Şimdi Ara

Bir Şişe Eeose Sakal Serumu Kullanıım Sonuçları (Son güncelleme: 06.11.16) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
93
Cevap
7
Favori
100.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eoese hakkında bir bilgim yok ama tıraş işini bırakma, bir de mesela ben evde tıraş sabunun içine kayısı yağı katmıştım denemek için sakalımı bayağı bir sertleştirdi, aklında bulunsun . Umarım diledigin gibi bir sakalin olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustaphaturk kullanıcısına yanıt
    Eeose Sakal Serumu için hem aldığım eczacı hem Eeose'nin kendisi çok iddialı konuşuyor. Bünye ve genetiğe göre değişmek kaydıyla 2 ila 5 ay arası bir süre zarfında tatminkâr sonuçlar alacağımı söylediler. Bende hem tıraşın sakal çıkmasına etkisi hem yüzümü temizleme, gözenekleri açma açısından önce köpükleyip tıraş oluyorum sonra serumu sürüyorum.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Etkili olacağına inanıyorum ama nasıl olduğunu da merak ediyorum hocam; tıraş olmak sakalı nasıl oluyor da gürleştiriyor? Ha bir de kayısı yağını nereden ve ne kadara temin edebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanKaĞaN

Eeose Sakal Serumu için hem aldığım eczacı hem Eeose'nin kendisi çok iddialı konuşuyor. Bünye ve genetiğe göre değişmek kaydıyla 2 ila 5 ay arası bir süre zarfında tatminkâr sonuçlar alacağımı söylediler. Bende hem tıraşın sakal çıkmasına etkisi hem yüzümü temizleme, gözenekleri açma açısından önce köpükleyip tıraş oluyorum sonra serumu sürüyorum.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Etkili olacağına inanıyorum ama nasıl olduğunu da merak ediyorum hocam; tıraş olmak sakalı nasıl oluyor da gürleştiriyor? Ha bir de kayısı yağını nereden ve ne kadara temin edebilirim?

Eskiler budadıkça gürleşir derler, yaş ilerledikçe burun kulak kılları bile kalınlaşıp artıyor ister istemez vücuttaki kılların hepsi kalınlaşıyor, bir de bildiğin gibi kılların vücudu sıcak tutma gibi bir işlevi var ve sen sakalları kestikçe vücudun buna karşı orayı güçlendiriyor (kullanılan organ gelişir kullanılmayan körelir ) diye düşünüyorum

Kayısı yağını baharatcı, aktar ya da eczaneden 50 ml.si 5-10 tl arası bulabilirsin

Anlıyorum, teşekkür ederim. Tıraş sabunu değil de köpük kullanıyorum ben. Onunla nasıl kullanırım ve ne kadar katacağım?
  • Köpük ile olmaz , birbirine karıştıramazsın o yüzden sadece sabunla yapabilirsin bir de tek kayısı yağını yüzüne sürersen tahriş edebilir onun için sabunun içine katmak daha mantıklı

http://www.ekkonomik.com/p/8965091/wilkinson-sword-tiras-sabunu-solingen-alman-mali-125-gr-oval.html

Mesela bunun içine 20-25 ml koyup karıştırılarak içine yedirebilirsin eğer denerim diyorsan tam tarifini vereyim

Verin hocam.
  • Biraz zahmetli ama guzel bir tarif

Ucuz bir rende alın
    Sabunun hepsini rendeleyin ne kadar ufak olursa o kadar iyi
    Elinize eldiven (muayene tipi ) geçirip plastik bir kap içindeki rendelenmiş sabuna yağdan yaklaşık 25 ml koyun yani 50 ml ise yarısı 30 ml ise tamamını koyun ve karışımı yoğurun
    Yoğurma işlemi yaklaşık 20 dk olmalı
    Karışımı kendi orijinal kabına geri koyun, yoğurduğunuz kabın içinde karışmamış yağ varsa onu da koyun
    Orijinal plastik kabın ağzını kapatıp hava almayacak şekilde streç filmle sarın oda sıcaklığında 24 saat bekletin sonra yeniden yoğurun
    Bu işlemleri yaklaşık 1 hafta devam ettirin ta ki dışarıda yağ kalmayacak ancak sabun ilk halinden daha yağlı oluncaya kadar

Ben yaklaşık olarak 1 hafta sonra sakallarda sertleşme elde ettim

Yaptıktan sonra 1 hafta boyunca yoğurup ondan sonra mı kullanmaya başlayacağım hocam?
  • Evet, umarım sen de hızlı netice alırsın

Teşekkür ederim. Son bir şey daha soracağım kusuruma bakmayın;

Ben uzun süredir sabahları duş sonrası, evden çıkmadan önce yüzüme çok az miktarda hem nemlendirme hem güneşten koruma amaçlı güneş losyonu sürüyorum. Akşamları da sivilce oluşumunu engellemek için eczacıma yaptırdığım gül suyu toniği ile yüzümü temizliyorum. İkisini de hassas bir cilde sahip olduğum için cildiye doktorunun reçetesi üzerine kullanıyorum.

