Şimdi Ara

bit accelerator

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu programı bir full oyun yükleme sırasında sanırım rusça ya da bulgarça bir siteden indirmek zorunda kaldım. oyunu düzgün bir şekilde yükledim ancak ne olduysa ondan sonra odu. programı uninstall etmeme ve nod32 taraması da yapmama rağmen internette, örneğin adresi yazıp bir sayfa açmaya çalışıyorum ancak otomatik olarak bir reklam sayfası açılıyor, ya da google bir adres aratıp açmak için tıklıyorum yine aynı şey oluyor. daha sonra geri dönüp tekrar gitmek istediğim adrese tıklayınca bu sefer açılıyor. Bu standart olarak devamlı olur hale geli. bu sorunla karşılaşan yada çözüm önerisi olan varmıdır? Saygılar

• Explorer kullanıyorsun sanırım.CWShredder

En kolay cözüm bu bence...

Programı (CWShredder) Çalıştırıp "Fix" düğmesine basın.Gerisini ona bırakın.

DOWNLOAD:
    http://www.trendmicro.com/ftp/products/online-tools/cwshredder.exe
  • hocam dediğin gibi yaptım , scan yaptı ama sonuçta malesef 0 problem buldu. sanırım bu farklı bir şey. düşünsene google dan aradığım sayfaya tıklıyorum açılan sayfa otomatik olarak bir reklam sayfası oluyor, sonra geri tuşuyla dönüp tekrar basıyorum, bu sefer istediğim sayfa açılıyor... yinede sağol.
  • Kardeş şunları da bir dene..
    Son zamanlarda bir çok siteden direk bilgisayara bulaşan ve de açılış sayfasını kendi istedikleri sayfa olarak kilitleyen programlar vardır. Anti-Lock tarayıcınızın kilidini açar ve açılış sayfanızı boş hale getirir.
    Her seferinde tarayıcınızın ayarlarını değiştirmek yerine tek dosya halinde ve exe uzantılı bu uygulamaya çift tıklamanız yeterli olacaktır.

DOWNLOAD:
    http://rapidshare.com/files/8486419/Explorer_Anti-Lock.rar.html

***** lı kısım r apidshare dir.(bitişik yazılacak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chingachgook -- 4 Şubat 2008; 0:57:02 >
  • tamam bir deneyim ama açılış sayfamda bir problem yok. mesela bak şimdi yine oldu bir linke tıkladım aşağıdaki link açıldı.

http://btcar.com/fifa%2008%20t%C3%BCrk%C3%A7e%20spiker.cfm?pt=2&rpt=1&kt=1
  • yokmu arkadaşlar böyle bir sıkıntısı olan, çare öneren yavvvv, format dışında tabiii
  • Filtreleme programlarını dene istersen.
  • spyware doctor ı da denedim bir iki bir şey buldu adaware ile ilgili ama yine açılıyor...önerebileceğin bir program varmı filtreleme için..nasıl yapılıyorki filtreleme
  • google da site engelleme diye yaz,birçok program bulacaksın
  • her şeyi denedim, olmadı malesef .. mecbur bir ara format atacağım laptopa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azad5361 -- 7 Şubat 2008; 1:36:44 >
  • Görev yöneticisnde bu programın kalıntısı var mı? Başlangıçta yüklene programları bir kontrol et.
    IE eklentilerine de bir gözat.
    Lebid diye bir siteden yükleniyor galiba.
    SPY bot dene.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.