Şimdi Ara

Bitcoin uçuşa geçti, kış havası bitiyor mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: guven35

Şimdi siz bu Bitcoin vs ile ilgilenmiyorsunuz. Size saçma geliyor, değil mi?
    Peki bu konularda ne arıyorsunuz anlamıyorum. Burada insanlar Bitcoin ile ilgili konularda yardımlaşmıyorlar mı? Sizin neden ilginizi çekiyor?
    Bu işi yapanlara laf atmak hoşunuza mı gidiyor?
    Siz söylediğiniz için biz mining, bitcoin işinden vaz mı geçeceğiz?

Alıntıları Göster
    İnsanlarla düşüncelerimizi paylaşma hakkımız var, kimilerinin işine gelmese de. Ayrıca konu anasayfa konusu. İstediğimiz yere kurallar çerçevesinde yazma hakkımız var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rothschild , Rockefeller ve Soros işin içine girince herşey beklenir.

• Mesajım haber editörü ekram71'e, uçuş dediğiniz olay 13 Kasım 2017 - 16 Aralık 2017 tarihleri arasındaki ivme gibi çıkışlardır. İnsanları yanlış yönlendirmeyin, benzer zaman aralığında benzer puanda düşüş gerçekleştiğinde de haber yapacaksanız haber yapın. Aksi halde yaptığınız yönlendirme ve yanlı haberciliktir.
  • guven35 G kullanıcısına yanıt
    Bitcoinle ve diğer kripto paralar ile çokça ilgileniyorum ve emin ol bu paralara senden çok yatırımım var farkındaysa ben BTC yükselecek veya düşecek diye bir şey demedim sözün sahibini söyledim ve mcafee nin nasıl biri olduğunu söyledim bana inanmıyor olabilirsiniz john McAfee yazıp internette aratın ve haberlere bakın manüpilasyondan para kazanmaya çalışan bir balondur kendisi daha 2 hafta önce para karşılığı kripto paralar için iyi yorumlar yaptığı ortaya çıktı

• gobl1n kullanıcısına yanıt
    BTC sadece bir sembol olacak ilk para olduğu için yoksa yazılımsal olarak çok eksiği var Tüm Dünya değil sadece ABD kullanmaya başlasa BTC nin sistemi çöker bu yüzden sanal paralar gelecekte gerçek paranın yerini alabilir ama bu para BTC olmayacak

• "İtinayla yeni kerizler silkelenir." Satoshi Nakamoto

• Suyun vanasını paraları çekince keserler merak etmeyin

• Abartma editör ne uçuşu, küçük bir kıpırdanma sadece

• gobl1n kullanıcısına yanıt
    Boş yapma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seyredin:
    https://www.youtube.com/watch?v=bQCuo1cNJwg

Şu anki fiyatlarla kartlar 3-4 yılda kendini amorti ediyor. HİÇ mantıklı değil. 3-4 yıl sonra o kartların değeri ne olacak? O kadar zaman %100 kullanımda sağ kalabilirse?

Yeni insanlar madenciliğe girmeyi akıllarından bile geçirmesinler. Bunlar deneyimli bir madencinin söyledikleri. Aynı fikirdeyim
  • Şu gereksiz bitcoin düştü, çıktı, uçtu haberlerini yapmayın artık. Hayır borsada her düşüp çıkan şeyin haberini yapacaksanız artık takip etmeyi bırakalım sitenizi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.