Şimdi Ara

Bitcoin Hakkında Her Şey [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
887
Cevap
150
Favori
90.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilim Tekniğin bu ayki sayısında haber olmuş daha okumadım ama ayrıntılı olarak anlatılmışdır isteyenler alıp okuyabilir.
  • Arkadaşlar Pazar günü malum borsalara para yatırılamadığı için Ctesi gecesi yaşanan yüklü satışlar ve akabininde gerçekleşen ani düşüşe destek gelemedi. Şu an zararda biri olarak ben panik satışı yapmadım, panik satışı yapanların çok pişman olacağı düşüncesindeyim. Ptesi günü alımlar başladığında yükseliş başlar.
    undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exit to DOS -- 10 Kasım 2013; 16:33:48 >
  • Düşüş çok fena. Umarım Ptesi alımlarla tekrar canlanır.
  • Bundan onceki hafta sonralarinda bu kadar dusus olmamisti. Umarim yarin tekrar canlanir. Boyle devam ederse cok zarara ugruyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitcoin'le ilgili Bilim Teknik dergisindeki yazıyı okudum. İnternet'te yazanlardan çok farklı bir şey yok. Cevap aradığım soruya çözüm bulamadım. Bilgisayarların çözdüğü algoritmalar sonucu Bitcoin oluşuyor. Bu algoritmaların dünya üzerindeki çok güçlü bilgisayarlarla çözülmesi kime ne fayda sağlıyorda bir değer olan Bitcoin'ler bu fayda karşılığı oluşuyor. Yoksa algoritma çözdürüyoruz diye millete bazı kaynaklar mı hackletiliyor???? Yada gerçekten altın benzeri az bulunan sayısal bir kıt kaynak mı oluşturuluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 10 Kasım 2013; 23:48:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: btr.bck

Bundan onceki hafta sonralarinda bu kadar dusus olmamisti. Umarim yarin tekrar canlanir. Boyle devam ederse cok zarara ugruyorum.

Ptesi destek geldi , alımlarla 660 a kadar çıktı. Ben bozdurup kazancımla köşeme çekildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeune Ottoman

quote:

Bundan onceki hafta sonralarinda bu kadar dusus olmamisti. Umarim yarin tekrar canlanir. Boyle devam ederse cok zarara ugruyorum.

Ptesi destek geldi , alımlarla 660 a kadar çıktı. Ben bozdurup kazancımla köşeme çekildim.

Balalim ne olacak yükselecek falan diyorlar ama bakaljm

• evet yükselişte hala, ben cekmedim paramı duruyor.
  • Bulunsun

• Usb takıp miming yapıyorlar o cihazlar hakkında bilgi alabilirmiyim? Satın alacagımda daha önce kullanan bilgilendirsin lütfen.
  • Bekledim bekledim 674'ten sattım 1 dakika sonra 680'e cıktı. :)
  • 30gh/s mining rig almak isteyenler ulasabilir bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert_DarkBlade

30gh/s mining rig almak isteyenler ulasabilir bana

Fiyat p.m.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chorumluum

quote:

Orijinalden alıntı: Mert_DarkBlade

30gh/s mining rig almak isteyenler ulasabilir bana

Fiyat p.m.

Pm gelmedi

• quote:

Bekledim bekledim 674'ten sattım 1 dakika sonra 680'e cıktı. :)

Crash beklemek lazım. Yoksa BTC'den kazanç çok riskli. Geçen düşüşte de gördük ki yüksekten alıp BTC başı 20-30 luk kar bekleyenler kalp testine maruz kalıyor. Yüksekten alıp değerlenmesini beklemenin hiç alemi yok, bu piyasa son derece speküle edilen bir piyasa. Ani sert düşüş bekleyip orada parayı basıp ertesi günün akşamı çekip köşeye çekilmek lazım.
  • Bu konuya girenlerin %80'ni konuyu anlamamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW M3 POWER

Bu konuya girenlerin %80'ni konuyu anlamamış

Bu olaylı çok araştırdım da bi tikim çıkmadı. Özel makineleri falan mı var nedir?
  • Welcome To Hell Bro kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

bu aralar araştırmaya başladım fakat mantıksız geldi millet para üretip olmayan parayı para ile satıyor peki parayı ilk basan kim bu bit coin sahibi kendine ha bire para pasmazmı kafam baya karışık

Bi parayı "habire" basarsanız para değer kaybettirmekten başka yararı olmaz.

Gerçek parayı nasıl kafana göre basamıyorsan sanal parayı da basamazsın.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.