Şimdi Ara

bitmis haldeyim dostlar,bi akıl verin...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
1
Favori
1.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beylerkonuya giriyorum uzatirsam aglamaktan yazamam. Olay 1 hafta once oldu kiz arkadasim sözde "sadece kizlarla parti"yapacaklardi ( bana oyle soyledi )
    Bu kizlar eve erkek cagirmislar felan sanirim biraz ot felan da cekmisler yani oyle soyledi. Birisiyle birlikte olmus. Geldi anlatti kendimde degildim felan dedi.bana asik oldugundan o kadar emindim ki beyler. O kadar guveniyodum. O kadar saf seviyordum ki. Kafam bitik resmen kafamda fadimenin dugunu var. O haldeyim. Millete guclu gozukmeye calisiyorum. Ama aklimdan cikaramiyorum.gunlerdir sigaraya-alkole verdim resmen kendimi. Gunde 3 paket biter oldu. Aklimdan cikmiyor... her gun her saat arayip duruyor. Mesaj atiyor ozur dilerim felan diye ama okuyamiyorum mesajlari sonuna kadar Kendimden utaniyorum. aglamak istiyorum. Ma gozlerimde yas bitmis artik. Bi yardim edin yol gosterin. Ne yapmaliyim tek guvencem sizlersiniz beyler seviyorum sizi..

Not:lise son.

Edit: arayip konusacagim ve bitiricem artik istemesem de mecburum buna. Gelismeleri kendimi toparlayabilirsem bu gece yazarim. tavsiyeler icin cok saolun

Edit2: beyler kusura bakmayin olay dun gece 3:50gibi oldu ama inanin oyle bi durumdaydim ki yataga yigilip kalmisim. Simdi uyandim. Dediginiz gibi ayrildim kizdan. Icim parcalansada yaptim. Ama kendimi tutarak gayet sakin bir bicimde soyledim,anlattim. Yarim saat kirkbes dakika felan konustuk sanirim. Pismanim frlan diye bir ton sey soyledi cevap verdim ama cevaplarimin soruyla alakasi yoktu yani dinlemedim dinleyemedim. Sonunda kapatirken benden sonrasi olmayacagina dair soz verdi birsey demeden yuzune kapattim. Mecburdum cunku. Evet dostlar. Artik yalnizim ve karanliktayim. Unutmak icin herseyi yapmayi planliyorum. Ailemle vakit gecirmeyi,duzgun bi kiz bulmayi,yarin gidip heyet raporu alacagim. Annemlerlede konustum ama her zamanki gibi hic seylerine takmadilar tabiki neyse heyet raporunu alip kafa dinleyeyim diyorum biraz. Hepinize zaman ayirip yorum yapan herkese cok tesekkur ederim dostlar. Zor zamanlarimda ailem destek cikmazken siz destek oldunuz. Cok seviyorum sizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10.Torun -- 29 Mart 2013; 0:06:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olum sakın geri dönme sakın,dik dur!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kezbannnn

Katledeceksin bunları

• Ciddi bir yorum olarak unut ve hayatina bak derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

Yapacak bir şey yok, o kızdan hayır gelmez. Unutacaksın. Uzak duracaksın.

Dostum nasil desem oyle seviyorum ki. Ya abi oyle asigim ki affetmek istiyorum Okulda karsilasiyoruz utancimdan suratina bakamiyorum konusmaya calisiyor kaciyorum. optustugumuzde bile ileri gitmek istedigi zamanlarda ben seni bunun icin sevmedim diyip dokunmuyordum ona. en mantikli cozum dediginiz gibi bitirmek. ama keske laftaki gibi kolay olsa be..

• ipini salacaksın gidecek..yapılabilecek en büyük yanlışlardan birini yapmış...çok seversin ama bir yere kadar...
  • Kesinlikle o kizla bir daha iliskiye baslama. Ne kadar yalvarirsa yalvarsin.

• Hey gidi gençlik nereye gidiyor, iki dumana hop kucaktalar. Sil o kızı hayatından ya da intikam istiyosan barış, yapacağını yap, sabah bir not yazıp bas git, bir daha da görüşme. Sen bilirsin.
  • Affetmek istiyorsan affet konu açma boş şeyler için
    -CSB- .. Ot içmiş erkek çağırmış .. Hahahhahaah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayer Leverkusen -- 28 Mart 2013; 0:49:09 >
  • gerçekten zor bir durum. allah yardımcın olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: 10.Torun

Beylerkonuya giriyorum uzatirsam aglamaktan yazamam. Olay 1 hafta once oldu kiz arkadasim sözde "sadece kizlarla parti"yapacaklardi ( bana oyle soyledi )
    Bu kizlar eve erkek cagirmislar felan sanirim biraz ot felan da cekmisler yani oyle soyledi. Birisiyle birlikte olmus. Geldi anlatti kendimde degildim felan dedi.bana asik oldugundan o kadar emindim ki beyler. O kadar guveniyodum. O kadar saf seviyordum ki. Kafam bitik resmen kafamda fadimenin dugunu var. O haldeyim. Millete guclu gozukmeye calisiyorum. Ama aklimdan cikaramiyorum.gunlerdir sigaraya-alkole verdim resmen kendimi. Gunde 3 paket biter oldu. Aklimdan cikmiyor... her gun her saat arayip duruyor. Mesaj atiyor ozur dilerim felan diye ama okuyamiyorum mesajlari sonuna kadar Kendimden utaniyorum. aglamak istiyorum. Ma gozlerimde yas bitmis artik. Bi yardim edin yol gosterin. Ne yapmaliyim tek guvencem sizlersiniz beyler seviyorum sizi..

ot çeken başkasının altına yatan bunu yaparken seni salak yerine koyup kandıran kız için mi üzülüyorsun.. Bırak oğlum ya dünyada 2134235235 tane kadın var. Biraz yalnız kalırsın fakat zaman içinde onu hatırlamayacaksın bile.

