Şimdi Ara

Bir kadının son çırpınışları [SS'li] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
293
Cevap
16
Favori
22.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: dec_chaos

İlk bölümden itibaren EZEL izle

• Yani diyoki Allah'ın hakkı 3 tür. 2 kere sana bu boynuzu çektim 3lü çektirmeme izin ver diyo.
  • Sezen aksu - ihanetten geri kalan(2017),konu ile alakalı olarak :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakiiin S kullanıcısına yanıt
    eyvallah..
  • Milletin prim verdiği konuya bak arkadaş bu ne ya sanki kimse yaşamadı bi tek kendisi yazdı, artık nasıl bi asosyalse burda konusunu bile açmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadistbeyin kullanıcısına yanıt
    ortada primlik bi mevzu yok. yazarak içini döküyor insanlar. sen anlamazsın bu tür şeyleri sadist bey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DearDaily

ortada primlik bi mevzu yok. yazarak içini döküyor insanlar. sen anlamazsın bu tür şeyleri sadist bey.

Nereye anlamıyormuşum, sen bi kızdan hoşlandıktan sonra askere gittin mi hiç 8 ay ona mevzuyu açmadan sabrettin mi hiç? Askerlik biter bitmez sırf onu görebilmek için gittiğin mekanda bir başkasıyla kucak kucağa öpüşürken gördün mü hiç?

Söyleyip söylememek mesele değil bir ömürde bekler insan ama bir bakıyorsun ki yanlış giden şeyler var çok yanlış insanı sevmişsin... Birde sen üniversite mezunu gibi kızda yeni yetme liseli düşün bi insana nasıl koyar... Sonra umutsuz vaka olursun bir süre..

Geçmesi için bu sefer 8 ay değilde 1 sene sessizce başkasını sevmeyi denersin ama emin olamazsın ya aynısı olursa? Bir başka insana değer vereceğin süre bir öncekinden daha fazla olmalı bu sefer, aklında hep o süre vardır. 1 sene boyunca sessizce sevebileceğin birini ararsın... Neyse

üslubuna uygun bi şekilde bunu yazabilirdin. asosyal,primci gibi yakıştırmalarla insanın morelini bozmak hoş bi yaklaşım değil.

bu konuya yorum yapan, ayriyetten beni özel mesaj yağmuruna tutan bu insanların birçoğunun ortak noktası aynı; içlerinde ukde kalmış, aşkı yaşamak isteyip de yaşayamamış, istekleri arzuları hep kursağında kalmış, hasreti en uç noktasında yaşamış insanlar bunlar. ne primde gözleri var, ne de reklamda. sadece yazarak içlerini döktüler, dertleştiler ve veda edip üslubuyla müsade istediler. hepsi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DearDaily

üslubuna uygun bi şekilde bunu yazabilirdin. asosyal,primci gibi yakıştırmalarla insanın morelini bozmak hoş bi yaklaşım değil.

bu konuya yorum yapan, ayriyetten beni özel mesaj yağmuruna tutan bu insanların birçoğunun ortak noktası aynı; içlerinde ukde kalmış, aşkı yaşamak isteyip de yaşayamamış, istekleri arzuları hep kursağında kalmış, hasreti en uç noktasında yaşamış insanlar bunlar. ne primde gözleri var, ne de reklamda. sadece yazarak içlerini döktüler, dertleştiler ve veda edip üslubuyla müsade istediler. hepsi bu

Yazını bende okudum ama duygulandım mı? Yoo neden çünki dediğim gibi bende yaşıyorum başkalarıda.. Ayrıca yorumları gelen mesajları boşver.. Mesaj atanların çoğu liselidir emin olabilirsin. Ben insanları pek sevmem. Severim ama hepsini değil, seçerek severim...

Mesela yolda 3 tane üstü başı yırtık pis içinde çocuklar vardı, ilerden gelen iki kızda ellerinde alışveriş poşetleri daha yesyeni olan üstbaşları eskimeden giyebilecekleri giysiler almışlardı. Şimdi hangisini seviyorsun dersen o çocukları tabikide, ama büyüdükleri zaman kötü insanlar oldukları zaman o çocuklarıda sevemiyeceğim. Görmüyoruz etrafımıza bakmıyoruz, aşktan daha önemli şeyler var kapitalizmden daha önemli şeyler var sevgi insanlar birbirlerine olan sevgisini yitirmiş. İmtihan olduklarını artık görebiliyorsun payına düşense sadece izlemek. O poşetler dolusu alışveriş yapan giysiler alan insanlar yarın çıkıp birde adalet isteyecekler, düşünebiliyor musun? O iki kız öğretmen olacak ama o 3 çocuklar hiç bitmeyecek. Akşama kadar dışarda mendil satıp para kazanmaya çalışacaklar... Ve o öğretmen olan iki insan sıcacık sınıflarda mutlu mesut ders anlatacak çocuklara... Çocuklara diyorum sokak çocuklarına değil.

Çünki o çocukların ya annesi ya babası birinden biri ya doktor ya avukat ya mühendis... Biz yanlış insanlara eğitim veriyoruz

Bu düşünceler sizi çok yıpratır. Düşündükçe boğulursunuz, boğuldukça elinizden bi şey gelmeyeceğini daha da net anlarsınız. Yaşam böyle, düzen böyle. Bunu değiştiremezsiniz. Söversiniz ve sövdüğünüzle kalırsınız.

He bu arada, mesaj atanların birçoğu evli kişilerdi. Bu konuyu okuyup mazilerinin canlandığını ve desteklerini belirttiler sağolsunlar. İnsanları belli bi kalıba sığdırmamayı (liseli bu yav) tavsiye ederim
  • En doğru yolda gitmişsiniz tebrik etmek gerek herkes bunu yapamıyor çünkü karakter olarak güçlü olmak gerek sanırım.
    Gerçekten hatasını anlamış ve pişman olmuş olabilir hisleri gerçek olabilir ama zamanında sizin de yaşadıklarınız çok gerçekti ve size bunları o yaşattı şimdi de onun yaşaması gerekiyor demek ki.
  • Haksizca elestiren insanlara soyluyorum. Kimseyi kinamayin ,kinayan kinadigi seyle muhattap olmadikca ölmez. Ben yasamadim yasatttim ozrumu diledim kabul edildim tekmemide yedim. Ben hatami kabul ediorum ama biten bi iliskide herkesin hatasi varddir. Ben onu sevgilim gibi deilde babam annem gibi gordum ne hata yaparsam beni atmaz birakmaz. 16 yasimdaydim daha simdiki aklim olsa bu hatalarimin yanindan gecmezdim. Bende msj attim cvp bekliyorum ama ben gidipte kapisinda yatmak rahatsiz etmek asla ne haddime..7 sene oldu suratini bile gormedim. Ama hep kalbimde bi yeri vardi. Halini hatrini sormak istedim. Cvp vermezse hayatta bi dhaa msj atmam. Neyse uzun lafin kisasi allah kimseye KESKE dedirtmesin..

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.