Şimdi Ara

BİTMEYEN KARTUŞ lar hakkında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
623
Cevap
18
Favori
195.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartusbankasi

80 tl malolu evet orjinal kartuşlara taklıyor

Alıntıları Göster
    Ahmet hocam mp280 reset olayını anlatrımısınız proğramı indirdim, yalnız tuş kombinasyonlarını anlamadım. yardımcı olurmusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldcomputer

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    canon mp495 var bende.siyah kartuş lambası yandı.yakında bitecek demekki.buna bitmeyen kartuş sistemi takılabilirmi.ne kadara mal olur.

birde bitmeyen kartuşu kullanıp hala memnun olan varmı.yada sorun yaşayan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: garcy

canon mp495 var bende.siyah kartuş lambası yandı.yakında bitecek demekki.buna bitmeyen kartuş sistemi takılabilirmi.ne kadara mal olur.

birde bitmeyen kartuşu kullanıp hala memnun olan varmı.yada sorun yaşayan...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar benimde canon mp280 marka yazıcım vardı internette gördüm bunlardan baktım güzel bişeye benziyodu bilgi almak için telefon açtım teknopik diye bir site şimdi teledonda dedim benim su marka yazıcım var uyarmı diye uyar dediler peki dedi ben bunu yapabilirmiyim mobtajı falan gayet kolaydır yapabilirsiniz dediler . ürün bugün geldi yapılcak bişeyi yok yani yapılabilcek gibi değil telefon açtım dedimki siz bana yapılabilcek gibi birşey olduğunu söylediniz hemen inkar ettiler şimdi az önce 1 saat yetkilileriyle görüşüyodum .biz öyle birşey demedik zaten demek zorundada değilliz gibi bir sürü laflar yani müşteri memnunniyeti sıfır biz size açıklamak zorundamıydık sanki zaten 70 liralık almışsınız sizinlemi uğrasıçaz gibi bir sürü laflar hala etkisindeyim bu başlıktaki bütün yorumları okudum sakın kanmayın tezgah düzenliyolar hiç bi kullanıcı aldiği ürünü büyük yazıcak kadar aşık olmaz :) bu başlık tamamen reklam içerikli ve sahtekarlık üzerine kurulu hepsi yalan yeni üyelik açıp reklam yapıyolar sakın kanmayın ürüne gelince garantisi yok yazıcıyı alp derme çatma bişekilde size sunuyolar hemde faiş fiyatla hiç bunlara kanmayın sık sık yazıcı kullanıyosanız alın paşalar gibi tonerli yazıcı hem onların dolumunda da sıkıntı yok en azında ne kullandığınız bilir arıza çıktığında görüşebilcek birini bulursunuz kanmayın bunların oyununa teledonda konuşurkende farkettim resmen bunların gözünü para bürümüş iyice araştırmadan sakın almayın

• quote:

Orijinalden alıntı: efesgrup

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    slm.
    arkadaşlar ben şuan 2 tane bitmeyen kartuşlu cihaz kullanıyorum.
    birisi 7-8 ay önce bursa kartustan aldıgım canon mx-410 diğer 1,5 yıl önce yerel bir firmadan alığım
    canon mx340
    öncelikle şunu söyleyeyim bu sistemi elinizdeki mevcut yazıcılara kendiniz takmayı planlıyorsanız
    şunu bilinki bu öyle çok kolay pratik felan diil. olsa bile ince narin bir iş olduğu için tecrübe gerektiriyor.

bence en mantıklısı hazır yazıcıya takılı halde almak.

yerel firmadan aldığım 340 modelinde çok sorun yaşadım. hortum donmaları
    mürekkep sızdırmalar felan. ama yinede iş gördü ve görüyor.

bursa kartuştan aldığım mx-410 ise inanın sıfır sorunla çatır çatır basıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: utkanizmit

slm.
    arkadaşlar ben şuan 2 tane bitmeyen kartuşlu cihaz kullanıyorum.
    birisi 7-8 ay önce bursa kartustan aldıgım canon mx-410 diğer 1,5 yıl önce yerel bir firmadan alığım
    canon mx340
    öncelikle şunu söyleyeyim bu sistemi elinizdeki mevcut yazıcılara kendiniz takmayı planlıyorsanız
    şunu bilinki bu öyle çok kolay pratik felan diil. olsa bile ince narin bir iş olduğu için tecrübe gerektiriyor.

