Şimdi Ara

Birlikte Büyüdüğünüz Çizgi Filmler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
425
Cevap
2
Favori
75.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Glyph

Evet ya remen ihtiras rüzgarları esiyordu. Marie Antoinette, XVI. Louis ile evliydi ve Kont Fersen ile aşk yaşıyordu. Oscar sonradan Fersen'e aşık olmuştu. Hatta onun için ilk kez bir kadın kıyafeti giyip baloya katılmıştı. Orada Versenle dans etmişlerdi. Versen onu tanır gibi olunca Oscar kaçmıştı balodan. Sonra Oscar, " Artık seninle görüşmemeliyiz" demişti. Ben orda koptum zaten. Versen ile Oscar çok yakışmıştı ya. Çok üzüldüm

Andre zaten baştan beri Oscar'a aşıktı. Sonra Oscar da Andre'ye aşık olmuştu. Nefret ediyordum o Andre'den. Uyuz Andre

bıde bu tarz georgia,seker kiz candy felan vardi...

• @bsarsilmaz dostum sordum trt ye. Fakat bu konuda bir bilgi veremeyiz dediler. Hem video satışı yasakmış. Sadece eğer ciddi bir konu olursa savcılıktan alacağımız izin ile görüntü verilebiliyormuş. Anlayacağın bizim konu ciddi dilmiş. (savcılıktan alsak mı bi clementine kağıdı). Birde çiçek kızı unuttunuz mu siz yahu?
  • kardes clementine showda da gösteriliyodu deyip bir umut fidani yeşerteyim mi?

bide çiçek kız deyince soyle biseyler hatirladim acaba senindedigin mi.kücük bi kiz elinte sepeti dar belli beyaz elbise kafasinda sapkasi.takilirdi boyle.misyonu vardi özel bi çiçek aiyodu.ama cok hayal meyal.kedi kopegide vardi galiba bunun.büyü yapiyodu felan.fantastik biseydi.
  • bende çok çok iyi hatırlamıyorum misyonu da. Boynunda bi kolyesi vardı çiçek şeklinde. O çiçekle büyü yapardı. Doğru kedisi köpeği vardı. Oda çok iyiydi. Yarın showu da bi arim bakim. İnşallah bu defa olur. Hemde buradan bulursak Türkçe bulma şansımız olur
  • Taş devri favorimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Blackfly_

Taş devri favorimdi

2 versiyon vardi.birinde bambam ve çakıltaşı büyüktü.kaptan magara adamı vardı.frankentaşlar komsulari vardi.

digeri daha yeniydi ama çakıltaşı bam bam küçüktü.ve diger şeyler yoktu.

ikiside güzeldi ama ben kaptan magara adamini çok sverdim.

incecik askının arkasinda kiyafet degistirir.kil yumagi gibi vucudundan hersey cikardi.ucarken mutlaka biyere toslardi.

ne günlerdi
    />
     Birlikte Büyüdüğünüz Çizgi Filmler
    />

• peki ördek vampiri hatirlayan?

• akbaba ben yillardir sülalenize hizmet ettim siz yüzkarasisiniz derdi.vampir ördek durumundan hosnut deildi.digerleri gibi olmak istiyordu.atalarinin icadettigi aleti ariyordu.onu bulursa vampirlikten kurtulabilecekti....
  • abi laserion vardı hatırlayan var mı?
  • Scooby Doo! Nerdesin Huu!
  • laserionu izlerdim ama voltran ve roboteckle hep karistiririm.ama bunda robotu uzaktan kumanda eden bi çocuk vardi sanirsam.o ara baya karizma yapmisti o cocuk.takaşiydi galiba.

scooby doo'nun dün filmi vardi izledim.çizgifilmi kesinlikle daha iyi.

scooby dooby doo where are u
    we've got some work to do now

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apeka -- 24 Şubat 2006 20:37:15 >
  • taş devri
    jetgiller
    scooby doo
    vikingler

bi de bu süra sora pokemon çıktı
  • jetgillerden hiç konuşmadik cidden.

iyi bir çizgifilmdi.cok güzel bir aileydi.amerikada bozuk olan aile kurumunu iyilestirme ve cilginca gelisen teknolojiyi yeni yetisen nesillerden bilimle ugrasacaklara daha kucukken kontrolu ve gelismelerin sonucunu onceden analiz etmeleri gerektigini ogretiyordu.

bi bolumde herseyi robotlara yaptirdiklari icin tembellikten hasta oluyolardi.

bi bolumde robotlar işe alindigi icin baba isten atiliyordu.

bi bolumde rüya ayarlama programi vardi.çocuk kendini fazla kaptiriyordu derslerine calismiyordu.babasi isegoturup hayati ogretiyodu.sonuç olarak guzel cizgifilmdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apeka -- 25 Şubat 2006; 2:38:44 >

• Çoğunuz VOLTRON'ı hatırlıyorsunuz, peki ARABALI VOLTRON'ı hatırlıyor musunuz? yani VEHICLE VOLTRON
    Çok etkileyici bir senaryosu olan VEHICLE VOLTRON'da savaş sorgulanıyor ve savaşın anlamsızlığı vurgulanıyordu.
    Drul imparatorluğu ölmekte olan gezegenlerinden halkını yeni bir gezegene taşımak istiyordu ve her seferinde tamamen politik nedenlerden ötürü Galaksi birliğine bağlı ARABALI VOLTRON ekibi ile karşı karşıya geliyorlardı. Bu olay çok güzel vurgulanmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaotika -- 25 Şubat 2006; 3:00:56 >
  • LAFALİMPİCS OLİMPİYATLARI
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkan_163

LAFALİMPİCS OLİMPİYATLARI

aa gerçekten ya hatırlattığın için sağol bende severek izlerdim alıştığımız karakterleri birbirleriyle yarışırken görmek güzeldi

bide kaptan mağra adamı vardı kıllı kıllı onuda unutmamak gerek hani şöyle bağırıyordu ya

kaaaptaan mağra adamı geliyooooor

üstte resmide varmış zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4E3535519 -- 25 Şubat 2006; 3:37:32 >
  • scoobiler,ayi yogiler,gerçek kötüler...:) benim her bolum farklı ülkeden oranin dilinde veda etmesi cok hosuma gidiyordu.

foto finişte degerlinin şike yaptigi belli oldugunda bu sıkça olurdu:) ne sevinirdim.benim takımım ayı yogilerdi.

• Laff-a-lympics

the scooby-doobys:
    scooby-doo,scooby-dum,shaggy,hong kong phooey,jeannie,babu,dynomutt/tinker,blue falcon,captain caveman,speed buggy,branda chance,dee dee sykes,taffy dare
    the yogi yahooeys:
    yogi bear,huckleberry hound,hokey wolf,snooper,blabber,wally gator,quick draw mcgraw,auggie doggie,dixie,jinks,doggie daddy,boo boo,pixie,grape ape,yakky doodle,cindy bear
    the really rottens:
    mumbly,dastardly dalton,mr. creepley,daisy mayhem ,sooey pig/magic rabbit,dread baron,the great fondoo,orful octopus,dinky dalton,dirty dalton,mrs. creepley
  • Lzeryon u voltranın yerine koymuşlardı. Voltranı çok sevdiğim içi hiç kabullenememiştim lazeryonu ama yine güzeldi. Seyretmek zorunda kalmıştım bir nevi. Bu arada o vampir ördeğin gülüşü çok komikti hatırlayan var mı?
  • ya susam sokağıda çizgi film olarak diyebilirsek
    BEN SUSAM SOKAĞI DİYORUMMMM.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.