Şimdi Ara

Birlik beraberlik zamani

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben mhp ye de,chp ye de akp ye de oy vermis insanim. Inanip inanmamak size kalmis.

Eminim partimiz ne olursa olsun herkes pkk konusunda hemfikir.

Bu surecte siyasi gorusumuz ne olursa olsun catismamizi kendi icimizde yasayip, elestirimizi sandikta yapalim.

Bu zor gunlerde milli birlik ozelligimizi on plana cikaralim.

Pkk nin karsisinda bolunmus gorunen bir millet olmak kanima dokunuyor.

Daha duyarli olmamiz gerektigini dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://i.hizliresim.com/L46zp1.jpg

Alman ve fransiz kanallari, Daglica daki sehitlerimizle ilgili haberi pkk kopeklerinin haber ajansindan veriyor.

• Akp ile birlik olmak en başta şehitlerimize saygısızlık olur. Elbette bu zor zamanlarda birlik olmamız gerek. Fakat 1 Kasımda da gereken yapılmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

Akp ile birlik olmak en başta şehitlerimize saygısızlık olur. Elbette bu zor zamanlarda birlik olmamız gerek. Fakat 1 Kasımda da gereken yapılmalı.

Şimdi burada paradoks var.
    Mhp milliyetçiliği terör olmazsa bu parti de yok.
    Hdp zaten direkt terörirst, tartışmaya gerek yok.
    Chp zaten kasetle gelen bir genel başkana sahip, hdp ye, mhp ye kim gelirse önüne yatağa giren bir parti.
    Akp zaten en büyük hatayı Suriye politikası ve güvenlik zaafında yaptı.

Şimdi sen kime oy vereceksin ?

• POWER64 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle akpye vermeyeceğim kesin. Terör olmazsa neden Mhp olmasın? Ak partili olduğum dönemlerde bende böyle düşünüyordum. Halen sorguluyorum neden böyle düşündüğümü, akpye olan sevgimden olsa gerek. Milliyetçilik her daim olacaktır. Öyle görünüyor ki bu ülkede terör de olacak. Dolayısıyla Mhp'ye oy verilebilir. Hatta Akp'nin en iyi alternatiflerinden biri. Mhp'ninde bir çok yanlışı var. Bana sunacağın her argümanı kabul ederim. Fakat bu Akp'den daha iyi bir parti olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Ben oyumu parti olarak girerlerse eğer Hepar'a girmezlerse Mhp'ye vermeyi düşünüyorum. 1 Kasım'a kadar her şey değişebilir. Fakat yine değişmeyecek bir gerçek var akp'ye bir daha oy vermem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.