Şimdi Ara

Bisiklet almakta kararsız olanlar | Buyurun (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
369
Cevap
5
Favori
37.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevabınız için teşekkür ederim. Hafif olduğu için riverside modelini tercih ettim.
  • Arkadaşlar kron tx450 mosso Legarda 1727 arasında kaldım bu ayarlarda bisikletlere bakıyorum

Başka marka da önerebilirsiniz, teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardımcı olabilecek bir kişi yok mu hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolverinn

Arkadaşlar kron tx450 mosso Legarda 1727 arasında kaldım bu ayarlarda bisikletlere bakıyorum

Başka marka da önerebilirsiniz, teşekkürler

Carraro Sportive seriside tur ya da hybrid tabiri bisiketlerden . Onlarada bakın en hafif olanı grupseti iyi olanı tercih edin . Görmeden almayın içinize sinsin
  • Teşekkür ederim ilginize,

İkisini kıyas yapabilir miyiz? Mosso ve kron

• Mosso Legarda 1721 MSM V için 850 TL fiyat aldım. Nasıl bisiklet önerir misiniz?

• Bu konuda herkese cevap veremiyorum, lütfen PM'den yada konu açıp yardımcı olayım.
  • carraro sportive 227 ve sedona 320 arasında kararsizim yardım bekliyorum.. ayrıca bir sorum olacak mtb alip tekerlek inceltmek mantıklımi

• ibo83 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın verdiği kriterlere göre 26-27,5-29 jant, 24-27 vites (en az acera kalitesinde), suntoor kilitli maşa, ön , arka hidrolik disk fren mtb bisiklet tavsiyesi istiyorum.
  • Uzun yol turlar için bisiklet arıyorum bütçe 1000 1300 civarı olduğundan 2.el düşünüyorum var mı tavsiyesi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poljac

Uzun yol turlar için bisiklet arıyorum bütçe 1000 1300 civarı olduğundan 2.el düşünüyorum var mı tavsiyesi olan

Bugün 56 km yol yaptim, kesinlikle 21 vites yeterli değil.

27 veya 30 vitesli al.

• salcano kesinlikle almayın. paranıza yazık.
    1200 1300 liraya kadar bianchi
    1200 1800 arası carraro
    1800 2200 arası whistle
    2200 3000 arası merida
    3000+ scott, cube, specialized vs diğer üst seviye markalar.
  • Uzun turlar yapabileceğim bir yol bisikleti arıyorum yalnız hiç bilgim yok bisikler hakkında. 50-100-150 km gibi (belki zamanla daha fazlası) turlar yapabileceğim (sanırım ince tekerlekli olması gerekiyor) bir bisiklet arıyorum. Fiyat olarak 1000 liraya kadar çıkabilirim sanırım ama ne kadar ucuz olursa o kadar iyi f/p olarak iyi ürünler olursa daha güzel olur.
  • Julimezar kullanıcısına yanıt
    1000 lira altı fiyata maalesef yol bisikleti yok. Uzun turlar yapmak ve ilerde daha iyi tecrübe kazanabilmek için en az 2000 lirayı gözden çıkarmak gerek. 1100 liraya btwin triban100 modeli var. f/p ürünü olur kendisi . 50-100km rahat yaparsın fakat daha fazlasını yapabileceğini sanmıyorum. Gerçi herşey sürücüye bağlı. O yüzden net bişey diyemem.
  • tplon T kullanıcısına yanıt
    Her salcano kötü değildir.

Bianchinin, carraronun, whistlenın, meridanın, scottun, cubenin, ve diğer bisiklet markalarının kendi içlerinde kötü bisikletleri mutlaka vardır. Eğer siz gidip salcano ng750 ile salcano IGMAN'ı karşılaştırırsanız tabiki 750 kötü çıkar.
  • Poljac kullanıcısına yanıt
    Eğer geçmiş tecrübeniz varsa yol bisikleti alın derim. 2.el önermem. Bisiklet ciddi iştir. 2.el ilerde sıkıntılı olabilir.

btwin triban100 modeli size göre uygun bisiklettir. tur bisikleti alacaksanız eğer 21 ve 24 vites yeterli değildir. en az 27-30 olması gerekmektedir.
  • 1000-1500 filan tamamda 2000 motor fiyatı hocam aşıyor beni . Bahsettiğiniz bisiklete baktım güzel duruyor. Yalnız kaç vites olduğunu anlayamadım. 50-100'den fazla yapamazsın derken hocam nasıl yapamazsın 1 gün içinde mi tek seferdemi neye göre değerlendiriyorsunuz bunu?
  • Julimezar kullanıcısına yanıt
    7x1 olmak üzere 7 vites bisiklettir. Hızlı gitmek için fazla vitese ihtiyaç duyarsın. o yüzden bu bisiklet ile tek seferde 150-200km gibi bir mesafe yapmak çok zor. 1 gün içerisinde 50-100 yapabilirsin. +100 biraz zorlar. +150 dahada zorlar. Her ne kadar fiyat motor fiyatına yaklaşsa da bisiklet ayrı bir zevktir. Binmek isteyen 700 de veriyor 7000 de.
  • Hocam birde aynısının 500 modeli var biraz daha pahalı aradaki farka değer mi yoksa o fiyata (1700 tl) daha iyileri varmı? Mesela ben bisikleti aldım bugün yarın ilçeye 16km git gel 35km olsun ne kadar sürede yaparım ortalama?

Yada sabah 8'de kahvaltımı yaptım çıktım dışarı burdan 60km denize gidicem birkaç gün pansiyonda veya çadırda kalıp dönücem. Tek gidiş ortalama kaç saat sürer?

Birde ayarladım herşeyi aylayıp 140km uzaktaki zeytinli rock festivaline gitmek istiyorum. Bugün sabah 8 de çıktım yola akşam konser bir gece orda kalıp sonraki gün eve dönsem. Burdan oraya ne kadar sürer?

Bilmediğimden soruyorum hocam ortalama şu kadar filan sürer gibi bilgilendirebilirseniz çok sevinirim belki saçma sorulardır bilmediğimden soruyorum.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.