Şimdi Ara

BİTMEYEN KARTUŞ lar hakkında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
18
Favori
195.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende epson sylus dx 3850 yazıcı var... buna bitmeyen mürekkep koyabilirmiyiz? fiyatı ne olur?...tşkler şimdiden
  • antalyada bu işi yapan bi yer varmı ?
  • Bendeki bitmeyen kartuslu yazicida mavi rengin giden hortumunda ortada bosluk var yani sanki boya akmiyor gibi kartusa yukari kaldirinca doluyor o bosluk. Hava aldiracak bir harekette yapmadim neden olmus olabilir sorun yaratirmi bu
  • sorun olmaz dostum.Bendede olan bir sorun o biraz kullanmadığımda mürekkep geri kayıyor ama ilk yazdırmada hemen çekiyor kartuş.
  • merhaba herkese, evde kullanamak için bitmeyen kartuşlu çok fonsiyonlu yazıcı almak istiyorum, ama hiç bir bilgim yok, o kadar çok çesit varki? bide almışken wifi özellikli olsun istiyorum, sizce wifi özellik bana sorun olurmu? kullanan arkadaşlar var mı? benim aklımdaki yazıcı Canon MP499 Kablosuz,Fotokopi,Tarayıcı,Yazıcı, modeli.. bu arada evimdeki bilgisatarım laptop. yardımlarınız için tesekkürler
  • Arkadaşlar;
    Bitmeyen kartuş olayını yeni duydum.Nasıl bir ssitem olduğu, güvenilir mi güvenilmez mi olduğu hakkında en ufak bir fikrim yok. Burada satışını yapan arkadaşlara bir kaç sorum olacak.
    1-)Öncelikle bu bitmeyen kartış sistemini siz mi kuruyorsunuz? Yani aynı marka ve modeli vatanbilgisayar veya teknosa gibi yerden alırsak normal bir yazıcı mı almış oluyoruz.
    2-) Diyelim ki aldık, kulllandık, dediğiniz gib 3.000 sayfayı bastık toner bitti. Dolum yapması kolay mı? (ben bu işlerden anlamam o yüzzden soruyorum). Dolum yaptık diyelim, 10.00 sayfaya kadar mürekkep gönderiyoruz deniliyor. 10.000 sayfayıda bitirdikten sonra dolum için Antalya'da nereye başvuracaz. Sadece üç büyük ilde mi bu iş yapılıyor.
    3-)Hangi model ve marka ofis için uygun olur. Faks, fotokopi, yazıcılı ve kablosuz olmasını istiyorum.
    4-)En önemli soru, dolum yaparken arıza meydana geldiğinde tüketici hatası diyip garanti kapsamından çıkarılıyor mu?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  • gerçek kullanıcılar yazsın demiş bazıları .

o zaman yazayım yaşar bey çok ilgili üürünün arkasında olan bir insan .