Daha nelerle karşılaşacaksın bir bilsen..

Tek diyeceğim seni salak yerine koyduğu için onu cezalandır onun dışında bırak ne hali varsa görsün. Ama seni salak yerine koymuş olmasını cezasız bırakma.

• quote:

Orijinalden alıntı: jrbatu

Hey gidi gençlik nereye gidiyor, iki dumana hop kucaktalar. Sil o kızı hayatından ya da intikam istiyosan barış, yapacağını yap, sabah bir not yazıp bas git, bir daha da görüşme. Sen bilirsin.

Yapamam ki ona oyle bir sey. En iyisi sessizce bitirmek. Dediginiz gibi. beyler cok tesekkur ederim hepinize destege ihtiyacim vardi sadece bu aralar. Cok saolun

• quote:

Beylerkonuya giriyorum uzatirsam aglamaktan yazamam. Olay 1 hafta once oldu kiz arkadasim sözde "sadece kizlarla parti"yapacaklardi ( bana oyle soyledi )

sen kendini harap ediyorsunda o seni aldatıp hemde yaan soyleyerek seni saf yerine koyuyor utanmadan kendimde değildim diyor boşver hiç takma bu sana büyük bir desr byük bir imtihan o kızı unutmaycaksında ne ypacaksın tekrar afmı edeceksin bunu yapabileceken sana hem bravo hem pes derim. Tez vakit unut o kızı içki sigarayıda terk et sana zerre kadar fayda sağlamaz ne derdine derman nede ömrüne ömür katar kendini bilmez yalancının biri için bedenini harap etmeye hiç deymez. Karşına daha yileri çıkar sen yeterki insanlığını kaybetme yüreğinde insans evgisi olsun.

Eğer önelikle miden sonra mantığın sonrada kalbin el verirse af et ama af edersen onun yaptığı adiliğionaylamış artık yenilerine kapıyı açmışsındır. Ondan sonra ne sokakta gezersin nede arkadaş cevrende saygınlığın kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

sen kendini harap ediyorsunda o seni aldatıp hemde yaan soyleyerek seni saf yerine koyuyor utanmadan kendimde değildim diyor boşver hiç takma bu sana büyük bir desr byük bir imtihan o kızı unutmaycaksında ne ypacaksın tekrar afmı edeceksin bunu yapabileceken sana hem bravo hem pes derim. Tez vakit unut o kızı içki sigarayıda terk et sana zerre kadar fayda sağlamaz ne derdine derman nede ömrüne ömür katar kendini bilmez yalancının biri için bedenini harap etmeye hiç deymez. Karşına daha yileri çıkar sen yeterki insanlığını kaybetme yüreğinde insans evgisi olsun.

Eğer önelikle miden sonra mantığın sonrada kalbin el verirse af et ama af edersen onun yaptığı adiliğionaylamış artık yenilerine kapıyı açmışsındır. Ondan sonra ne sokakta gezersin nede arkadaş cevrende saygınlığın kalır.

Sanirim haklisin dostum, en iyisi bitirmek. affetmeyi kalbimle istiyorum. Ama ne bileyim iste yapamam elini tekrar tutamam bile. Arayip son kez konusucam heyet raporu alip okullada ilisigimi kesmeyi dusunuyorum Allaha sukur sinavim da iyi gecti Allah izin verirse ist.'a gitmeyi dusunuyorum. Cok saol zaman ayirip mesaj yazdigin icin. ailem bile destek olmaz,yol gostermezken siz gosteriyorsunuz kardesim gibisiniz hepiniz. Cok saolun

• quote:

kiz arkadasim sözde "sadece kizlarla parti"yapacaklardi ( bana oyle soyledi )
    Bu kizlar eve erkek cagirmislar felan sanirim biraz ot felan da cekmisler yani oyle soyledi. Birisiyle birlikte olmus

/>
  • affet eve çağır ot içir sonra sende
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Sanirim haklisin dostum, en iyisi bitirmek. affetmeyi kalbimle istiyorum. Ama ne bileyim iste yapamam elini tekrar tutamam bile. Arayip son kez konusucam heyet raporu alip okullada ilisigimi kesmeyi dusunuyorum Allaha sukur sinavim da iyi gecti Allah izin verirse ist.'a gitmeyi dusunuyorum. Cok saol zaman ayirip mesaj yazdigin icin. ailem bile destek olmaz,yol gostermezken siz gosteriyorsunuz kardesim gibisiniz hepiniz. Cok saolun

Forum dediğimiz şey budur tabi bazıları bol keseden sallıyor atmasyondan ama yinede ortada bir sorun varsa fikir isteyen varsa fikir vermek hemde doğru yönde fikir vermek her insanın görevidir .Sen güzelce üniversitene git orda neler karşna çıkacak ordada bunalıma girme bak mesafeni uzun süre koru . DERslerini sağlama al gerisi zati gelir.

• Gençlik elden gitmiş dünyanın çivisi çıkmış.
    Liseye giden çocuklar, alkol ve esrar batağına girmiş, önüne gelenle yatar olmuş.

Kız arkadaşına ağlayacağına, kendi geleceğine, gençliğin şu an ki haline ağla bence.
  • Olaya bak Allah sabır versin ne diyim, bunun affı yok ne kadar seversen sev.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.