Şimdi Ara

Bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gördüğüm kadarıyla bi tane bile memnun olan yok. Konu silinsin daha fazla insan mağdur olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anxiolytic -- 23 Eylül 2019; 10:50:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kuponla gidince bunları yapmazlar yapsalar da adam gibi yapmazlar

• 3. Sınıf muamele görmek isteyenler için sıcak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuraya bırakayım

https://www.sikayetvar.com/autowax

• Boya koruma fiyatı da uygun geldi bana ama nasıl yaparlar acep?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şikayetvar'daki yorumlara kısmen katılıyorum. Vodafone kampanyasını kullanıyorum bende ve çok iyi yıkanmıyor araç. Ayrıca bir keresinde bozuk para bölmem boşaltıldı, ondan sonra cebime doldurarak verdim hep arabayı yıkamaya.
  • batıkentte ağızda sigarayla araç yıkıyor bu adamlar kuponla gitsem ne yaparlar bilmiyorum
  • Bir kez kullanmıştım. Yaklaşık 3 yıl önce. Ondan beridir önünden geçmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldier_x

batıkentte ağızda sigarayla araç yıkıyor bu adamlar kuponla gitsem ne yaparlar bilmiyorum
    Bende kesinlikle tavsiye etmiyorum batıkenti.

• Uzak durun. 3 ay önce bu hizmeti kullandım ama ozon dezenfektasyon denilen şey tamamen yalan. Hep aynı taktik “abi 350 tlye pasta cila ve motor temizliği yapalım kuponu bi sonraki gelişinde kullanırsın hem” deyip kabul etmezsen aracı biyerlerinin ucuyla temizlerler. Birdaha önünden geçmeyeceğim yer

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çekle kuponla hiçbir yıkamacı temizlik yapmıyor. Reklam için yapılıyor, gittiğiniz zaman hep bu paraya bu hizmet, güzel temizlensin isterseniz fiyat farklı deniyor.
  • otovınn - vodafone kampanyasından arabayı yıkatayım dedim.
    yıkamanın yarısına geldiler, şifre geçersiz, sen 30 lirayı ver, yeni şifre alınca paranı iade ederiz dendi.
    otovınn aradım, şifreleri vodafone belirliyor dediler, vodafone aradım şifre aktif dediler.
    sonuçta olan bizim 30 liraya oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.