firma kalitesi zaten bilenler bilmeyenler içinde ben kendilerine kefilim.
  • merhabalar. canon mx 320 yazıcım var 2 3 aylık falan. buna bu bitmeyen kartuş sisteminden yaptırmak istiyorum. Kırklareli lüleburgazda yasıyorum. Bu sistemi yapmak için yazıcıyı en yakın nereye kargolamam gerekiyor ayrıca bu seti ben sipariş ettigimde kargolayabilirlermi. sirketimizin bilgi işlemi eger yollarsalar ben takabilirim dedi. yollayabiliniyorsa sevinirim. firma yetkililleri cevap verirlerse cok sevinicegim.
  • Ben de bugün bitmeyen kartuş aldım. Epson 720PW. Yalnız renklerinde sorun çıktı, masmavi çıkartıyordu. Ayrıca önlü arkalı baskı yapmak istiyordum ama 160 gr kağıtta bile hamurlaşma oldu mürekkepten. Bu sebeplerden memnun kalmadım. Saolsunlar, bitmeyen kartuş'taki arkadaşlar hemen ilgilendiler. Geri gönderin bize bakalım dediler. Ben para iadesi istediğimi bu ürünün benim beklentilerime uygun olmadığını söyledim. Yazıcıyı yollayacağım yarına, parayı almak da sorun yaşamayacağımı sanıyorum. Ama şunu belirteyim ki Bitmeyen Kartuş'taki arkadaşlar çok ilgilendiler. :)
  • Canon MP280 bitmeyen kartuşlu yazıcı aldım ,sorunsuz birşekilde kurdum ve çalıştırdım..fakat kafama takılan birşey oldu kartuşların üçte birlik kısmı boş..içinde ki mürekkep miktarını ölçme şansım olmadığı için bunun normal olup olmadığını bilmiyorum..tanıtım fotoğraflarında kartuşlarda ki mürekkep miktarları full dolu gibi görünüyor..kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim..
    ayrıca tankların üzerinde ki küçük tapaları açtıktan bir süre sonra o deliklerden mürekkep çıktı, bu normal midir..hortumu sıkan bir mandal vardı yazıcıyı kururken o mandalı çıkarmıştım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeriko77 -- 5 Mayıs 2011; 23:06:52 >
  • ne bitmeyen kartuşu hangi kartuş piyasaya çıkmış 2 meziyetsiz bitmeyen kartuş adı altında insanları sömürüp cebindeki paraya göz dikmiş cescesor diye bir firmada var piyasada adam kartuş kalıbı yapmış mürekkebi dolduruyorsun tıpa kısmı kalıpla uyumsuz yerine oturmuyor diğeri yok kapağı açıp kapatınca chip kendi kendine reset oluyor yazmış chip tanınmıyor gene bu şahıslar hp88 model kartuşların chipleri içn aynı konudan bahsediyor ama bazılarına oluyormuş bazılşarına olmuyormuş brakın insanları sömürmeyi 3 kuruş sermaye ile bu işler olacak iş değil zerre kadar meziyetiniz yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektronikposta

ne bitmeyen kartuşu hangi kartuş piyasaya çıkmış 2 meziyetsiz bitmeyen kartuş adı altında insanları sömürüp cebindeki paraya göz dikmiş cescesor diye bir firmada var piyasada adam kartuş kalıbı yapmış mürekkebi dolduruyorsun tıpa kısmı kalıpla uyumsuz yerine oturmuyor diğeri yok kapağı açıp kapatınca chip kendi kendine reset oluyor yazmış chip tanınmıyor gene bu şahıslar hp88 model kartuşların chipleri içn aynı konudan bahsediyor ama bazılarına oluyormuş bazılşarına olmuyormuş brakın insanları sömürmeyi 3 kuruş sermaye ile bu işler olacak iş değil zerre kadar meziyetiniz yok

eğer izmir de ikamet ediyorsanız. gelin hem bir çayımızı için.hem de sistemin nasıl çalıştığını,otoreset chipli kartuşların stabilitesini test etme imkanı bulun.
  • bitmeyen kartuşun yaşadığım şehirdeki bayisinden canon mp280 aldım kullanıyorum. gayet memnunum. bence aletin tek eksisi yandaki mürekkep haznelerinin kaput şeklinde yazıcının rengine uygun plastikten üstü kapanır açılır bi parçayla gizlenecek şekilde tasarlanmış olmamasıdır. bu haliyle çakma bi görüntüye sahip.
  • Ankarada oturuyorum bundan haberim var kimden bilgi alabilirim bende edinmek istiyorum .
  • arkadaşlar ben BİTMEYEN KARTUŞLU CANON MP 280 - KARGO BEDAVA bu ürünü gg aracılıgıyla bursa kartuştan aldım ilke geldiği gün kutusundan çıkarttım fişlerini taktım çıktı aldım çizik çizik çıktı resimler çok kötü çıktı sonra bursa kartuşla gg aracılığıyla 4 5 defa mesaj yolladım hiçbirine cevap verilmedi en son mesajımda ilgilenmiyorsanız paketleyip yollayacağım dedim daha onay vermemiştim 2 dakka geçmeden mesaj geldi kusura bakmayın daha önceki yazdıklarınızı görmedikdediler sonra sorunu 10 15 defa yoğun temizleme yaparak çözdük aradan 2 gün geçti .ıktı alacaktım yine kesik kesik çıkartmaya başladı yine 10 15 defa temizleme yaparak düzgün çıkartmaya başladı zaten yoğun temizleme çok mürekkep yediği için ilk gelen ciss sistemindeki tanklardaki mürekkeblerin yarısı gitmiş oldu ne zaman çıktı almak istesem en az 10 defa yoğun temizleme yapmam gerekiyordu 2 gündürde artık temizlemede işe yaramıyor hiçbir şekilde düzgün çıktı vermiyor bursakartuşa sorunu anlattığım mesaj yolladım hiçkimse ilgelenmiyor cevap gelmiyor ürünü satana kadar sattıktan sonra ilgilenmiyorlar hiç benim zaten hp deskjet yazıcım vardı kartuşları doldurmak içinde 1 kğ lik mürekkeplerden almıştım ben sürekli resim çıktısı aldığım için kartuşları sürekli doldurmak zor oluyordu rahat edeyim diye bursa kartuştan bitmeyen kartuş aldım aldığıma bin pişman oldum eski hp kartuşumu bile arar oldum hiç değilse doldurunca çıktı alabiliyordum

