Şimdi Ara

Bir kadının son çırpınışları [SS'li] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
292
Cevap
16
Favori
22.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeş görmüyorsa bu mesajları nasıl attı.
  • saat şu anda 00:05 ve ben başlığı okuyonca anladım bu derin bi mevzudur. Açtım canımı yakan ağır bi şarkı sigaramı elime aldım, yaktım ilk dumanı çektim ve başladım okumaya okudum ve empati kurdum hiç bişi diyemicem sadece bu hayat herkese mi böyle ağır oyunlar oynuyor be!!!
  • Konu amacına ulaştı , iyi reklam
  • ertewas,semender96 - Teşekkür ederim kelamınız için arkadaşlar. Hepsini okudum eksik olmayın

vala61- ne demek istediğini anlamadım

yunusbaykara - ne yazık ki öyle hocam. hayatta karşımıza çıkan şeyleri ne yazık ki biz seçemiyoruz. olacağı varsa oluyor
  • Tala Valkov T kullanıcısına yanıt
    blog olayından bahsediyorsanız, o amaçla açmadım. bloğu da sadece içimi döktüğüm bi araç olarak kullandım şu zamana kadar. diğer arkadaşlar da yazım dilimi beğenmiş. ben de daha önce yazdıklarıma yönlendirdim sadece. merak etmeyin youtube' daki çoluk çocuk gibi 3 kuruş için bu tür şeylere başvurmam
  • Mevsimler kaydıktam sonra aylarda mı kaydı?

Henüz Mart ayı gelmemişken nedir bu aşk sanrıları?

Forum yakında muhabbethaber olacak galiba. :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dh miyim okudum(hepsini) ve inandım

• Nerde oğlum bu kızlar ya.
    iki gün takılsak sonra bıraksa gitse.
    yapışıyor kalıyorlar.
  • DAHA FANTASTİĞİ BAŞIMA GELDİ BEYLER, EN ÇOK UPLANAN YORUM OLURSA YERİ YERİNDEN OYNATICAM
  • Bir kadının son çırpınışları [SS'li]

Bir kadının son çırpınışları [SS'li]- Edit -

Bir kadının son çırpınışları [SS'li]- Edit 2-

Bir kadının son çırpınışları [SS'li]- Edit 2- Blog eklendi

bu olay nereye gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazmayı_Severim kullanıcısına yanıt
    valla bende bu kadar ilgi göreceğini beklemiyordum. meğersem çok fazla kişi varmış aynı dertten müzdarip. herkesin anıları, hatıraları canlandı bu konu sayesinde. güzel de oldu bi nevi, bazen mazi canlanmalı :)
  • karekterli adammışsın sakın bir şans daha vereyim deme.
  • Lisede ki bir anım aklıma geldi. Otelde staj yapıyorduk başka sınıftan bi kız vardı çıkma teklif ettim kabul etmedi kimseyle çıkmayı düşünmüyorum falan dedi bende üstelemedim iki gün sonra recep ivedikin ikizi bir çocukla çıkmaya başladılar. Sonra bir gün bu kızın eski erkek arkadaşı bir sürü kişiyle otelin önünde bu çocuğun çıkmasını bekliyordular. Gelip benden yardım istedi yüzsüz. Kusura bakma dedim. Çıktım dışarda bekleyen çocuğun yanına gittim bekleyin birazdan çıkacak benim için de bi kaç tane vurun dedim çocuğu bi güzel benzetmiştiler sonradan kızın kafasının gidik olduğunu öğrendim. Verilmiş sadakam varmış dedim sonra başka biriyle çıkmaya başladık 9 yıl oldu mutluyuz. Bazen bazı şeylerin olmaması olmasından daha hayırlı oluyor. Senin içinde hayırlı olan buymuş belki de hocam

• ''at gibi giden it gibi geri döner'' atasözümüzü bir örnekle görmüş olduk
  • Ulan be yak yak yak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • viralin iyisi kötüsü olmaz
  • Tipik yeşil çam...

• Bak kardeşim dimdik ayakda duracaksin yere diz coksen bile yumrunu yere vurup tekrar dizlerinin üstüne kalkacaksin sunu unutma hayatta en büyük amacin kendi bekan olsun kendini düşün hayatını geleceginj düşün seni anlıyorum adam gibi sevmissjn ama kardeşim bu hayatta belki 60 belki 70 sene yasicaksin onuda adam gibi karnina agrilar girmeden yaşa

Bu hayatta hic bir kiz aglamaya sizlamaya stres yaomaya degmez

HEMDE HIC DEGMEZ

• Saat 4.43 te okudum bu yazıyı.Duygulandım, neyse yapılacak bir şey yok önümüze bakmak lazımmış.
    Hem insan unutmak için sevmezki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi roott -- 9 Şubat 2017; 4:46:28 >
  • roott kullanıcısına yanıt
    Unutulur mu hiç böyle şeyler..

Mazi kalbimde yaradır derler :)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.