bence en mantıklısı hazır yazıcıya takılı halde almak.

yerel firmadan aldığım 340 modelinde çok sorun yaşadım. hortum donmaları
    mürekkep sızdırmalar felan. ama yinede iş gördü ve görüyor.

bursa kartuştan aldığım mx-410 ise inanın sıfır sorunla çatır çatır basıyor.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bende canon mp282 aldım. 1 aydır kullanıyorum. Hiç memnun değilim. Hortumda hava var nedir anlamadım. Renkliyi kafasına göre bazen düzgün bazen çizgili çizgili çıkartıyor. Ayrıca tüplerindeki tıpları açık mı kalacak yoksa kapalı mı? 2 tane tıpa var burada hangileri kapalı kalacak ? Acaba sorun tıpalarda mı diyeceğim ama açıkda kullandım kapalı da yok arkadaş. Ellerim hergün mürekkepli geziyorum. Çıkmıyorda nalet şey. İnternet kafe işletiyorum. Daha iş yapamadan siyah renk tüpü bitti. Düzgün çıkartabilmek için 10-15 sener kagit çıkartmak. Onarım felan yaptırmak gerekiyor. İşkence gibi. Açıkcası ben kimseye tavsiye etmiyorum.

BİTMEYEN KARTUŞ lar hakkında

uzun denemelerden sonra anca bu kadar çıkıyor. Mavili resim çizik çizik ve ellerimin hali ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingdeviL -- 30 Kasım 2011; 0:14:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KingdeviL

Arkadaşlar bende canon mp282 aldım. 1 aydır kullanıyorum. Hiç memnun değilim. Hortumda hava var nedir anlamadım. Renkliyi kafasına göre bazen düzgün bazen çizgili çizgili çıkartıyor. Ayrıca tüplerindeki tıpları açık mı kalacak yoksa kapalı mı? 2 tane tıpa var burada hangileri kapalı kalacak ? Acaba sorun tıpalarda mı diyeceğim ama açıkda kullandım kapalı da yok arkadaş. Ellerim hergün mürekkepli geziyorum. Çıkmıyorda nalet şey. İnternet kafe işletiyorum. Daha iş yapamadan siyah renk tüpü bitti. Düzgün çıkartabilmek için 10-15 sener kagit çıkartmak. Onarım felan yaptırmak gerekiyor. İşkence gibi. Açıkcası ben kimseye tavsiye etmiyorum.

uzun denemelerden sonra anca bu kadar çıkıyor. Mavili resim çizik çizik ve ellerimin hali ortada.

Alıntıları Göster
    Aldığın yer neresiydi sana hiç bilgi vermedi sanırım.Küçük tıpalar sürekli açık kalacak.Eğer hortumlarda boşluk varsa aldığın yeri arayıp söyleyebilirsin yardımcı olacaklardır.Benim mavi kartuşun hortumunda hava boşluğu vardı hiç umursamamıştım.Mavi rengi çıkarmayınca aldığım yeri arayıp sordum bir takım işlem yaptırdıktan sonra yine yazdırmadı.Mavi mürekkep hiç çekilmediğinden donmuş ve bozulmuş denildi.Yeni kartuş almam geerktiği söylendi.Ben yeni kartuş almadan kartuş solusyonuyla yazıcımı düzelttim.Aynı yazıcım bu sefer siyah rengi çizgili çıkarmaya başladı cıktı sayısı 2000 e yakındı diyelim.Solüsyon uyguladım düzelmedi.Daha sonra yeni bir kartuş aldım öyle düzeldi.

