Şimdi Ara

birey b zaman kaybı mıdır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geoya yeni başladım. Kenan kara + bireyb olarak götürüyorum. Soruları eski tip sorular bu yüzden biraz zaman kaybıymış gibi hissediyorum. Acili birey bitince çözerim diye düşünüyordum. Direkt kenan kara + acil mi yapayım?

bendeki kitap:

birey b zaman kaybı mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almanyalidoktor -- 19 Ocak 2019; 17:18:55 >

• Bende de aynı durum var geçen seneden kaldı ama çözmek için çözüyorum sadece
  • yeni nesil sorular çözmen için önce eski tarz soruları halledip sağlam temel atman lazım.bence birey byi bitir sonra acil çöz
  • zaman kaybı değil kesinlikle
  • hocam bireyb üçgen acil üçgen bireyb dörtgen acil dörtgen sırasıyla gidin yeterli olur ben karekökü bitirmiştim 1 ay önce yeni acile başladım çok zorlamıyor ama dediğim sırayla gidersen iki kitapta hızlıca biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MarioGomez33 -- 19 Ocak 2019; 19:26:1 >
  • Zaman kaybı olur mu? Yeni başlamışsın bir de. Hiç klasik soru görmeden direkt şekilli soru çözmeyi beklemiyordun herhalde.

Ben Kenan Kara’dan pdfleri çıkarttım çalışıyorum konuyu. Sonra Çap üçgenler fasikulunden bitiriyorum. Sonra birey b cozuyorum. Acil de var onu üçgenler bitince üçgenlerin tamamını çözeceğim.

Belki bir de karekök mps koyarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cuenta kullanıcısına yanıt
    Hocam Kenan Kara+Birey B belirli bi seviyeye getirir mi?Geometrim zayif onerit misin yarari olur mu,hedefim Birey bitince Acil ile nokta koymak.Ya da bende dershane kitabi var,klasik sorulari geneli.Onunla beraber mi cozsem daha sonra Acil yaparim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aspilicueta24 -- 19 Ocak 2019; 20:3:39 >
  • Kitabın son basimindaki yeni nesil sorular, yeni nesil olduğunu iddia eden bir çok sorudan daha yeni nesil. Kitap zaman kaybı falan değil, aksine efsane bir kitap. İçindeki eski nesil sorular da kaliteli. (Malum, eski nesil soruların da kalitesizi var.) Çozen hoca da aşağı yukarı çok sağlam bir hoca. Ben kesinlikle öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aspilicueta24 kullanıcısına yanıt
    çap fasikulu al onu da elden geçir bence

Kenandan izle
    Çaptan çalış
    Birey b coz

Yapamadığın soru kalmaz(mecaz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cuenta -- 19 Ocak 2019; 20:9:18 >
  • neinname kullanıcısına yanıt
    Hocam bahsettiginiz gelisim serisi mi yoksa beyaz kapakli olan mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UltioPasha kullanıcısına yanıt
    Gelişim serisi hocam.

Hocam bende karekok 0 var. Videolari kenan karadan izleyecegim. Karekok 0dan sonra acil cozebilecek durumda olabilir miyim sizce? Yoksa Birey B+ Acil mi yapayim? Bir an once baslamam lazim kafami cok karistirdi napacagim konusunda.

Hocam bence eğer şu anki durumun çok kötü değil ise direkt Birey B'den başlaman daha iyi olabilir.

Teşekkürler hocam, öyle yapacağım.

• Kesinlikle zaman kaybı değil hocam. Özellikle kitabı çözen hoca çok iyi.

Rica ederim hocam.

• Bu kitap temelinizi sağlamlaştırır hocam kesinlikle çözmeye devam edin.

• DHTürkMan D kullanıcısına yanıt
    Kitabı çözen adam cidden efsane. Ezber bilgi vermiyor, yaptığı şey neden öyle onu da anlatıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.