Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.939
Cevap
104
Favori
387.331
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yorumu ben de gördüm, ürün başlığından anlaşılacağı üzere 2 paket olarak satılıyor. Müşteri hizmetlerine de teyit ettirdim. Yorumu yazan kişinin talihsizliği, eksik gitmiş. Herhangi bir üründen de iki tane sipariş verdiğinizde aksaklık olursa eksik gelebilir.
    Teşekkür eden arkadaşlara da nezaketleri için ben teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu nasıl bir ahlak anlayışı. Önce bindir sonra indirmiş gibi yap. Trde bu kontrol mekanizması ne zaman gelişecek çok merak ediyorum. Herkes kafasına göre at koşturuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Recaizade-i Nabizade

Ürün başlığında “2 Paket (2 x 175 ml)” yazıyor, müşteri hizmetlerini aradım teyit ettim. Yorum yazan kişiye hatalı gitmiş olsa gerek.

müşteri hizmetleri bazen yanlış bilgi verebiliyor haberiniz olsun  

• Kronik Farenjit K kullanıcısına yanıt
    Tamam uygun fiyat ama gün gelecek "lanet olsun bu markaya, keşke almasaydım, biraz daha verip bilinen marka alsaydım" deme olasılığınız min %90, 10 yıldır gördüklerimin sonucu.

• quote:

Orijinalden alıntı: lequil

uygulama için indirim kodu var mı?

indirim kodu bulunmamakta

• Aynen, cunku o kadar cok param var ki burda onerilen herseyi satin aliyorum.

• Kronik Farenjit K kullanıcısına yanıt

akakçe ve itopya'da da aynı fiyata

• osgour kullanıcısına yanıt

öyle bir bilgi yok

• Amazondan qcy t7 kulaklik aldim ama memnun kalmadım. Son iade 31 ocak gösteriyor. Kulaklik iadesinde sorun cikarirlar mi tecrübesi olan paylaşabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten forumda çok farklı bir amazon fanboyu var. amazon dedim mi ben teknoloji anlarım. hele hele black friday indirimi dedin mi baştan sona teknoloji elektronik demektir. gel gelelim etrafta dolaşan linklere ayakkabı pantolon gözlük. siz bu durumu nasıl normal karşılıyorsunuz? hiç bi dışarı çıkıp gezdiniz mi avm ye gidip ayakkabı pantolon baktınız mı. gider teknolojik ürünleri trendyoldan alır asıl giyim kuşam sitesi trendyoldur. gelir amazondan elektronik ürünler alacağına giyim kuşam bakınır. gerçekten kafalar yanlış çalışıyor. yapmayın.

• Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt

Bilgiye bakma. Model slim fit. Klasik fit ürünlerden farklı kalıp. Lacoste ürünlerini iyi bilirim :)

• osgour kullanıcısına yanıt

sadece manken duruşundan mı anladınız, çünkü herhangi bir model numarası da göremedim ben

edit: ürün kodunu gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batmanlı Betmen -- 20 Kasım 2020; 12:34:34 >
  • Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

Fırsat için teşekkürler..

Malesef Amazonda X2 X3 ürünlerde bu tarz hatalar oluyor. Bir kaç x3 ürünüm tek paket geldi hep.. Örnek aşağıdaki set 3 x 3 = 9 ürün bekliyorsunuz 1 x 3 ürün geliyor..

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08KHW3RDR/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1&ie=UTF8&th=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlpRüzgar -- 20 Kasım 2020; 12:36:17 >
  • liang kullanıcısına yanıt

Amazon forumda destek buluyor.

Amazon çünkü foruma reklam veriyor.

Bakıyorsun 200 tane sıcak fırsat işaretleniyor amazon için.

Trendyol'un 300'e 120 kampanyasında 38 sıcak fırsat işareti olduğu yerde :)

Bana göre son zamanın efsanevi işlerini trendyol yapıyor.

Amazonun iyi olduğu yerler var.

Lakin sepete ürün attıysanız dün gece görmüşsünüzdür.

Ürünlere hep zam yaptı. Sonra saat 12'de indirdi.

%'likleri böylece arttırmış bulundu.

Hoş hareketler değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: liang

gerçekten forumda çok farklı bir amazon fanboyu var. amazon dedim mi ben teknoloji anlarım. hele hele black friday indirimi dedin mi baştan sona teknoloji elektronik demektir. gel gelelim etrafta dolaşan linklere ayakkabı pantolon gözlük. siz bu durumu nasıl normal karşılıyorsunuz? hiç bi dışarı çıkıp gezdiniz mi avm ye gidip ayakkabı pantolon baktınız mı. gider teknolojik ürünleri trendyoldan alır asıl giyim kuşam sitesi trendyoldur. gelir amazondan elektronik ürünler alacağına giyim kuşam bakınır. gerçekten kafalar yanlış çalışıyor. yapmayın.

çok haklısın ben de senin gibi düsünüyorum.

Sinbo döner saplı mop ve bulaşık süngeri aldım.

Fanboy degilim bunlar indirimdeydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Recaizade-i Nabizade

Yorumu ben de gördüm, ürün başlığından anlaşılacağı üzere 2 paket olarak satılıyor. Müşteri hizmetlerine de teyit ettirdim. Yorumu yazan kişinin talihsizliği, eksik gitmiş. Herhangi bir üründen de iki tane sipariş verdiğinizde aksaklık olursa eksik gelebilir.
    Teşekkür eden arkadaşlara da nezaketleri için ben teşekkür ederim.
    Hocam ben de sordum müşteri hizmetlerine, 150 ml + 25 ml yollanacaktır diyor. Ürün başlığı 2 paket anlamadım olayı. Siparişi verdim eksik gelirse iade ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aynafatih -- 20 Kasım 2020; 12:35:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cém kullanıcısına yanıt
  • https://www.amazon.com.tr/Kingston-SDCG2-128-Mikro-Kart/dp/B079SRKCT8

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.