Eğer sizin yazıcınızda hava boşluğu yokken bile böyle çıkarıyorsa kartuşları solüsyonla temizlemeye çalışın eğer olmazsa yenisini Alınız.Eğer yenisini kendiniz delme işlemi yapamazsanız.Delinmiş hazır olanlardan alınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bitmeyen Kartuş

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Ben kartussepeti.net adresinden aldım. Hatta buraya bu sıkıntımı yazarken kendilerine mail de yollamama rağmen cevap bile yazmamışlar. Zaten satan arkadaş hiç yardımcı olmuyordu. Ne zaman yazıcı ile ilgili birşey sorsam bana numara veriyor servisteki arkadaşları arayın diyordu. Ben aslında bitmeyenkartus.comdan alacaktım fakat bu sitede ücreti çok uygundu. Hatta neden bu kadar ucuz diye sorduğumda bana şu cevabı vermişti :

Merhabalar...
    Öncelikle ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
    Canon mp280 bitmeyen yazıcı sistemi sitemizde 140tl satışa sunulmaktadır. Sitemizde ürünü sadece kapıda nakit ödeme yada havale seçeneği ile temin edebilirsiniz.
    Gitti gidiyor ve sanal Pazar da kredi kartı ile peşin fiyatına taksitlede ürünümüzü satın alabilirsiniz.
    Ürünümüzün diğer firmalara göre uygun olmasının nedeni ithalatı yapan ve Türkiye geneline ürünü bayilikler vererek satan firma biz olduğumuz için böyle.
    Ürün kalitesi veya sistemin hiçbir farkı yoktur. Orijinal kartuşlar ile aldığınız çıktıların ve randımanın aynısını alırsınız.
    Ürün yazıcıya takılı monteli tarafınıza gönderilir. Siz yalnızca yolda gelirken sorun çıkarmaması için takılan bazı aparatları söküp sonrasında ürünü kullanıma hazır hale getirmiş olacaksınız.
    Dediğimiz gibi sitemizde kapıda nakit ödeme seçeneği yada havale çeneğini kullanabilirsiniz.
    Gitti gidiyorda ürünü satış kodumuz 44957090

• quote:

Orijinalden alıntı: KingdeviL

Ben kartussepeti.net adresinden aldım. Hatta buraya bu sıkıntımı yazarken kendilerine mail de yollamama rağmen cevap bile yazmamışlar. Zaten satan arkadaş hiç yardımcı olmuyordu. Ne zaman yazıcı ile ilgili birşey sorsam bana numara veriyor servisteki arkadaşları arayın diyordu. Ben aslında bitmeyenkartus.comdan alacaktım fakat bu sitede ücreti çok uygundu. Hatta neden bu kadar ucuz diye sorduğumda bana şu cevabı vermişti :

Merhabalar...
    Öncelikle ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
    Canon mp280 bitmeyen yazıcı sistemi sitemizde 140tl satışa sunulmaktadır. Sitemizde ürünü sadece kapıda nakit ödeme yada havale seçeneği ile temin edebilirsiniz.
    Gitti gidiyor ve sanal Pazar da kredi kartı ile peşin fiyatına taksitlede ürünümüzü satın alabilirsiniz.
    Ürünümüzün diğer firmalara göre uygun olmasının nedeni ithalatı yapan ve Türkiye geneline ürünü bayilikler vererek satan firma biz olduğumuz için böyle.
    Ürün kalitesi veya sistemin hiçbir farkı yoktur. Orijinal kartuşlar ile aldığınız çıktıların ve randımanın aynısını alırsınız.
    Ürün yazıcıya takılı monteli tarafınıza gönderilir. Siz yalnızca yolda gelirken sorun çıkarmaması için takılan bazı aparatları söküp sonrasında ürünü kullanıma hazır hale getirmiş olacaksınız.
    Dediğimiz gibi sitemizde kapıda nakit ödeme seçeneği yada havale çeneğini kullanabilirsiniz.
    Gitti gidiyorda ürünü satış kodumuz 44957090

Alıntıları Göster
    Önüne gelen ithalatçı zaten.Halbuki bu işin en büyük ithalatçısı bitmeyenkartus.com.tr dir.
    Diğer firmaların ucuza satmasının sebebi ithalatçı olmaları değil,satamadıkları içindir.İthalatçıyım diyor;kredi kartı satışı bile yok.
    Bence Bursa Kartuş bu işin hakkını veriyor.Zaten tasarruflu bir sistem daha ucuza almaktansa.
    Bursa Kartuş tan alırım kullandıkları mürekkepler OCP kalitesi ortada ve Türkiye de olmadıkları yer yok.Tüm şehirlerde Bayileri var.Hemde anasayfasında hepsini numarası bile var.

