Şimdi Ara

Bir Whopper Menü 37.50 TL... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
1
Favori
46.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
194 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güzel iskender artı kola 10 lira
    Burgerdan steackhouse mı ne var 11.75 tl ye yedıgımı bılıyorum menüsünü

şimdi koca adam olduk çalısıyoruz maasımla yiyemıyorum :@

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salon burger de whopper emsali olan kadri burger 20 tl menü. Deneyin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar işin biraz içerisinde olduğumdan dolayı az çok biliyorum. Dükkan kiraları,et-ambalaj üretici zamları,lojistik depo zamları,personel giderleri derken mecbur fiyatlar zamlanıyor ya zam yapacak ya kapatacak. Dükkan kirası yüzünden fast food restoranlarını kapatanlar oluyor o derece fahiş zam yapıyorlar. Senin yemek dükkanın olsa kiraya zam, elektriğe zam, suya zam ürünlerini getiren lojistik deponun zammı olduktan sonra sattığın ürünü gene aynı fiyatamı satacaksın ? Savunduğumdan değilde ülke şartları 2021'de böyle bu hale getirenler milyonlar yerken biz bir yemek ne kadar olmuş tartışması yapıyoruz işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeen

10 sene önce üniversitedeyken

Güzel iskender artı kola 10 lira
    Burgerdan steackhouse mı ne var 11.75 tl ye yedıgımı bılıyorum menüsünü

şimdi koca adam olduk çalısıyoruz maasımla yiyemıyorum :@

7-8 lira bandında big mac yediğimi hatırlıyorum su an 33 tl mi ne şaka gibi. aynı boy içinde değişen hiç bir şey yok lol.

burger tarzı seyleri cok seviyorum ama bu fahiş fiyatlarla tamamen ev yemeğine döneceğim gibi gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

7-8 lira bandında big mac yediğimi hatırlıyorum su an 33 tl mi ne şaka gibi. aynı boy içinde değişen hiç bir şey yok lol.

burger tarzı seyleri cok seviyorum ama bu fahiş fiyatlarla tamamen ev yemeğine döneceğim gibi gözüküyor.

Alıntıları Göster
    benımde canım haftada bir istiyor bir hamburger patates falan ama artık kestık mecbur

enayi gibi hissediyorum kendımı

ama bu fıyatları arttıran esnafa da çok fazla suç atamıyorum

marketler bıle pahalıyken dısarda nasıl ucuza yıyebıleceksın ki

• burger falan kolay kolay doyurmaz yetişkin bir kişiyi. süngerden hallice ekmeği şişirilmiş köfte ve patates. anlık şişkinlik ile doydum sanıp 2 saate kalmaz acıkırım ben. bekar olduğum dönem sipariş verirken genelde kampanyalı çift menüleri tercih ederdim doyabilmek için Bir Whopper Menü 37.50 TL... 

pazar günü 2 kişi bizim muhitte olan eski ve düzgün bir kebapçıya gittik. 2 iskender + içli köfte ye 90TL ödedim. doyduğumu hissettim.

içli köftenin tanesine 10tl yazmışlar o canımı sıktı sadece.

yani 37,5tl burgere vereceğime 35tl iskendere veya gider bi esnaf lokantasına mis gibi yemeğimi yerim Bir Whopper Menü 37.50 TL... 

• Geçen denedim burger kingi tokat manyağı yapar. Köftesi lezzetli. Ercan burgerde f/p olarak ideal. Double'ın yarısını zor bitirebildm.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • geçen yaz külah 1.5tl dondurma kıytırık 4tl olmuş

• Ben son 2 senedir kendi hamburgerini kendi yapan değişik soslarla çeşitlendiren butik tarzı restoranlardan yemeyi tercih ediyorum. En azından salamdan hallice et gelmiyor. Adam gözünün önünde pişiriyor. Fiyatta aynı bantlarda. 40tl verdikten sonra hiç gerek yok. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar bu tarz mekanlar oldukça fazla. Gidip deneyin canınız istediğinde. En lezzetli mekanı belirlersiniz zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: darkwood0

Ben son 2 senedir kendi hamburgerini kendi yapan değişik soslarla çeşitlendiren butik tarzı restoranlardan yemeyi tercih ediyorum. En azından salamdan hallice et gelmiyor. Adam gözünün önünde pişiriyor. Fiyatta aynı bantlarda. 40tl verdikten sonra hiç gerek yok. Özellikle büyük şehirlerde yaşayanlar bu tarz mekanlar oldukça fazla. Gidip deneyin canınız istediğinde. En lezzetli mekanı belirlersiniz zaten

Onların da tadı hep birbirini tutmuyor yalnız. Şu da var, bir butik burger her ne kadar lezzetli olsa da bir BK/MC nin verdiği o sağlıksız ama gene de tatmin edici tadı da vermiyor şimdi.Bir Whopper Menü 37.50 TL... 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Millennium -- 6 Temmuz 2021; 21:44:42 >
  • havalimanında tam 100 tl. Hakkı Alkan yayınladı

• Çok pahalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amonyaklı , hayvansal yağ hamurları ile Mc

Tek tırnaklı hayvan eti skandalı Burger king

Kesinlikle çok mecbur kalınmadıkça yenilmemesi gerek. Kilo yapmasının yanında fazla sodyum oranı böbrek hastalığına davetiye. (I evre proteinüri)

Tabi bu köşede duran lacmacuncu, pideci , dönerci ustaları aklamıyor. Onlar zaten bu işlerin kripto profosörleri.

• Sene 2015 veya 2016 her pazartesi okuldan dönüşte mcdonalds a uğrar bigmac menü soğan halkası falan alır eve gelip keyifle twd nin yeni bölümünü izlerdim, bigmac 12 veya 13tl di. şuan 30 falandır muhtemelen. yazık gerçekten

• Oh oh paralar halka gidiyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İşte bazen böyle güzellikler de oluyor.. Yalnız bunun için çok uğraştım.

Bir Whopper Menü 37.50 TL...

• fiyatlar uygun ama burgerla alakası yok lezzetinin. bildiğin banvit ısıt-ye burger gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-701484EF2

İşte bazen böyle güzellikler de oluyor.. Yalnız bunun için çok uğraştım.

Joker indirimi filan mıydı?

• Millennium M kullanıcısına yanıt
    Hayır. 35/25 kod ile alındı..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.