Şimdi Ara

Biri bana bu oyunu öğretebilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zaman ayırıp,akşamları oyuna birlikte girip, adım adım öğretebileceğine inanan biri bana bu oyunu öğretsin parası neyse vereceğim.
    Biraz önce tekrar silver 3 e düştüm. neden düştüm? oyun sırasında nerede hata-eksik yapıyorum? Oyunumu plat seviyesine cıkarmama yardımcı olacak biri var mı?

TR de elekromanyetik nickim:
    http://tr.op.gg/summoner/userName=Elekromanyetik

Ücreti neyse ödeyeceğim.Yardım rica ediyorum.

• EUW Sunucusunda olsan her akşam 1-2 saatimi ayırıp elimden geldiğince ücretsiz yardımcı olmaya çalışırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendâry -- 25 Temmuz 2016; 14:05:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunus Köse

EUW Sunucusunda başlasarsan bildiğim herşeyi uygulamalı anlatabilirim, herhangi bir ücret de talep etmem.

Teşekkür ederim hocam.TR de yardımcı olacak birini bulamazsam gerekirse taşırım hesabımı seni rahatsız ederim.Mutlaka karşılığını vermek isterim. Tekrar çok teşekkürler ilgine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iron99999 -- 25 Temmuz 2016; 14:06:55 >
  • iron99999 kullanıcısına yanıt
    Hocam emin ol trde öğrenmek istemessin. buildlerin kısmen yanlış zaten itemleri okuyarak alırsan anlarsın, saldırı gücü taşıyıcısına yetenek cıkmışsın. saldırı gücü taşıyıcısı olup olmadıgını lol'un kendı sıtesınden öğrenebilirsin hangi şampiyona ad mi ap mi kasılıcagı yazıyor zaten bunun yanında probuilds adlı sitedende profesyonel oyuncuların cıktıkları itemleride kullanabilirsin karşı rakibe göre bunun dışında sürekli alıştırma yaparsan öğrenirsin mevkileride google amcaya yazarak öğrenebilirsin toplane,midlane,botlane ve jungle (orman) olarak..
  • Guaddro kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilgine hocam. build hatalarının pek çoğu yapacak bir şey arama çabaları,bilinçli. Probuild ,lolking , tr.op.gg gibi siteleri takip ediyorum surekli. tüm champları ad - ap olup olmadıklarını biliyorum zira ben 3 sene once başladım bu oyuna.Fakat bi yerde bişey olmalı anlayamadığım-çözemediğim ki hala silver ım ve elom da bu lige uygun.Eskiden west te oynuyordum Tr ye geçtim olmazsa taşıyayım tekrar west e çünkü çoluk çocugun yazdıgı kufurler,hakaretler sinirimi bozuyor hakikaten.
    Ya da bırakıcam silicem oyunu komple kurtulucam.Beceremeyip bırakmak istemiyorum içimde hırs oluştu oyuna karşı başarılı olmak istiyorum.
    Bazı şeyleri öğreniyorum gelişiyorum Örneğin 4-5 aydır Map kontrol ü çok daha iyi yapmaya başladım artık otomatik kontrol ediyorum jng nerde olabilir iyi kotu tahmin edebiliyorum,ama ligim yerinde sayıyor.
  • iron99999 kullanıcısına yanıt
    Benden daha iyi bilmen gerekir hocam 3 sene once başladıysan :) ama uzun bir ara verdiyseniz unutulması doğal, bronz 3 desiniz sanırsam o kümelerden iyi oynayanları tek tek ekleyıp deneyebilirsiniz ne aşamada oyun bilgisi bunları beraber oynayarak tanıyabılırsın. baktın o ligin oyuncusu ise siler geçersin bu şekilde iyi bir pre bulucagından eminim bende bu şekilde deneme-yanılma yöntemiyle bronz gümüş elodan golda yükseldim gerçi golddakiler bronzdan daha beter ama yine solo girmemek gerekiyor 2 duo girerseniz oyunu kazanma şansınız yüksek. Taşıcam gibi kuruntular edinme kendine taşıma devri bitti artık takım oyununa döndü herşey kitle kontrol şampiyonları tercih etmeni öneririm bunlar olası bir team fight kazandırma şansı yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iron99999

