Şimdi Ara

Bir Şişe Eeose Sakal Serumu Kullanıım Sonuçları (Son güncelleme: 06.11.16) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
7
Favori
100.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanKaĞaN

Bu ne şimdi?

Ben de ürünü kullanıyorum da 1 haftadır. Sakal yerine NAH ÇIKTI demek istedim. Bir işe yaradığı yok sözün özü.
  • Sakal ekmiyosun hocam. 1 hafta nedir ki? Metabolizmana göre 2 ila 6 ay arası süresi var.
  • quote:

Sakal ekmiyosun hocam. 1 hafta nedir ki? Metabolizmana göre 2 ila 6 ay arası süresi var.

Gelişme oldu mu?

Bende hiç yoktu bu 1 yıl önce favori çıkarttı. Ben de 1 ay kadar kullandım hiç yokken favori falan çıkarttı sonra kullanmadım kendiliğinden epey çıktı. Şimdi 1 sipariş daha verdim bakalım ne olacak.
  • straptezlo S kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de keçi sakalı ve cücük çıkardı hocam. Bende bir müddet sonra 2-3 şişe daha alacağım. Kökleri gerçekten gürleştiriyor sanırım.
  • Baronefe9 B kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın. Sınavım vardı bu yüzden foruma hiç giremedim.

İlk mesajda yazdığım gibi; Eeose tüyleri güçlendirip, sakal formuna dönüştürebiliyor. "Eldeki tüylerden olma" derken tüylerin dökülmesini kastediyorsanız, serumun dökülme yapma gibi bir yan etkisi yok. İlaç değil losyon olarak üretilmiş. Herhangibir kaybınız olmayacaktır.
  • İçinden prospektüs bile çıkmayan bıyık sakal çıkarır bile diyemeyen serumun ne işe yaradığı belli değil.

Bir kere alıp denemekten zarar gelmez diyenlerin üstünden para kazanmayı planlamış yeni nesil dolandırıcılar.

5 kavanoz bal 100 tl diyenle bunlar aynı.Boşuna zamanınızı harcayıp hayal kırıklığı yaşamayın.

O kadar çok deneyip sonuç alamayan varken burda reklam yapar gibi iddialı yazıp çizmeniz komik geliyor.
  • SaMoVe kullanıcısına yanıt
    Ürün losyon kategorisinde bulunduğu için içinden prospektüs çıkmıyor. Prospektüs çıkmadığı için ilaç olmuyor. İlaç olmadığı için herkeste sakal bıyık çıkarır da denilemiyor (en azından ben demiyorum). Çünkü tek şişe kullandım ve ister inanın ister inanmayın, şuan keçi sakalı ile dolaşıyorum. Bu da ürünün, tüylenme ne kadar iyi durumdaysa sakala dönüşmesi daha hızlı olduğu etkisini ispatlıyor (tabii bu benim üzerimdeki etkisi). Firmanın dediğine gelince; az da olsa tüylenme varsa 4-6 ay arasında çıkar, yeterki istikrarlı şekilde kullanın diyor. Ve buna rağmen de olsa kesinlikle kefil olmam. Bu da reklam yapmadığımın kanıtı.

Ben şahsen faydasını gördüm. Şu sıralar oluşan maddi zorluğumu aştığımda 3 şişe daha alacağım. Sonuç her ne olursa olsun yine buraya yazacağım.

Deneyip sonuç alamayan varsa gelsin onlar da yazsın, hepimiz önlemimizi alalım. Kullanım sonuçlarını tam olarak okumadan, uzun yazı okumaktan erinerek bana reklam yapar gibi iddialı yazıp çiziyorsun demeyin, hiç de yazdıklarımda öyle bir niyetim ve bunu gösteren bir ibare yok. Keza kaç satırda beklediğim etkiyi göremediğimden dem vurdum. Bu mu reklam?

