Şimdi Ara

Bitkinlik ve adc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adc ye bitkinlik alınca gerçekten çok işe yaradığını farkettim . Kaçma konusunda healden daha üstün gerek zed ultisi gerek fizz gibi üzerinize koşan full ad irelia yı bi nebzede olsa durdurmak için. Late de 1 v 1 bazen adcler kaldığı zaman çok faydası var bana kalırsa . Adc ye bitkinlik bence çok iyi gidiyor neden heal alıyoruz ki ? verdiği can ne fizin tek atmasını engeller ne sizin tek atmanızı sağlar .

• Adc spell setine koymak zorunda kalmasın diye supportlar alıyor onu. Üstüne koşan adamları durdurmak onun işi senin değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tutuştur çarp giriyorum benim gibi yapmayan lowdur
    Eksiler burdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fourcade

Adc spell setine koymak zorunda kalmasın diye supportlar alıyor onu. Üstüne koşan adamları durdurmak onun işi senin değil

Açıkçası acımasız bi yorum olmuş bence Adcler de midler gibi pek çok kez 1v1 durumunda kalıyor ve karşıdaki süikastçiyse rahat bir şekilde eriyor fakat bitkinlik belki de bu durumu ortadan kaldırabilir. Supta Skill setine karşı takıma bağlı olarak başka bi ex veya ignite alabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b00mbastic -- 6 Eylül 2015; 19:08:24 >
  • Adcye arindir almayan lowdur

• Adc tek gezemes bu 1. Kural
    Ve healın verdiği can olsun hız olsun seni tf e veya 2v3 savaşlarda korur supportta seni korumak zorunda olay bundan ibaret
    Ve ne yazıktır ki oyun artık bu kadar kolay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olası bir takım savaşımda 5 kişiye de etki edebilir heal ama ex sadece 1 kişiyi tutar. gerekli olmadıkça sadece üst koridor vayne'e alıyorum ben
  • Mr.Clicker kullanıcısına yanıt
    Dostum şifanın verdiği 345 canla neyden korunuyosun allasen ? Hani oyun bu supportun ölür red alırken baskın yersin bir şey olur 1 v 1 kalırsın. Bitkinliğin koruma gücü hatta bazı durumlarda kaçma gücü bile daha fazla şifaya göre. Yanına doğru koşan flash atan zed den nasıl kaçıcan şifayla mı ? Şuna da eminim lcs filan koreda filan bitkinlik adclere alınırsa çok kolay yayılır. Takım oyunu oynadıkları için almıyorlar gibi geliyor. Solo q da alınabilir alınırsa çokta abartı , flamlenecek durum olmaz.
  • Sifa hem saba hemde etrafindakilere geliyor arti hiz veriyor ulularib tilsimi aktifi gibi bence heal dlash heal smite flash ignite ignite heal hatta belki rakibe gore arindirda alinabilir adamlarin 2 3unde yavaslatma gibi biseyler varsa kullanirsin

• Ben de bariyer düşünüyorum iyi olur aslında

• Karsıda ağır cc ve ignite support varsa (naut,leona vb.) arındır alıyorum healden de bariyerden de daha avantajlı lanede bence.

• Helal kardesim.Morelloyu aradim seni lcs e cagiriyorlar.Gozun aydin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ralf Jones

Karsıda ağır cc ve ignite support varsa (naut,leona vb.) arındır alıyorum healden de bariyerden de daha avantajlı lanede bence.

Ignite suppotta karsi oynuyorsan heali ignite atmadan once atman lazim.Ayrica 2v2 de heal her zaman daha ustundur.

• keremliler K kullanıcısına yanıt
    Aferim dostum bunu yazınca çok cool oldun . Faker yasuoya bitkinlik aldığında ooo vayy diye denemedin mi ? Hep başkalarının bulduğu şeyleri mi alıcaksın klasik şifa alıp mı oynucaksın hep aynı şekilde biraz üretken olun üretken sonra ülke neden gelişmiyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremliler

quote:

Karsıda ağır cc ve ignite support varsa (naut,leona vb.) arındır alıyorum healden de bariyerden de daha avantajlı lanede bence.

Ignite suppotta karsi oynuyorsan heali ignite atmadan once atman lazim.Ayrica 2v2 de heal her zaman daha ustundur.

İgnite için değil ccden kurtulmak için alıyorsun. Üstelik bitkinliği de kaldırıyor. Supportun g.tünü kurtarmak için heal almam. Karşıdakine göre seçerim spellerimi ve rünlerimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: K3BL4

Aferim dostum bunu yazınca çok cool oldun . Faker yasuoya bitkinlik aldığında ooo vayy diye denemedin mi ? Hep başkalarının bulduğu şeyleri mi alıcaksın klasik şifa alıp mı oynucaksın hep aynı şekilde biraz üretken olun üretken sonra ülke neden gelişmiyo.

Boyle mantiksiz uretkenlik olmaz.Ayrica o adamlarin isi bu.Onlarin bulduklari seyleri kullanicaksin tabi.Zaten 2-3 oyun denedikten sonra neden bitkinlik alinmadigini anlarsin.Ayrica midlane 1 v 1 ve burst atan sampiyonlar var.Botlane 2v2 ve burst atan sampiyona karsi oynamiyorsun.

• quote:

quote:

quote:

İgnite için değil ccden kurtulmak için alıyorsun. Üstelik bitkinliği de kaldırıyor. Supportun g.tünü kurtarmak için heal almam. Karşıdakine göre seçerim spellerimi ve rünlerimi.

Mantiksiz.Liginiz nedir acaba :D

• mantıklı bulduysan kullanabilirsin ayrıca bu adam gibi ayrı bir tarzın olur.http://www.lolking.net/summoner/na/22742073#matches
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Mantiksiz.Liginiz nedir acaba :D

Tahta 5 im ben. Sen devam et klasik heal flash.

• quote:

Orijinalden alıntı: intervention

mantıklı bulduysan kullanabilirsin ayrıca bu adam gibi ayrı bir tarzın olur.http://www.lolking.net/summoner/na/22742073#matches

Yanlis anlama ama linkteki adam 2600 maçta diamond 1 olmuş yani.Neyin tarzi :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.