Şimdi Ara

Bir macbook görmüştüm onu arıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hani şu ekranın arkasında apple amblemi olan yer var ya orası siyahtı bilgisayarı açtığında amblem yanıyordu.

(eski macbooklar gibi kalın değildi gerçekten ince) ekranı küçüktü e arkası siyah olan yer dışında beyazdı hangi macbook bu bulabilir misiniz?

• öyle bir macbook yok. İnce ise macbook air'dir. aple logosunun üzerine şeffaf siyah renkli bir sticker yapıştırılmıştır. bu şekilde o görüntüyü verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roark

öyle bir macbook yok. İnce ise macbook air'dir. aple logosunun üzerine şeffaf siyah renkli bir sticker yapıştırılmıştır. bu şekilde o görüntüyü verir.

Teşekkürler.

Birde siz macbook dan anlayan birine benziyorsunuz sizce hangi macbook modeli fp ve birkaç sene sonra satsam çokta zarara girmem ?
  • quote:

öyle bir macbook yok. İnce ise macbook air'dir. aple logosunun üzerine şeffaf siyah renkli bir sticker yapıştırılmıştır. bu şekilde o görüntüyü verir.

Herhangi bir üniversitenin malı olması bir şey değiştirir mi?
  • Dedigini pek anlamadim ama eger siyah gorunup acildiginda beyaz yaniyosa muhtemelen senin siyah gordugun yer aynali normal logodur yansima siyahtir o yuzden siyah gormussundur. Eger logo siyahsa ve mac acildiginda logo siyah yaniyosa ozaman modifiye macbooktor. Fotodaki gibi degisik degisik renklerde yapilabiliyo.youtubede videolari var. Dedigin macbook satisi olmayan bisey.

Bir macbook görmüştüm onu arıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Everyman

quote:

Teşekkürler.

Birde siz macbook dan anlayan birine benziyorsunuz sizce hangi macbook modeli fp ve birkaç sene sonra satsam çokta zarara girmem ?

hiç bir macbook modelinde çok zarar etmezsin. ama en çok giden ve kolay satılabilecek değer kaybetmeyecek model macbook pro retina modelleridir.

8gb ram ve retina ekranı var ise 2013 ve üzeri model alabilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Everyman

quote:

Teşekkürler.

hiç bir macbook modelinde çok zarar etmezsin. ama en çok giden ve kolay satılabilecek değer kaybetmeyecek model macbook pro retina modelleridir.

8gb ram ve retina ekranı var ise 2013 ve üzeri model alabilirsiniz.

Mesela 2014sonu model MBP alsam 8gb ram i7li 4sene sonra 2021 de kaça satarım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.