Teşekkür ederim ilgine hocam. build hatalarının pek çoğu yapacak bir şey arama çabaları,bilinçli. Probuild ,lolking , tr.op.gg gibi siteleri takip ediyorum surekli. tüm champları ad - ap olup olmadıklarını biliyorum zira ben 3 sene once başladım bu oyuna.Fakat bi yerde bişey olmalı anlayamadığım-çözemediğim ki hala silver ım ve elom da bu lige uygun.Eskiden west te oynuyordum Tr ye geçtim olmazsa taşıyayım tekrar west e çünkü çoluk çocugun yazdıgı kufurler,hakaretler sinirimi bozuyor hakikaten.
    Ya da bırakıcam silicem oyunu komple kurtulucam.Beceremeyip bırakmak istemiyorum içimde hırs oluştu oyuna karşı başarılı olmak istiyorum.
    Bazı şeyleri öğreniyorum gelişiyorum Örneğin 4-5 aydır Map kontrol ü çok daha iyi yapmaya başladım artık otomatik kontrol ediyorum jng nerde olabilir iyi kotu tahmin edebiliyorum,ama ligim yerinde sayıyor.

Nickini pm at

Bende oyunu bırakmıştim plat 1 de sattim chari simdi tekrar baslicam arkadasin bronz 1 hesapta birlikte kasariz bende ogretmeye çalışırım sana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya bro burdan çoğu kişiye güvenemezsin oyüzden sana tavsiyem öyle bir koç arıyorsan bile burda arama ki bence oyun oynaya oynaya öğrenilir. Mesela git garene ap kas oluyormu olmuyormu ? olmuyorsa ad kas baktın tek yiyorsun tank kas oyun bir bakıma deneme yanılmaylada öğrenilir
  • stream izle lol o kadar zor değildir baya karakter var nasıl oynarım diye düşünme hepsi easy oluyor oynadıkça devamlı ranked girme ve sakın ha sakın buildi sitelerden bakarak yapma buıld isteme build kullanma cunku hiçbiri doğru değil kendıne gore yapıcaksın dizilimini adam abysal almıştır buildde ama senın rakibinde full addir ki TR serverında top yasuo mid zed baya oluyor xd okadar parayı hiçe yatırırsın zhonya alabilicekken ögrendıkçe buıldını kendın yaparsın en basta tabi kime ne kasılır bilemezsınde oyun zaten sesler dahıl ful türkçe çözmek zor olmaz metayı guncel takıp et yamada gelen bufflar nerfler çok önemli eşyalar olsun değişiklikler olsun önemli oyuna baslayınca ücretsiz rotasyondaki tum şampıyonları oyna elbet bazıları sana yatkın kolay gelicek ama diğerlerinide denemen en azından becerınlerını ogrenmen lazım ki rakip olarak karşına gelirse ne yapıcagını bilesın oyun klasik moba hiç bi farkı yok kim kime karşı üstün hangı eşya hangı eşyayı counterlıyo bunlar önemli ve en önemlisi sakın 5 pot alma :D alıcaksan 3 pot al max (destek targon+3 pot alıyodu sanırım baslarken) boşa ziyan olur rpg gibi pot spamlamak gibi değil oyun başlangıc tavsiyelerim tüm freeler sonrada garen ashe katarina gibi karakterler olabilir mesela ben oyuna basladıgımda katarına oynuyordum baya ama o birazda fan service içindi baya cosplayler görunce hypelanmıstım ^^ diyecegım o hemen ilk günden cass kalista bard oynamanı beklemez kimse senden ayrıca sunuda ekleyım cok gördum bu aralar şampıyonların fiyatları sadece cıkıs tarihiyle alakalı eski şampıyonlar ucuz yenıler pahalı yanı guclu gucsuz mantıgı yok güçlü 'çar'lar pahalı 6300 güçsüzler ucuz 450 mantıgıyla değil mesela 450lik garen ile 6300lük yasuoyu şamarlarsın araştır biraz oyun aslında iyidirde oyuncuları kötü her maç küfür görüceksin haksız yere laf yiceksın ailevi dini değerlerine sövülücek baya oynadım görmedıgım küfür yok diyebilirim oyunda susturma seçenegi var o zamanda call lardan geri kalıyorsun anlayacagın varsa 4 arkadaşın daha devamlı 5 kişi girin karşı takımıda komple susturun oh mis ben oyuna guildim ile başlamıstım sımdı overwatchdayız kendını cokta lole adama rank önemli değil TR de (kişilik olarak) dia da aynı mok bronzda yani mıktıgımız aynı mok sadece rengı değişik baya yazdım sana ıyı oyunlar

• yasuo al kardeş tek atıyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.