor. enparamın 300 tl lik kısmını başka alışverişte kullandım. bursan anca 45 tl alabilicem, elimde daha kullanmadığım 120gb lık sandisk te var ne yapsambilemedim

ama sanırm almicam, masaüstünde kullansam zaten yeterince harddiskim var, notebooka taksam 120 nin yetmeyeceği yerde 240 ta yetmez bana. aradaki 150 200 e harici 1 tb 2.5 alırım ona atarım neler gerekiyorsa diye düşünüyorum. 120 yi açıp bir an önce sistem kurmam lazım yoksa ihtiyaç var ya da yok satın alıcam

@Mr.Lonely hacı 350 ye alırsan sana satim gelirse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 17 Ekim 2013; 19:49:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

piyasada 600 den başlayıp 700 e kadar satıyolar :S 375 tl bile süper fiyat. hele hele enpara + para iadeleri vs düşünülünce çok karlı oluyor. enparamın 300 tl lik kısmını başka alışverişte kullandım. bursan anca 45 tl alabilicem, elimde daha kullanmadığım 120gb lık sandisk te var ne yapsambilemedim

benımde elimde açılmamış 120 gb ocz var.ama 240 gb ssd cezbediyor.
  • quote:

piyasada 600 den başlayıp 700 e kadar satıyolar :S 375 tl bile süper fiyat. hele hele enpara + para iadeleri vs düşünülünce çok karlı oluyor. enparamın 300 tl lik kısmını başka alışverişte kullandım. bursan anca 45 tl alabilicem, elimde daha kullanmadığım 120gb lık sandisk te var ne yapsambilemedim

Al. Gelirse 400'e sat

• yazma hızı düşükmüş. 470MB
    karar veremedim. dah sıcak fırsatlar çıkacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksi09

yazma hızı düşükmüş. 470MB
    karar veremedim. dah sıcak fırsatlar çıkacaktır.

293 TL'ye bu ürün elime geçerse daha sıcağını aramam.
  • en kart olsa kesin alırdım da; şimdi 400 e yakın para ve hakkında pek bilgi sahibi olmadığım disk.

Kararsızlık.(Sanki geleceği de garanti ya:))
  • quote:

ama sanırm almicam, masaüstünde kullansam zaten yeterince harddiskim var, notebooka taksam 120 nin yetmeyeceği yerde 240 ta yetmez bana. aradaki 150 200 e harici 1 tb 2.5 alırım ona atarım neler gerekiyorsa diye düşünüyorum. 120 yi açıp bir an önce sistem kurmam lazım yoksa ihtiyaç var ya da yok satın alıcam

hocam finans hesabı olmayan biri enparaya hemen üye olup kullanabiliyor mu yoksa kartın gelmesini beklemek lazım ?
    bir de finan kredi kartı olan bir arkadaş var. onun hesabı ile kayıt yapabilir miyim ?

• ihtiyacı olan/olmayıp alsamda olur diyen için süper fiyat ben imzamdakini 380e almıştım o olmasa hemen alırdım. enpara olmadan bile süpersıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: izengel

quote:

hocam finans hesabı olmayan biri enparaya hemen üye olup kullanabiliyor mu yoksa kartın gelmesini beklemek lazım ?
    bir de finan kredi kartı olan bir arkadaş var. onun hesabı ile kayıt yapabilir miyim ?

finansbank hesabın olsa da olmasa da malesef fiziki kartın gelmesini beklemen gerek. Finansbank müşterisiysen başvurudan sonra hemen sana hesap açıyor ama alışverişte kullanacağın bilgiler malesef sadece kartta bulunuyor. Çünkü sana özel bir kart çıkarmıyor, teslim etmeye gelen kişi senle elindeki isimsiz kartı eşleştirip sisteme girdikten sonra ancak kullanabiliyorsun.

• Teşekkürler hocam bilgi için

300 liraya alıp gönderebilecek olan referanslı üye varsa havale yaparım.
  • Kampanya çok iyi daha fazla ilgi görmesini beklerdim, enpara olsa alacağım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.