Şimdi Ara

Bireysel İletişim HK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çarşamba günü telefonumu servise gönderdim. Bireysel Bilişim Ankara. Bu gün hiç bir arama yapmadan telefonunuz yetkisiz müdahale yapıldığı için onarım dışıdır diye not düşmüşler geri dönderiyorlar. Hiç bir şekilde yarımcı olmuyorlar kesinlikle tahsiye etmiyorum.

• Yetkisiz müdahale var mı peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ASSKIMM kullanıcısına yanıt
    Hocam yok. İlk defa garantiye gönderdim. Garantisi olan telefona niye yetkisiz müdahale yaptırayım ki.
  • Benim de telefon orada, yedek parça bekleniyor diye durumu güncellemişler. Keşke yüzyüze telefonu teslim etseydiniz.
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    Küçük yere yaşıyorum malesef mümkün değildi
  • bilg,ilendirin
  • Bireysel bilişim kadar b.ktan bir firma daha yok. bildiğiniz esnaf zihniyeti ve küçücük dükkan. sorun çözmekten çok baştan savmanın peşindeler. çünkü onlar parayı mac'den kazanıyorlar. iPhoneû fazla sallamıyorlar.
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yapmalıyım telefonu yapmadan göndermek istiyorlar. Ben apple destekle konuştum yarına kadar çözeceklerini belirttiler. Servisle iletişim kurup kontrol edeceklerdi olmazsa ne yapabilirim?
  • tüketici mahkemesine başvurun. ama büyük ihtimalle şirket bunu tahmin edeceğinden kendileri müdahale etmiş olacaktır. yine de mücadeleye devam edin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.