Şimdi Ara

[BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.938
Cevap
126
Favori
381.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 626
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 35
  • Favoriye Eklediklerim 126
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • facepunchS (45 mesaj) Recaizade-i Nabizade (40 mesaj) Kronik Farenjit (29 mesaj) BlackLead (24 mesaj) erkanist (23 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1113 mesaj) Mobil (338 mesaj) Mini (138 mesaj) Uygulama (349 mesaj)
  • @
25 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> [BİTTİ] Amazon TR - Gülümseten Cuma Haftası (Black Friday) | 20-27 Kasım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
  • Qumpara adlı uygulamaya 2 adet nivea alımı faturası yüklerseniz bazı başka siteler için indirim veriyor, 15 TL baya iyi fiyat daha karlı çıkabilirsiniz
    |
    |
    Recaizade-i Nabizade kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1737 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

hocam tablet fırsatı denk geldi mi?

Hocam hiç denk gelmedim. Ayın 26'sında prime erken fırsat banneri geziyordu amazonda, bir kaç gün beklemeniz faydalı olabilir.

|
    |
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07CNTQDJM/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Ürünün miktarını değiştiremiyorum ama iki kez sipariş edebiliyorum aynı fiyattan burada sorun ne arkadaşlar bilen var mı?

• Teğmen
    211 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Qumpara'dan kampanya detaylarına baktığımda maalesef sadece "ROSSMANN, EVE" mağazaları için geçerli olduğu yazıyor, haber verdiğiniz için yine de teşekkür ederim.

|
    |
    Meteoru Eliyle Tutan Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    291 Mesaj

(2 x 175) yazım hatasıdır, onun haricinde ürün görseli ve alttaki bilgiler 150 + 25 olduğunu gösteriyor ama iade ile uğraşırım diyen alsın tabi.

|
    |
  • Teğmen
    211 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Fairy Hepsi Bir Arada 180 Yıkama Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü Limon Kokulu Özel Seri (90*2)

₺138,11 (₺0,77 / Adet)

https://www.amazon.com.tr/Y%C4%B1kama-Bula%C5%9F%C4%B1k-Makinesi-Deterjan%C4%B1-Kaps%C3%BCl%C3%BC/dp/B0864C18Z9

Fairy Platinum 72 Yıkama Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü, Limon Kokulu

₺64,73 (₺0,90 / Adet)

https://www.amazon.com.tr/Fairy-Platinum-Bula%C5%9F%C4%B1k-Makinesi-Kaps%C3%BCl%C3%BC/dp/B07MG11RK6

Fairy Platinum Plus 150 Yıkama Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü Özel Seri (75X2)

₺142,39 (₺0,95 / Kapsül)

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08K497RXW

• Teğmen
    211 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam Amazon'da kampanyalı ürünlerde her kullanıcı için belirli bir adet sınırı oluyor. Bu üründe en fazla bir adet sipariş verilebiliyor. İki kez sipariş edebiliyorsanız sipariş verin hocam, zannetmiyorum ama en kötü ihtimal birisini iptal ederler.

Edit: Bu arada paylaştığınız için teşekkürler, benim de ihtiyacım vardı fiyatı çok iyi. Prime Day'de 1 TL'ye mi ne satmışlardı onu kaçırmıştım, 6 TL de piyasanın altında bir fiyat ben de sipariş veriyorum şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recaizade-i Nabizade -- 20 Kasım 2020; 12:39:14 >
    |
    |
    hetşat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2400 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: proferbil

termoslarin en iyisi bu bence. stanley de falan cok daha iyi.

• Yüzbaşı
    281 Mesaj

Hocam çok saçma bir insan tek bir klasörü ne yapsın? 15-20 tane alabilmem lazım en azından ki işimi görsün. Denemek için 2 kez sipariş geçtim iki kez sipariş aldı ama iptal ederler mi bilmiyorum. Fiyat neredeyse piyasanın yarısı, eminim bir sürü kişi yüzlerce hesapla sipariş ediyordur şu an bu üründen.

|
    |
  • Binbaşı
    1066 Mesaj

Gülümseten cuma kampanyasında, tekstil ve ev ürünlerinde indirimler gözlemledim. Bazı arkadaşlar diyor ki tırt, bir şey yok. Bir şey bulamadıysanız 27 sini bekleyeceksiniz. Çok iyi indirim olan ürünler ilk 10 dakikada bitti.

• Teğmen
    211 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Haklısınız hocam, en azından 5 tane alabilmemiz lazım. Ben bir tane sipariş verebildim, tekrardan sipariş vermeye çalıştığımda indirimli fiyattan sepete ekleyemedim "Bu fırsatı zaten talep ettiniz." yazıyor hocam. Sizin nasibinizde iki tane varmış anlaşılan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recaizade-i Nabizade -- 20 Kasım 2020; 12:48:25 >
    |
    |
    hetşat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2400 Mesaj

yahu bu amazon beni resmen maymun etti arkadas :)

gecen hafta bir anakart aldim amazondan, bugun vatan da 350 tl indirimli halini gorunce amazonu iade ederim diyip vatandan aldim ayni karti.

simdi amazon vatandan da asagi cekti bir anda, bu sefer vatani iptal ettim. kisaca ayni anakarttan 3 tane almis oldum  

• Binbaşı
    1313 Mesaj
    İndirim kodu var mı?
    |
    |
  • Yarbay
    8050 Mesaj

Güle güle kullan. Anakartlarda raid olayı yok değil mi :)
    |
    |
    bLooP kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3357 Mesaj

|
    |
    Zvjezdan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2400 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Güle güle kullan. Anakartlarda raid olayı yok değil mi :)

valla hocam baska sitelerden bir sey almaya cekiniyorum artik. kredi kartin limitini hep bu sebeplerle doldurdum sinir etti beni :)

|
    |
  • Yarbay
    3171 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

Gülümseten cuma kampanyasında, tekstil ve ev ürünlerinde indirimler gözlemledim. Bazı arkadaşlar diyor ki tırt, bir şey yok. Bir şey bulamadıysanız 27 sini bekleyeceksiniz. Çok iyi indirim olan ürünler ilk 10 dakikada bitti.

neler bitti hocam ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1439 Mesaj

4 adet 1350ml fairy limon elde yıkama bulaşık deterjanı için 47 lira gayet iyi fiyat

7 lira için değmez trendyol'a bulaşmaya hele bugünlerde

https://www.amazon.com.tr/4x1350-Bulaşık-Deterjanı-Avantaj-Paketi/dp/B0864C1249

9 kasım siparişim 11 günden beri kargolanmadı (happycenter mağaza)

ikinci hesap:12 kasım siparişim dün kargolandı (mağaza nethouse)

üçüncü hesap:12 kasım siparişim daha bugün kargolandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endülüs_faruki -- 20 Kasım 2020; 13:58:4 >
    |
    |
    englishmannn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1737 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

Ben gece aldım, alırken bu yoktu hocam. Bu da iyi fiyat.

Losyon versiyonunda fark var mı hiç kullanmadım bilmem ama litre fiyatı 70 kr daha ucuza geliyor, tercih edilebilir tabii ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zvjezdan -- 20 Kasım 2020; 14:3:28 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    598 Mesaj
    Arkadaşlar haylou t15 bluetooth kulaklık 150 tl'ye düştüğü için gece sipariş vermiştim. Hemen kargoya verilmiş. Hepsi buradada 199 tl. Almak isteyen varsa kaçırmasın.
    Diğer haylou kulaklıklar da indirimde.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.