Şimdi Ara

Bir video arıyorum Kürtçe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
98
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. 2010 yılları zamanlarında bir video izlemiştim Komik bir video idi çok eğlenceliydi. Ancak artık hiçbir platformda bulamıyorum. Bilenler varsa lütfen yardımcı olsun

Bu bir animasyon video idi. İki tane adam asansörden çıkacaklar. Sanırım otopark katında. İranlı iki Kürt karakter olması gerek. İkisi de birbirine Kürtçe bir şekilde "sen önde buyur, hayır sen önden buyur" (aga keremke, na tu keremke... gibi) diyorlar. Ancak bir türlü anlaşamıyorlar. Tartışma çok uzuyordu. Komik eğlenceli bir video.

Kafama takıldı gitti. Asla bir iz yok internette. Lütfen bilenler varsa yazabilirse sevinirim. Teşekkürler

• yapay zekaya sor.

• Teşekkür ederim kardeşim. Aslında denedim ama yardımcı olamadı. Bu video platformları zaman geçtikçe gerideki videoları siliyor galiba. Annem yaşlı, çok gülerdi bu videoya. Tekrar onun için bulmak istiyorum

• Eski videoları bulmak için google da zaman aralığı belirleyerek arama yapabilirsiniz. Bir de hangi sitede arama yapmak istiyorsanız arama metnini o şeklinde düzenleyebilirsiniz.

Örneğin: kürtçe komik videolar site:youtube.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.