• quote:

Orijinalden alıntı: comely35

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bitmeyenkartus.com.tr den ilk olarak mx360 canon marka yazıcıyı 3-4 ay kadar önce aldım.işyerinde kullanmak için.dolum seti hazır bir şekilde geldi yani takmayla falan hiç uğraşmadım.yaşadığım ufak sorunlarıda ilgi ile cevapladılar ki oluşabilecek sorunları önceden tespit etmiş durmdalar ve o soruna ait gerekirse videolu anlatım yaptıkları bir site bile mevcut.baskı kalitesi fena değil zaten çok iyi olmasınıda beklemiyorum çünkü makine profesyonel bir makina değil.ama yaışma işleri vede renkli çıktı için ideal.ben a4 kağıdı kullandım hep ama daha iyi hamura sahip kağıtlara daha iyi baskı verebilir.

siyah mürekkep bitmek üzere iken bir şişe siyah mürekkep siparişide verdim ve ilave ettim tanka.hiçbir sorun çıkarmadan çıktı almaya devam ediyorum.ben herkese tavsiye ediyorum.

2 hafta kadar önce aynı makineden bir arkadaşa daha aldık oda çok memnun.bugün siparişi onaylanan bir makine daha aldık sanırım oda 1-2 gün içinde elimize ulaşır.

eğer forumu ve bu konu başlığını hala takip ediyorlarsa linkteki satşa çıkardığım makine için bir çözümleri olabilirmi bir sorayım (epson cx16nf)

http://forum.donanimhaber.com/m_52539405/mpage_1/f_/key_//tm.htm#52539405

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bizde Ofise bu bitmeyen kartuş sisteminden yaptırdık ama ne yalan diyeyim ilk baştaki memnuniyetim pek yok tamam az tüketiyor mürekkep, ancak bir yazıyı çıktı aldığımda yazının mürekkebini dağıtıyor yazı gölgeli görünüyor kirli anlayacağız temiz bir çıktı alamıyorum,kurulumundan sonra bize behsedilen şekilde içini haftalık olarak temizliyorum bakımlarını yapıyorum ama bu gölgelenmeyi bir türlü gideremedim resim çıkarmak isterseniz zaten size önerim gidin orjinal kartuş alın vahim sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.Bilgisi olan bir arkadaşım varsa çözüm yolunu biliyorsa bu yazılarda mürekkep dağılması mevzusunu anlatırsa çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Offchu!

Bizde Ofise bu bitmeyen kartuş sisteminden yaptırdık ama ne yalan diyeyim ilk baştaki memnuniyetim pek yok tamam az tüketiyor mürekkep, ancak bir yazıyı çıktı aldığımda yazının mürekkebini dağıtıyor yazı gölgeli görünüyor kirli anlayacağız temiz bir çıktı alamıyorum,kurulumundan sonra bize behsedilen şekilde içini haftalık olarak temizliyorum bakımlarını yapıyorum ama bu gölgelenmeyi bir türlü gideremedim resim çıkarmak isterseniz zaten size önerim gidin orjinal kartuş alın vahim sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.Bilgisi olan bir arkadaşım varsa çözüm yolunu biliyorsa bu yazılarda mürekkep dağılması mevzusunu anlatırsa çok sevinirim

slm.
    yazıcıyı nerden aldığınızı belirtirseniz iyi olur. yazıcı almak isteyen arkadaşlarda daha dikkatli olur bu vesile ile.
    bende daha önce yerel bir firmadan aldığım cihazda bu tarz problemler yaşamıştım.
    ama yinede cihaz iş gördü ve parasını kat kat çıkardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: utkanizmit

quote:

Orijinalden alıntı: Offchu!

slm.
    yazıcıyı nerden aldığınızı belirtirseniz iyi olur. yazıcı almak isteyen arkadaşlarda daha dikkatli olur bu vesile ile.
    bende daha önce yerel bir firmadan aldığım cihazda bu tarz problemler yaşamıştım.
    ama yinede cihaz iş gördü ve parasını kat kat çıkardı.

