Şimdi Ara

Bir sene başka ünide hazırlık okuyup bölüme geçmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hali hazırda kırıkkale üni hukuk 2.sınıfa geçtim. Bu sene yksye girip 6.3k sıralama elde ettim. Normalde kafamda iühf iö veya daha alttaki hukuklara geçiş yapmaktı. Ama ingilizcemin olmaması beni bu fikre itti. Diyorum ki bir sene boun odtü gibi yerlerde hazırlık okuyup seneye merkezi yatay geçiş ile başlayayım hukuka. Sizce mantıklı mı? Yoksa hukuk okurken dil öğrenmeye çalışmak daha mı doğru olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• kardeşim sakın böyle zor işlere girme hiç gerek yok. bence okuduğunuz okulda devam edin. boş vakitlerinizde udemy üzerinde ingilizce çalışırsınız. böyle riske girme 2 3 senen kaybolur. sıkıntılar çıkar.
  • lastbraveheart kullanıcısına yanıt
    Boş vakitlerde çalışıp halletmek daha zor. Zihni tamamen oraya ayırmak lazım öğrenebilmek için bence. Ama haklısınız ne olacağı belli olmayabilir. Çok iyi düşünmem lazım

• obp kırılarak nasıl yaptın sıralamayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastbraveheart -- 30 Temmuz 2020; 18:19:20 >
  • Kırık obp ile nasıl yaptığını anlatır mısın,obp kaçtı?
  • Obp kırılmadı. İlk sene dondurmuştum. Aslında 2.senem.

• Böyle bir fikrin varsa, Bilkent çok güzel olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gravitist kullanıcısına yanıt
    Evet çok kaliteli hazırlık eğitimi varmış. Ama hali hazırda baya sene kaybettim. Bir sene daha geciktirmem ilerde sorun yaratır mı diye düşünüyorum. Bir yandan da bir an önce öğrenmem lazım ingilizceyi çünkü yaş ilerliyor ve daha da zorlaşıyor öğrenmek. Çok zor karar cidden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuhyiv -- 30 Temmuz 2020; 20:26:27 >
  • konu dışı olacak ama iühf'ye geçiş yaparsanız kırıkkale'de aldığınız dersleri saydırabilecek misiniz 1. sınıftan mı başlayacaksınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeremiKılarksın

konu dışı olacak ama iühf'ye geçiş yaparsanız kırıkkale'de aldığınız dersleri saydırabilecek misiniz 1. sınıftan mı başlayacaksınız ?
    Ben de onu araştırıyorum. Genelde cc ve üstü dersleri (başarılı olunan) sayıyorlar. Ama yönetmelikte muaf olunmak istenen dersler kurulda görüşülür karar verilir falan deniyor. Ben sayacaklarını düşünüyorum ama bazı farklı dersler var, onları alttan alırım sanırım.

• Kardeşim bak ileride çok pişman olursun. İngilizce hazırlık için yıl kaybetme. Kendin çabala çok istiyorsan.
    Ayrıca sen şimdi okulu değiştirirsen İstanbul gibi zor bir okula geçersen dönem uzatırsın. İyi düşün bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: lastbraveheart

Kardeşim bak ileride çok pişman olursun. İngilizce hazırlık için yıl kaybetme. Kendin çabala çok istiyorsan.
    Ayrıca sen şimdi okulu değiştirirsen İstanbul gibi zor bir okula geçersen dönem uzatırsın. İyi düşün bence.
    Zaten bu sene başlamazsam avukatlık sınavına da girmem gerekecek. Ama bilmiyorum birlikte halletmek için çok çabalamak lazım. Hukukla yürür mü yürümez mi iyi tartmak lazım. Zaten bir sene daha uzatmaya lüksüm kalmadı aslında

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.