Şimdi Ara

Bir kızın rezil olduğu ana şahit oldunuz mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
125
Favori
32.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var mıdır böyle bi anınız? Tanıdığınız veya tanımadığınız?..

• Bi kız dersten çıkarken amfinin merdivenlerinden düşmüştü.
  • lise sondayız beyza diye bir kız var neyse bir gün beyza derste rahatsızlandı en arkada oturuyodu böle karnını falan tutuyor arada dikeliyor tekrar sıranın üstüne falan yatıyor hocadan wc izni istiyor tabiki hoca vermiyo biz mevzuyu biliyoruz tabi kızın adet zamanları kız zorlanıyor falan çaprazında oturan buseye kağıt falan attı ve pedin varmı diye sordu tabi biz de izliypruz kız bizim duyduğumuzu anladı böle acı bir kızarıklık aldı yüzünü zorlandığından mıydı utancından mı ayırt edemedik tabi neyse hocaya tekrar gitti wc izni için hoca yine izin vermeyince arkalardan bir ses hocam izin verin beni kan tutuyo diye mırıldandı sınıf pert kız yerlerde :)
  • Bi kiz bana selam verdi arkasini donup onune dondugunde kafasini kolonlara vurmustu konusmadim bida o kizla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir kız yolda yürürken altına mıcmıştı beyaz pantalon giymiş bide
  • Aklıma gelince editlerim
  • merdivenlerden yuvarlanıp pantolonu yırtılmıştı kızın altında boxer vardı :D
  • Konu uçar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam evine gidecekken sokağın köşesinde altına işemişti. Benden başka kimse görmedi. Anlayışla karşıladım aslında rezil olmadı ama benim içimdeki hevesi rezil etti. Eve bıraktım döndüm
  • Ciddi ciddi kendini tutamayıp önümde geğirmişti
  • havuzdan cikip erkek arkadasinin sezlonguna dogru kosarken sirt ustu dusmustu. herkes basina toplanip bir seyi var mi diye bakiyorlardi. 30 dk sonra yine kosturmaya basladi simarik hareketler falan ama bu sefer dusmedi neyse ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

havuzdan cikip erkek arkadasinin sezlonguna dogru kosarken sirt ustu dusmustu. herkes basina toplanip bir seyi var mi diye bakiyorlardi. 30 dk sonra yine kosturmaya basladi simarik hareketler falan ama bu sefer dusmedi neyse ki.

koşarken sırt üstü nasıl düşebildi hocam? geri geri mi koşuyordu

Bir kızın rezil olduğu ana şahit oldunuz mu?

• Eskiden sınıfta arkadaşıyla şakalaşırken kızın eteği düşmüştü neyse ki kimse görmeden geri çekti
  • Zaferde sevgilisi milletin içinde tokadı basmıştı
  • İlkokul yıl sonu balosunda kız mini etekle sahneye çıkmıştı.Yırtılınca bütün mal ortaya saçıldı.tabi o zamanlar küçüktük,saf duygular besliyorduk...
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Eskiden sınıfta arkadaşıyla şakalaşırken kızın eteği düşmüştü neyse ki kimse görmeden geri çekti

• Editliyerim anlatırız :D
  • Konu tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDamned

quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Eskiden sınıfta arkadaşıyla şakalaşırken kızın eteği düşmüştü neyse ki kimse görmeden geri çekti

kesin düşmüştür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zora43 -- 11 Şubat 2013; 17:11:29 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.