Kullandığım bu ürünlerin içindeki etken maddeler, sakal köklerinin güçlenmesini olumsuz yönde etkiler mi sizce?
  • Estağfurullah ne kusuru, yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana.

Dediklerinin olumsuz yönde bir etkisi olacağını sanmıyorum.

Herşey için çok teşekkür ederim. Hakkınız ödenmez...
  • Eeose sakal serumu kullanım sonuçlarını ilk mesaja ekleme yaparak yazdım.
  • ##.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 23 Mart 2016; 15:59:21 >
  • Sudolfin kullanıcısına yanıt
    Hocam ben sizin umudunuzu kırmak istemem. Metabolik gelişmemiz benzerlik gösterse de herkes farklıdır. Ben de umutsuzdum alırken ama, denemeye değmeyecek kadar pahalı bir üründeğil, 60 lira ne batırır ne çıkarır diye düşünüp, aldım. Ayrıca ben 1-2 taneden fazla olumsuz görüş okumadım, duymadım. Bende sonuç olumsuz çıktı. Ama belki sizde çıkar, bunu bilemeyiz.

Septum deviasyonu rahatsızlığının gelişime bu denli bir etkisinin olup olmadığını çok araştırdım, nefes alma zorunluluğu, sürekli yorgunluk ve uyku hali dışında fiziksel bir etki bırakmadığını gördüm. Eğer ki vücudun tüm değerleri normalken, dededen, atatdan gelen genetik bir eğilim yoksa, büyüme ve ergenlik döneminde gelişime engel teşkil edebilecek iki şey var; biri geniz eti fazlalığı,diğeri barsak parazitleri. Tabii ki ben bir doktor değilim ve bu yazdıklarımı tamamen araştırmalarım ve görüştüğüm, muayene olduğum doktor ve eczacıların görüşlerini almam sayesinde edindim.

Mustaphaturk hocamın dediklerini, pek umudum kalmadığı için denemedim, ayrıca tavsiye ettiği Wilkinson tıraş sabununu yaşadığım şehir küçük olduğundan sanıyorum, bulamadım, internetten de sipariş etmedim. Alıştım sanırım...

• Ya acaba bende işe yarar mı ki bıyık favori keçi sakal var çene min yanlarında boşluklar var yanlardada var bosluk sakallar ise sert değil denemesem mi

• Serumun tüylenme olmayan yerlerde sakal çıkarmasından çok, kendiliğinden tüylenme olan yüzeyleri sakal kalınlığına ulaştırdığını gözlemledim ben hocam. Karar sizin, isterseniz bir deneyin...
  • HanKaĞaN kullanıcısına yanıt
    Peki her hangi yan etkisi var mı

• eose nin icerigi çop arkadaşlar krem kivaminda bi malzeme nr hayir gelir ondan araniza yazik onu alacaginiza gidin arko nemlendirici krem alin 5 tl ye daha iyidir en azindan cildiniz nemlenir yil 2015 oldu bilim konusuyor adamlar yukarida hala sarimsak soganla sakal cikartmaya calisiyor

istediginizi yapin kıl genetigindeki gibi davranacak

• BcevikV:
    Konunun içerisinde bu sorunuzun cevabı var. Ama ben şimdi ben yine de cevap vereceğim. Yalnız rica ederim sadece başlığı ve konuyu üstünkörü okuyup cevabı olan soruları sormayınız.

Eczacımın söylediğine göre bu tip ürünler, ismini tam anlayamadığım, kremlerde kullanılan bir madde üzerinden geliştirildiği için hiç bir yan etkisi yokmuş. Bende ters bir etki görmedim.

volvol3444:
    Siz bilimden anlayan, bilimin neler yapabildiğini ve bilimin bitkierin gücüyle birleştiğini bilen biri olsanız böyle ukala konuşmazdınız. Sarımsağın insan metabolizmasına ne faydaları olduğunu hiç anlatmayacağım...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.