Şimdi Ara

Bisiklet tavsiye görüş

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar bir tercih yardımı isteyeceğim.

1.78 boylarında 105 kilo bir vatandaşım biraz araştırma yaptıktan sonra Carraro Force 320 26" bisiklette karar kıldım hafta içi ofise gidip gelirken hafta sonları da sahilde ve ormanda kullanmak istiyorum. Bu modelle yaşayabileceğim tahmini sıkıntılar ne olur tecrübe sahibi arkadaşlar yorumlayabilirse sevinirim.

Ve bu modelin selesi komforluya benzemiyor deneyerek mi karar vermek gerek? sele nasıl ve neye göre seçilmeli?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

• guvenkab kullanıcısına yanıt
    Bisikleti alacağınız yerde boyunuza göre bir bisiklet vericeklerdir zaten ama 20" den aşşagı bır kadro boyu tercih edin derim ama yinede size kalmıs bır seçim hangisinde daha rahat hissederseniz o kadroyu alın.Gelelim seleye bisikletlerde selelerin hemen hemen hepsi zaten komforlu olmuyor ya bir ped bağlarsınız yada zamanla zaten alışacaksınız onun konforuna ilk başlarda biraz ağrı yapacak 3 4 saatlık bi kullanımda ama 1 2 saatlik kullanımda pek rahatsız edeceğini düşünmüyorum sonuçta dağ biskleti lastik kalın olduğundan fazla hoplatmayacak yollarda...
  • İstanbul içinde şark kurnazlığı yapmayacak Carraro crs 620 bulabileceğim alabileceğim mağaza bilen varsa çok memnun olurum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.