Ben yazıcının bu tarz yerlerden alınması taraftarı değilim açıkcası yazıcımı garantili olarak aldım bir süre de orjinal kartuş alarak kullanmaya devam ettim Canon mx 340 kullanıyorum kartuşları bana pahalı geliyor çünkü fazla çıktı alıyorum, tank sistemimi tercih etmemin sebebi de buydu. Tanklarda yada sistemde hiç bir problem yok arkadaşlar sağ olsun geldiler yazıcıyı aldılar tank sistemini takıp 4.5 saat içinde geri getirdiler çok da güzel çalışıyordu ancak son zamanlarda bahsettiğim problem ortaya çıktı çözüm önerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Offchu! -- 5 Aralık 2011; 23:48:05 >

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    BAHSİ GEÇEN "BSB BİLGİSAYAR BÜYÜK İHTİMALLE "CESCESOR"UN.ADAM BİRDE BAYİLİK VERİYORMUŞ.NASIL BURSA KARTUŞUN BAYİSİ OLUYOR.BURSA KARTUŞLA ALAKASI OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM.
    BURSA KARTUŞTAN ŞU ANA KADAR TOPLAM 70 TLLİK ALIŞVERİŞ YAPTIM.EN A 30 DK ONLİNE GÖRÜŞTÜM TELEFONLA ARADILAR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN.YANİ ADAMLAR BU İŞİN PROFESYONELİ.HERKEZE TAVSİYE EDİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadirekinci -- 6 Aralık 2011; 22:54:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesgrup

Yaşadıklarııza üzüldüm fakat durumu genellemeniz hata olmuş. Bizde bitmeyen kartuşlu yazıcı üreticisiyiz. Aşağıda verdiğim siteden ve gittigidiyor üzerinden bitmeyen kartuşlu yazıcı satışı yapıyoruz. Gittigidiyor üzerinden 1000 in üzerinde yazıcı satışı yaptık ve hiç olumsuz yorum almadık. Siz sadece kit almakla hata etmişsiniz. Kitin yazıcıya montajında birçok araç-gereç ve solüsyonlar kullanıyoruz. Montaj işi yüksek tecrube gerektiren bir iştir. Bu işte profesyonel ekibimiz çok hassas bir şekilde itina ile montaj yapmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti için satış sonrası desteğimizle müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur etmiyoruz. Biz sadece kit satışı yapmıyoruz. Çünkü son kullanıcının bu sistemi yazıcıya montelemesi imkansızdır. Montajın kolay olduğunu ve herkesin yapabileceğini söyleyen yalan söyler ve mağdur olursunuz. Tüm yazıcı modellerimizi görmek için gittigidiyor dan "bitmeyen kartuş" aratırsanız en üstte çıkan ilanlar bize aittir. Gittigidiyor kullanıcı adımız "biribenibitirsin" dir. Ayrıca kendi satış sitemizden peşin fiyatına 12 taksitle bitmeyen kartuşlu yazıcı satışı yapıyoruz.

www.fiyatgaranti.com
    www.biribenibitirsin.com

ya ben elektrikçiyim ne panolar ne işler yaptık sizin orada kullanıdığınız malzemeler siz 1000 taneyle 300 makina satarken sızın kullandıgınız şeyleri biz bir iki günde bitiriyorduk
    3 tane klips 3 4 tane yapışkan kroşe kullanıyorsunuz 4 kartuşlularda 4 tane kartuşu yerine sokuyorsunuz isi sürekli yaptıysanız 10 dk nızı alır yok ilk defa yapıyorsanız inceleyerek 30 dk nızı alır
    kalkmışsınız burada yok çok porfosyonelmiş yok çok çok hasssasmış ya birşeyide abartmayın, umarım herkezde bu kadar cahil değildir. Yani görende atomu parçalıyor sanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi islam_joker -- 8 Aralık 2011; 20:37:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    kadirekinci doğru söylüyorsun kimi bakar nereden başlayayım diye ama hiç elinden gelmez yani şu an en kolay şey olarak priz değiştirmek diyeyim kimisi tornavidayı tutmasını bilmez hiç girmez bu işe ama bane söyle 5 7 dk da söker değiştirir yerine takarım yani ustalık vardır işin ucunda ama bana sorarsan insan oğlu istedikten sonra herşeyi yapar

