Şimdi Ara

Bitcoin Hakkında Her Şey [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
886
Cevap
150
Favori
90.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dersamstagnachmittag

Oha nasil ya zorrent konusmak yasak bitcoin serbest adminlerin mantik mukemmel hakikaten

zorrent daha çok illegal işlerde kullanılıyor, yüzde bilmemkaçı falan diye forum önerileri bölümünde konuda geçmişti hatta. kötüye teşvik edebilirmişte falan filan. bitcoinde genelde kötü işlerde kullanılıyo o mantıkla bakarsan ama admin mantığı başka işte. saçma sapan bi mantık.
    konu da burda. onu yasaklayan bunu niye yasaklamıyor enteresan.
    http://forum.donanimhaber.com/m_74824518/f_//tm.htm

not: konuyla ya da açanla bi sorunum yok.

• up

bu arada mining ile yapılan btc ler nasıl hesaba aktarılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicnouma

up

bu arada mining ile yapılan btc ler nasıl hesaba aktarılıyor?

Mining'i yaptığın sitede checkout, withdraw tuşu vardır oradan yapılır.

Ayrıca arkadaşlar Humble Bundle'ı bitcoinler ile aldım, çok hızlı bir şekilde ödeme geldi hemen elime ulaştı, öneririm
  • İmzadaki laptopla mining yapılabilir mi iyi bi gelir sağlar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsliyim

İmzadaki laptopla mining yapılabilir mi iyi bi gelir sağlar mı

Sabah bakacağım
  • VDS ile mining yapılabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

VDS ile mining yapılabilir mi?

Ekran kartları güçlü mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapılabilirse ona göre bir ekran kartı ayarlanır.
  • desene yasal ve beleş. vay anasını ne güzel. o zaman böyle böyle ev bile alırım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Yapılabilirse ona göre bir ekran kartı ayarlanır.

Bilmem ki o konuda pek bilgim yok kusura bakmayın.

• quote:

22.5 MHash/s galiba onun mining gücü, çok iyi bir şey değil tabii ki, pek iyi mining yapılamaz. ASIC satın alırsanız deli gibi yaparsınz ama
  • ben bu olayı daha önce düşünmüşdüm böyle birşey yapılır mı dıye. sonra kendıme sormuşdum internet parası olsa ne alınabılır ki sacma birşey diye gecirdim içimden
    adamlar yapmışda kazandıgın para ile ne alınabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdy232

quote:

22.5 MHash/s galiba onun mining gücü, çok iyi bir şey değil tabii ki, pek iyi mining yapılamaz. ASIC satın alırsanız deli gibi yaparsınz ama

Günde tahmini ne kadar bitcoin gelir tahmini olarak?Mining olayı birden fazla pc den yapılabiliyor mu aynı hesap için?ASIC ler hakkında biraz bilgi verebilir misiniz fiyatı vs?
  • Bir ara merak saldıydım ama hiç girişmedim.Yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla en az 5870 öneriyorlar sağlam bitcoin yapmak için ben 5850'm ile girişmeye cesaret edemedim burdakiler mobil kartlarla girmeyi düşünüyor Onlardan ekmek düşmez size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanozsavas

desene yasal ve beleş. vay anasını ne güzel. o zaman böyle böyle ev bile alırım ben.

Elektrik faturası>kazanacağın para
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrahako

quote:

Orijinalden alıntı: ozanozsavas

desene yasal ve beleş. vay anasını ne güzel. o zaman böyle böyle ev bile alırım ben.

Elektrik faturası>kazanacağın para

Öyle bir olay yok yapmayı biliyorsanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

Bir ara merak saldıydım ama hiç girişmedim.Yabancı forumlarda okuduğum kadarıyla en az 5870 öneriyorlar sağlam bitcoin yapmak için ben 5850'm ile girişmeye cesaret edemedim burdakiler mobil kartlarla girmeyi düşünüyor Onlardan ekmek düşmez size.

Bitcoin kazanmanın tek yolu mining değildir, ekran kartınız kötü olsa bile ASIC alıp kazanabilirsiniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erdy232

quote:

Günde tahmini ne kadar bitcoin gelir tahmini olarak?Mining olayı birden fazla pc den yapılabiliyor mu aynı hesap için?ASIC ler hakkında biraz bilgi verebilir misiniz fiyatı vs?

Test edersiniz ne kadar geleceğini hesaplarınız.
    Evet yapılabiliyor.
    ASICler şu an çok sayılmıyor BFL satıyır onda da dolandırıcı vs. İddiaları çıktı şu an ortalık karışık en ucuzu BFL'de 250$

• quote:

Orijinalden alıntı: XIII

BitCoin bir kaç gündür araştırırken başıma geldi.. dikkatli olunması gereken bir durum

Netten Bir dosya indirdim (içerik bende kalsın bit coinle uzaktan yakından alakası olmayan bir dosya) inen dosyanın yanında alakasız bir de autoupdate.exe isimli dosya mevcut idi hemen sanal makina ya çekip dosyayı çalıştırdım akabinde cgminer.exe durdurma hatası verdi ve cgminer isimini google arattım ve Bingo! Gpu tabanlı bitcoin madenine hizmet eden bir işci yapıyor bilgisayarını bu küçük yazılım artık bu iş gündemde olduğu için bu tip dosyalara hazırlıklı olmak lazım sizin makineniz üzerinden para kasabilirler.

Öyle virüsler var, adamlar sizin bilgisayarınıza virüs sokup mining yapıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben internet kafemde yapıyorum 7 8 bilgisayardan BTC guilldi kullanıyorum sayfası bu şuana kadar toplamda 24 saat çalışmamıştır bile topladığım miktar

PPS Earnings 0.00000000
    PPLNS Earnings 0.00694860
    Total Earnings 0.00694860
    Paid Out 0.00000000
    Account Balance 0.00694860

PPLNS Details
    Shares in Current Shift 0
    Shares Receiving Payments 729
    Open Shift Earnings 0.00143440
    Closed Shift Earnings 0.00551421
    Total PPLNS Earnings 0.00694861

benimde kafamda ? leri var ama deniyorum bakalım enteresan birşey ekran kartlarım hdradeon 7850y di galiba yanlış hatırlamıorsam.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.