Halen konu amacını ve benim niyetimi anlamadıysanız konudan uzaklaşabilirsiniz. Ben reklam değil, benim gibi köselik sorunu yaşayanlara bir umut veren bir ürün hakkında kullanıcı yorumu bulamayanlar için bir iyilik. Başka birşey değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanKaĞaN -- 10 Eylül 2015; 3:20:17 >

• HanKaĞaN kullanıcısına yanıt
    Durumlar nasıl hocam var mı bir gelişme :D yaş 22 ye geliyor çocuk gibi gözüküyorum ya çok sinir bozucu bu durum
  • ozgur26 kullanıcısına yanıt
    Tek şişeden sonra kullanıma henüz devam edemediğim için durum sabit hocam. Keçi sakalım var işte. Yakışıyor Allah'dan da şuan sakal aramıyorum.
  • quote:

Tek şişeden sonra kullanıma henüz devam edemediğim için durum sabit hocam. Keçi sakalım var işte. Yakışıyor Allah'dan da şuan sakal aramıyorum.

senin adına sevindim :D şey sorucam şimdi çenende eeose kullanmadan öncede keçi sakalı bırakacak kadar yogun sakal var mıydı yoksa 1 şişe işe yaradımı o bölge için ? genelde yeni kıl çıkartmadıgını olanları güçlendirdigi yazıyor konularda sözlüklerde filan ??
    Çok az yumuşak tüylenme vardı. Kesinlikle sakal görünümüne hiç kavuşmamıştı. Serumu kullandıktan sonra sakala dönüştü. Aynen bende var olan tüylenmeleri güçlendirip sakala dönüştürüyor diyenlerdenim. Yoksa sakal ekmiyorsun, kel olan yerde nasıl sakal çıkacak?..
  • quote:

Çok az yumuşak tüylenme vardı. Kesinlikle sakal görünümüne hiç kavuşmamıştı. Serumu kullandıktan sonra sakala dönüştü. Aynen bende var olan tüylenmeleri güçlendirip sakala dönüştürüyor diyenlerdenim. Yoksa sakal ekmiyorsun, kel olan yerde nasıl sakal çıkacak?..

yok bro iddaa ları o yönde 4-5 aylık kullanımda tüy olmayan bölgede bile sakal oluşumu oluyor diyorlar. Neyse her gün kullanımdan önce traş olmak şart mı peki her gün yumurta gibi mi olmak lazım :D
    Ben ona pek inanmıyorum, ama denemeden de bilinmez... Hergün uygulamadan önce tıraş olman gerekli. Hem yüzün temizlenir, hem gözenekler açılır. Onlarda böyle söylüyor.
  • anladım bro varmı sende öncesi ve sonrası gibi fotoğraf filan kullanıcam buraya eklerim belki 1 ay sonra .
    Geçenlerde bayram için sakalı makineyle düzeltirken elim lavaboya takıldı sakala sağ taraftan bodozlama girdim. Mecbur kesmek zorunda kaldım. Tekrar uzatıyorum, adam akıllı bi şekle girdiğinde koyacağım.
  • quote:

Geçenlerde bayram için sakalı makineyle düzeltirken elim lavaboya takıldı sakala sağ taraftan bodozlama girdim. Mecbur kesmek zorunda kaldım. Tekrar uzatıyorum, adam akıllı bi şekle girdiğinde koyacağım.

bekliyoruz hocam :D
  • Sakalsız olmak daha iyidir. boş yere para falan vermeyin böyle şeylere.
  • Baronefe9 B kullanıcısına yanıt
    Sahte olma ihtimali var. İlk inceleme mesajımda, küçük bir yerde değindiğim gibi; ürünün kutusunun kapağında bir bandrol kodu var, bu kodu Eeose'nin sitesinde bulunan ilgili bölüme yazdığınızda ürünün orijinal üretim olup olmadığını tespit ediyor. Böyle bir işlem olduğuna göre, sahte üretim olanları da var demektir.

Ayrıca adamlar kendi sayfalarında bile fiyat belirtmişler. Eczaneler de aynı fiyata satıyor. Bunu yarı fiyatına satanların niyetlerii hibe etmek değilse marka etiket fiyatının dışına çıkamazlar...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.