kendim üst kat boş ha şimdi yeni indim tugla da örüyorum kapı da takıyorum marangoz işi ufaktan sıvada yapıyorum kendi işimi kendim görüyorum allaha şükür mühendislikte okuyoruz bak insan oğlu istedikten sonra herşey yapabilliyor yani atomu parçalamayacaksanız diğerleri er geç olur :D

• quote:

Orijinalden alıntı: islam_joker

kadirekinci doğru söylüyorsun kimi bakar nereden başlayayım diye ama hiç elinden gelmez yani şu an en kolay şey olarak priz değiştirmek diyeyim kimisi tornavidayı tutmasını bilmez hiç girmez bu işe ama bane söyle 5 7 dk da söker değiştirir yerine takarım yani ustalık vardır işin ucunda ama bana sorarsan insan oğlu istedikten sonra herşeyi yapar

kendim üst kat boş ha şimdi yeni indim tugla da örüyorum kapı da takıyorum marangoz işi ufaktan sıvada yapıyorum kendi işimi kendim görüyorum allaha şükür mühendislikte okuyoruz bak insan oğlu istedikten sonra herşey yapabilliyor yani atomu parçalamayacaksanız diğerleri er geç olur :D

Alıntıları Göster
    Bitmeyen Kartuş, nickiyle yazan arkadaşım, bazı sorularım var, cevaplarsan sevinirim.

Bitmeyen kartuşla çalışan aletlerde baktığım modellerde çift taraflı baskı yapan bir makine göremedim, çift taraflı baskı yapabilen ve A5 kağıda bunu yapabilen bir makine tavsiye edebilir misiniz bitmeyen kartuşlu?

Bir de toner dolumuyla ilgili bir soru sormak istiyorum.

HP P1102 modeli istediğim özellikleri taşıyor ve fiyatı da makul.

Toner'i zaten kendimiz doldurabiliyoruz değil mi, "dolan toner" almamıza gerek var mı mutlaka?

Bir de bu aleti ilk aldığımızda içinden ilk çıkan toner "deneme toneri" denilen toner oluyor ve bunu sonra mutlaka yeni tonerle değiştirmemiz mi gerkiyor? Eğer öyleyse ve hakikaten çalışıyorsa "dolan toner" almak mantıklı olacak, ama eğer içinden çıkan ilk toneri de sonra tekrar tekrar doldurarak kullanabiliyorsak, sanırım tekrardan tonere para vermeye gerek yok..

Bu konularda bilgi verebilirsen çok sevinirim, bilgisi olan başka arkadaşlarda cevap verebilirler, şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: garfabi

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Canon MP495 modelini almayı düşünüyorum ancak sitenizde göremedim. Size pmden link gönderdim o siteden alırsam ilerde oluşacak sorunda bana yardımcı olacak mısınız?
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Merhabalar. Ben ve 2 arkadaşım bu bitmeyen kartuş olayını gördük ve birer tane almak istiyoruz ama hangi yazıcı bizim için uygundur karar veremedik malesef. Birde şuanda benim elimde lexmark x1190 ve samsung ml-1660 yazıcı var. Lexmarkın kartuşları bitti samsungtan 230sf çıktı almışım tam 1 yıl oldu alalı.

Bizim kullanım amacımız fotoğraf kağıdına canlı resimler bastırabilmek. İnce detayları ve dokusu olan bir resmi photohop taki canlılığında bastırabilmemiz lazım. 15 gün hiç çıktı almadığımızda olur bir günde 20 sayfa çıktı aldığımızda ama 1 yılda 500sf. civarı olur tahminen.