BİTMEYEN KARTUŞ lar hakkında

BİTMEYEN KARTUŞ lar hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamaster -- 30 Ağustos 2011; 15:14:59 >
  • bursa kartuş cevap gönderdi yenisini yollayacaklarmış bendeki sorunlu olabilirmiş inşallah sorunum çözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: comely35
    Bitmeyen Kartuş'u ilk sen bulduğun için ve ürünlerinin arkasında durduğun için teşekkürler BURSA KARTUŞ..

Reklam kokan hareketler bunlar... Bitmeyen Kartuşu(esasında sistemin adı devamlı mürekkep besleme sistemi, D.M.B.S) ilk onlar bulmadı! DMBS ye
    Bitmeyen Kartuş adını ilk onlar verdi...
    Ürünlerinin ne kadar arkasında durduğunuda forumları araştırısanız görürsünüz... Atık mürekkep süngeri doldu uyarısına servis ücreti alan bir firma ne kadar arkasında durduğunu gösteriyor zaten...
  • Bulmacanın cevabını Buldum :)))....

Canon yazıcı kullan 25.000 sayfa çıktı al yetkili servisine götür.Senden ne isteyeceklerini öğrenmiş olabilirsin.

Başarılı bir firma elbette

nerdeyse Edirne den Kars a kadar bayileri var.En ucra köşelerde bile..

Sayın Falcon1977

Bitmeyenkartus.com dan bir yazıcı al bakış açın değişebilir o zaman..

Bu site ve bu firma bu sektörün lideri kim nederse desin..

Bursa Kartuş tan aldığım cihazlar ve kartuşlar;

1-Bitmeyen Kartuşlu Canon mp 190

2-Bitmeyen Kartuşlu Canon mp 250

3-Bitmeyen Kartuşlu Canon mx 320(voltaj arızası nedeniyle değişen makina)

4-Canon 520 dolan kartuş

5-Canon 525 dolan kartuş

6-Epson 1281 dolan kartuş

7-Brother hl 2040 dolan toner ve tozu

8-Canon mp 280

9-Brother mfc 6490 için dolan kartuş

Biz copy center işide yapıyoruz..

Yüzlerce arkadaşımda yüzlerce ürün aldı..

Herkes memnun bitmeyenkartus.com dan..

Ben piyasanın gerçeğiyim çünkü kendim kullanıyorum ticari olarak..

İnsanların fikirine saygı duymak lazım

biri fenerli olur

biri cimbomlu

ama herzaman birisi daha iyidir..Benimde anlatmak istediğim bu..
  • Merhaba, Canon MX320 yazıcı satın aldım. Sanırım bitmeyen kartuş sistemi takılabiliyor. Bana ne kadar'a mal olur. Bilgisi olan var mı?
    Ayrıca mevcut kartuşlarına mı takılıyor?
    Ankara'dayım, Teşekkürler...
  • 80 tl malolu evet orjinal kartuşlara taklıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.