Şimdi Ara

bitcoin werdi werdi werdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 365 liram mı ne vardı 310 liraya düşmüş küçük yatırımcı mahvoldu ama bir yandan seviniyom büyük yatırımcı da parçalandı

• quote:

Orijinalden alıntı: meola147of

365 liram mı ne vardı 310 liraya düşmüş küçük yatırımcı mahvoldu ama bir yandan seviniyom büyük yatırımcı da parçalandı

Büyük yatırımcı parasını sattığı için böyle oluyor.  Kasa her zaman kazanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: benimkucukbebegim

Büyük yatırımcı parasını sattığı için böyle oluyor.  Kasa her zaman kazanır.

Alıntıları Göster

295 oldu hocam bide zararda değilim hala kardayım sadece kar düştü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

295 oldu hocam bide zararda değilim hala kardayım sadece kar düştü

Alıntıları Göster

Valla hocam üretim olmadan, Bence o paranın gram önemi yok. Bireysel böyle kazançlar çok güzel ama toplumsal olarak hiç bir katma değeri olmayan bom boş bir olay oluyor. Lafım size veya küçük yatırımcıya değil. Sözüm devletin paraya sahip olan insanların paralarını iş yeri yerine, bitcoin yatırmayı tercih ettirmesinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: benimkucukbebegim

Valla hocam üretim olmadan, Bence o paranın gram önemi yok. Bireysel böyle kazançlar çok güzel ama toplumsal olarak hiç bir katma değeri olmayan bom boş bir olay oluyor. Lafım size veya küçük yatırımcıya değil. Sözüm devletin paraya sahip olan insanların paralarını iş yeri yerine, bitcoin yatırmayı tercih ettirmesinde.

Alıntıları Göster

Hocam açık konuşayım sevdiğim iktidar başta olsaydı şerefim ve hayatım üzerine and içerim gram sanal paraya yada dolara girmezdim sadece Türk lirası tutardım elimde ama Türk lirası tutsam ne olacak adamlar mercedes audilere biniyor vergilerimizle altın tabaklarda yemek yiyorlar ben neden onlar için kendimi zor duruma düşüreyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meola147of -- 18 Nisan 2021; 17:6:24 >

• btc %10 düşerken altlar %20 gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam açık konuşayım sevdiğim iktidar başta olsaydı şerefim ve hayatım üzerine and içerim gram sanal paraya yada dolara girmezdim sadece Türk lirası tutardım elimde ama Türk lirası tutsam ne olacak adamlar mercedes audilere biniyor vergilerimizle altın tabaklarda yemek yiyorlar ben neden onlar için kendimi zor duruma düşüreyim

Alıntıları Göster

Aynı şeyi dedim hocam, halkın bitcoine yöneltenler utansın. Siz veya başkaları kendi isteği ile girmiyor.

• 60 liram vardı 47 liraya düşmüş allah kahretsin lan her şeyi

• 5 m 920 binim vardi 5 m 120 bin kaldi

• bitcoin hala werdi werdi werdi

• shibam beni üzdü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.