Şimdi Ara

Eyüp b

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben böyle birşey görmedim 345 çözmeye başlamıştım temel kavramlar çözdüm sadece ondan rehber matematiği izleyerek sonra biraz Eyüp b ye bakayım dedim nasıl biri daha ders videosunu bile izlemedim verdiği kaynak tavsiyeleri bile diğer youtuber hocalara göre daha iyi olduğunu gösteriyor PDF lerini çıkartıp baştan çalışmaya başlayacağım Eyüp b den böyle birşey sanmıyordum ama bu kaynak görüşü hakkindaki önemli gördüğü noktaları ve a b diye ayirmayasini çok beğendim ben bundan sonra rehber matematik izlemem Eyüp b den baştan dinlemeye başlayacağım bu konu hakkında görüşlerinizi assagida belirtebilirsiniz hayırlı akşamlar

• belli bir seviyenin üstündeyseniz youtube'da izlenebilecek 2-3 hocadan birisi ama ben sıfır bir öğrenci olsam en son izleyeceğim kanallardan birisi olurdu.
  • hocam yapmayın bak gece gece eyüp b uplama hastalığımı nüksettireceksiniz

• sahiden o kadar iyi mi? Belki ben de başlarım

• Çok iyi bence ve özellikle ayt matematikte çok güzel noktalara değiniyor
  • Kaynak öneri videosunu izledikten sonra bir daha rehber Mat izlemeyecegim 49 günde tyt Mattan gidiyordum kampı bırakma kararı verdim Eyüp b den tekrar başlayacağım
    Kaynak öneri videosunda bile diğer hocalardan iyi olduğu belli oluyor önerileri vb ben bu saaten sonra rm izlemem Eyüp izlerim
  • Yok hocam çok ciddiyim
  • Eyüp b
  • doncarlot D kullanıcısına yanıt
    Diğer 1-2 hoca kimdir hocam
  • aga hiçbir videosunu izleme rehberlik videolarını izle kalite belli oluyo
  • Eyüp Baba Eyüp b 

• Eyüp Goat ve Özchad Aykın
  • Konu videolarını onermez misin hocam
  • Faktöriyel fonksiyon pkob falan nereden ogrenicem ben yaw
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.