Şimdi Ara

Biri yardım etsin kafayı yiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu ekranda kalıyor yeni gelen gücelleme laneti ile birlikte oldu böyle önceden çatır çatır girerdi

• lütfen yardım edin hiçmi sizdede olmadı
  • upppp
  • bi yorum bari atın ya bi fikir yürütelim lütfen sebep nedir yeni gelen güncelleme ile oldu
  • Bendede böle oluo arada bir oyunu kapatıp tekrar açıom düzelio ama çok nadir oluo bende. Dısyaları doğrulatmayı dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dosyalarını steam'den doğrula heralde bir şey silindi yada silip tekrar yüklemeyi dene cs go'yu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

Bendede böle oluo arada bir oyunu kapatıp tekrar açıom düzelio ama çok nadir oluo bende. Dısyaları doğrulatmayı dene

dostum 100 kere yaptım en az valla yok yani olmuyo düzeldiğini bi görsem valla neler yapacam
  • Oyunun Lisans lı değilse Kilitlenir Kalır bendede olmuştu CS GO da artık VALVE herşeye el attı lisanssız oyun oynayamazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevki1993

Oyunun Lisans lı değilse Kilitlenir Kalır bendede olmuştu CS GO da artık VALVE herşeye el attı lisanssız oyun oynayamazsınız

orjinal dostum dolarları bayılarak aldık ama yolunu buldum vpn ile halletin yurt interneti portları kapatmış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.