Şimdi Ara

(Bitti)383 TL-Silverstone DS380 12 Disk Yuvalı NAS Kasa-Ücretsiz Kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
1.667
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/silverstone-ds380-12-disk-yuvali-8-x-3-5-4-x-2-5-disk-destekli-nas-kasa-sst-ds380-p-BD803558

Piyasada en ucuz 660 TL den başlıyor.

(Bitti)383 TL-Silverstone DS380 12 Disk Yuvalı NAS Kasa-Ücretsiz Kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 23 Aralık 2017; 13:37:32 >

• bunları içi dolu olanları var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düzgün bir kasada indirim yapsalarda alsak

• Buna anakart işlemci vsde almak lazım. Şu haliyle bildiğimiz boş kasa bu.

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    PC kasası değil dostum bu.

• dewre D kullanıcısına yanıt
    Hocam boş nas kasası bu. Sata diskleri bağlamak için sata konektörlerş ve power girişleri barındırıyor sadece. Bunu alıp kullanmak için power supply anakart ve işlemci gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: extra34

Hocam boş nas kasası bu. Sata diskleri bağlamak için sata konektörlerş ve power girişleri barındırıyor sadece. Bunu alıp kullanmak için power supply anakart ve işlemci gerek.

Son 2 görseli görmemişim. Haklısın.

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    nas servera sadece hdd takılır ve çalışır

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Evimde mevcutta 2 tane kullanıyorum zaten nas. Ancak bu konudaki cihaz diskleri koymak üzere tasarlanmış bir nas kutusu. İçinde anakart vs power supply yok.

• quote:

Evimde mevcutta 2 tane kullanıyorum zaten nas. Ancak bu konudaki cihaz diskleri koymak üzere tasarlanmış bir nas kutusu. İçinde anakart vs power supply yok.

sizi fena kazıklamışlar

zyxel marka nas kullanıyorum

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Sevgili arkadaşım anlatamıyorum galiba. Kendim hali hazırda 2 adet nas kullanıyorum evimde zyxel marka. Diski tak kullan şeklinde. Ama bu konunun açılma sebebi olan bu silverstone ürün hakkında diyorum ki bu kutuda disk yuvaları var, sata konektörler ve onların beslenmesi için power girişleri var. Zahmet edip gerek görsellere gerek kutu açılış videolarına baksaydın benim kazıklandığımı değil, konuyu bilmediğini anlardın zaten.

• quote:

Sevgili arkadaşım anlatamıyorum galiba. Kendim hali hazırda 2 adet nas kullanıyorum evimde zyxel marka. Diski tak kullan şeklinde. Ama bu konunun açılma sebebi olan bu silverstone ürün hakkında diyorum ki bu kutuda disk yuvaları var, sata konektörler ve onların beslenmesi için power girişleri var. Zahmet edip gerek görsellere gerek kutu açılış videolarına baksaydın benim kazıklandığımı değil, konuyu bilmediğini anlardın zaten.

anladım

server değil sadece kutu satıldığını farkettiğim için içi dolu olanı sormuştum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.