Şimdi Ara

Bisikletten anlayanlar acil bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 ürün arasında kaldım ve ikisinden birisini alacağım.
    Bisikleti kullanacağım yer, genel olarak asfalt, hafif çakıllı toprak yollar ve bozuk yol (malesef).
    Ve çok uzun yolculuklar da yapmayı düşünmüyorum. Gün içersinde Max 10-15 km falan.

İkisi de az çok aynılar, ama genel olarak lastik boyutları, ve vites türleri farklı anladığım kadarıyla.

Sizce hangisini alayım? Lastiğin 1.95 veya 2.10 olması neyi değiştirir?

https://www.bisikletcim.com/salcano-lion-26-jant-bisiklet?ref=akakce&v=1.78.3

http://www.salcano.com/index.php?route=product/product&path=59_61&product_id=124&mfp=search[Excel]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1. link daha iyidir. Yalnız bisikletcim.com'dan alma benden sana tavsiye.
  • ikiside salcanonun en düşük modellerinden. ikisi arasında bir seçim yapmak gerekilirse de excel modelini tavsiye ederim. Zaten 2si arasında pek fark yok. o yüzden fazla para vermeye de gerek yok. salcanonun ana sitesinden baktım ve lion 729 lira iken, excel 550 lira. Aradaki 170 lira fark vermeye değmez. Onun yerine bisikletine aksesuar veya kendıne binerken kullanmak amaçlı birkaç ekipman dizebilirsin. Seçim konusunda hala kararsız isen beni tekrardan bu konu altında haberdar et, bu aralar forum biraz kafayı yedi galiba atılan mesajlar açtıgım konular ile ilgili hiç bir bildirim gelmiyor. şimdiden alacağın bisikleti güle güle kullan, tekerine taş değmesin diyorum.
  • Merhaba, bence sıfır bisiklet almayın. Bu fiyatlara temiz ikinci el daha kaliteli bisiklet bulabilirsiniz.

• Excel' i aldım hocam. Kullanımını gerçekten hoş ama ne kadar amortisör olmasa da o ağırlığı ve lastiklerin 2.10 olmasından kaynaklanan zorlanmayi hissediyorum yolda. Büyük ihtimalle birkaç ay sonra kaliteli bir ince lastik ( şehir bisikleti lastiği ) takarım. Ağırlığı konusunda da artık yapacak bişey yok. Allah alüminyum bisiklet de almayı nasip etsin

Sele baya bi leş. 30-35 liraya bı jel kılıf alıcam nasipse.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfson61

Merhaba, bence sıfır bisiklet almayın. Bu fiyatlara temiz ikinci el daha kaliteli bisiklet bulabilirsiniz.
    2. El güzel ve temiz bir ürün bulamadım hocam. Ben de isterdim eski de olsa temiz bir şehir bisikletini 500 liraya bulmak da, yakinlarimda bulamadım hiç.

Excel' i aldım. Hayırlısı olsun artık. Eyvallah size de.

• Ihaveadream7 I kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, bol pedallı günler dilerim. 👍 🚴

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.