Şimdi Ara

bir siteye giremiyorum yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sadece bir siteye kendi bilgisayarımdan giremiyorum ama arkadaşlarımın bilgisayarından girebiliyorum bende yazılar alt alta çıkıyor nedeni nedir? ayrıca google chorme ve normal internet explorer kullanıyorum normalinde ask diye bir site var açılışta hep o geliyor değiştiremiyorum yardım ederseniz sevinirim.

• bellekten açtığı için aynı hatalı bilgiler geliyor olabilir
    internet geçmişini temizlemeyi denediniz mi
  • Ask toolbar . Genelde msg plus ile gelen sıkıcı bir toolbardır .

Program ekle veya kaldır dan ask toolbarı bulup kaldırın

Bendede bu sorun vardı adres çubuğuna yazdığımızda sanki ask toolbarda aratıyormuşuz gibi oluyor .

Açılış sayfası için ise ,
    quote:

Başlat / Çalıştır / Regedit / HKEY_CURRENT_USER / Software / Microsoft / Internet Explorer / Main anahtarında bulunan adresi değiştirin.

yada,

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel
    Dizinini takip ederek git. Yan Tarafta Bulunan Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1″ olan değeri “0″ olarak değiştir.

yada;

* Başlat / çalıştır
    * gpedit.msc
    * kullanıcı yapılandırması
    * Windows ayarları
    * internet Explorer bakımı
    * url ler
    * önemli url ler
    * burada 1. seçenek ana sayfanız olmasını istediğiniz url yi yazıyorsunuz arkadaşlar.

Yukarıdaki alıntıda olan bilginin tamamıhttp://wolkanca.com/internet-explorer-da-giris-sayfasi-degismiyor-diyenler/ adresinden alınmıştır .

• teşekkür ederim yardımınız için hemen deneyeceğim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.