Tavsiye edeceğiniz ürünler ve fiyat konusunda özel mesaj atarsanız sevinirim, firma yetkilisi birisinin burada yardımcı olması güzel bir durum.

iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 3 Ocak 2012; 19:46:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Merhabalar. Ben ve 2 arkadaşım bu bitmeyen kartuş olayını gördük ve birer tane almak istiyoruz ama hangi yazıcı bizim için uygundur karar veremedik malesef. Birde şuanda benim elimde lexmark x1190 ve samsung ml-1660 yazıcı var. Lexmarkın kartuşları bitti samsungtan 230sf çıktı almışım tam 1 yıl oldu alalı.

Bizim kullanım amacımız fotoğraf kağıdına canlı resimler bastırabilmek. İnce detayları ve dokusu olan bir resmi photohop taki canlılığında bastırabilmemiz lazım. 15 gün hiç çıktı almadığımızda olur bir günde 20 sayfa çıktı aldığımızda ama 1 yılda 500sf. civarı olur tahminen.

Tavsiye edeceğiniz ürünler ve fiyat konusunda özel mesaj atarsanız sevinirim, firma yetkilisi birisinin burada yardımcı olması güzel bir durum.

iyi forumlar.

Alıntıları Göster
    Canon Mp495 model aldım fakat resim baskısı çok kötü çıktı (HP 4 yıldızlı Glosy kağıt ile) Çıkan resimler çok kötüydü ya ben ayarını yapamadım ya da söylendiği gibi kaliteli baskı olmuyor ayrıca yanındaki tank tutucu fazla tutunamadı ve yere çakıldı şükür ki dökülmedi.Bursa Kartuştan MSN destek almak istedim fakat çok işleri vardı sanırım sohbeti kapattı. Ayrıca Wifi bağlantısı bir türlü yapamadım. Yazıcı konusunda çok şansızdım hala da şansızım... Eğer aldığım kağıtta bi ayar var ise bu konuda yardımcı olmanızı isterim. Resim baskısında Glossy seçiyorum ama baskı yine kötü.

Aldığım foto kağıdı
    http://www.vatanbilgisayar.com/Yazıcı%20Kağıdı/hp-q8692a-q8692a-parlak-fotograf-kagidi-250-gm²,10x15,100-syf/productdetails.aspx?I_ID=26539

• quote:

Orijinalden alıntı: AtiMX4

Canon Mp495 model aldım fakat resim baskısı çok kötü çıktı (HP 4 yıldızlı Glosy kağıt ile) Çıkan resimler çok kötüydü ya ben ayarını yapamadım ya da söylendiği gibi kaliteli baskı olmuyor ayrıca yanındaki tank tutucu fazla tutunamadı ve yere çakıldı şükür ki dökülmedi.Bursa Kartuştan MSN destek almak istedim fakat çok işleri vardı sanırım sohbeti kapattı. Ayrıca Wifi bağlantısı bir türlü yapamadım. Yazıcı konusunda çok şansızdım hala da şansızım... Eğer aldığım kağıtta bi ayar var ise bu konuda yardımcı olmanızı isterim. Resim baskısında Glossy seçiyorum ama baskı yine kötü.

Aldığım foto kağıdı
    http://www.vatanbilgisayar.com/Yazıcı%20Kağıdı/hp-q8692a-q8692a-parlak-fotograf-kagidi-250-gm²,10x15,100-syf/productdetails.aspx?I_ID=26539

Alıntıları Göster
    KARDEŞ FOTOLARI WORDDEN ALDIYSAN BİRAZ KÖTÜ ÇIKABİLİR.CANON KUTUSUNDAN ÇIKAN CDYİ YÜKLEDİYSEN ORDA EASY PHOTO PRİNT PROGRAMI VAR.ONLA Bİ ÇIKTI AL.BİRDE YAZICI HAKKINDA YAŞAR BEYLE TELFONLA GÖRÜŞ.BEN KEFİLİM YAŞAR BEYE BU PROBLEMİ ÇÖZER.SİTEDE VAR TELEFONU.AYRICA BENİM BİLDİĞİM TANKLAR YAZICIYA VİDA İLE MONTE EDİLMİŞ.DÜŞMESİ BİRAZ ANORMAL DEĞİL Mİ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.