Şimdi Ara

Bir kaç ılık outdoor ayakkabı indirimi - 42 numara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
3.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Teşekkürler hocam asolo 43 2\3 numara bu arada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adidas terrex piyasadan 50 tl kadar uygun,arkadasimda var bu paralari etmeyecek malum dolardan pahali ayakkabilardan biri,ilk salomon iyiymis ama.

• xxxcem kullanıcısına yanıt
    Adidas ayakkabıyı 2 sene önce aldım. Bu güne dayanmadı. Bağcık kısmı ayakkabıyı kesti ve ayakkabıyı dikkatli kullanmama rağmen yan kısmı yarıldı.
    Genede şekline bakıp almak isteyenler değerlendirebilir.
  • hocam nasıl bunları yaşıyosunuz 2 yılda? aynı ayakkabıyı bende 2 senedir (2 seneyi az geçmiş) kullanıyorum.. ayakkabıyı harran üniversitesinin kumlu yolunda hasankeyfte edirne gökçetepe kampında g.antep fıstık tarlalarında giydim.. yağmursuz kuru ortamlarda zorladım.. durumu çok çok iyi halen yıllarca giyebilirim diyorum.. acaba ayağınızı çokmu sarıyor? yani demek istediğim sonradan açar diyip ayağınızı sıkan bi ayakkabımı kullanıyosunuz? yanlardan taşar durumdamı? bağcıklarını falan çok sıkıpmı yola koyuluyosunuz?

sadece tavsiye olarak söylüyorum artniyet aramayın yada yanlış anlamayın.
    -1 ayakkabıyı 1 gün giyin 2. gün farklı ayakkabı giyin ayakkabının 24 saat dinlenmesi hem sağlık açısından hemende ayakkabı ömrü açısından çok önemlidir.
    -her zaman yarım numara büyük alın.. (özellikle file spor ayakkabıları)
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    Bağcıkları çok sıkmış olabilir , benzer sorun salomon x ultra 2 de vardı bağcık ayakkabıyı kesiyordu sıkmayla pek ilgisi yok gibiydi tasarım hatası vardı bu sene yurtdışından x ultra 3 aldım ondanda şüphelerim var bilek kısmını kaba yapmışlar ipi de mecbur bağlayacan bakalım nolur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • snl_ S kullanıcısına yanıt
    Hocam iş yerinden 2 arkadaş aldık bu ayakkabıdan. İkimizin ayakkabısı da aynı hale geldi. Başka markaların outdoor ayakkabıları da var, dediğim gibi ayakkabıyı nazik kullandım. Tasarım hatası olduğu belli bence çünkü sonraki sene bağcık yapısını değiştirdiler.
    Bu işlerin birazda şans işi olduğunu düşünüyorum ben artık : )
  • Hocam New Balance, Reebok ve Asics'ten şaşma spor ayakkabıda. Outdoor olarak da Keen derim. Bot olarak da yıllardır evdeki 3 erkek tarafından sorunsuz kullanılan Scooter ve YDS.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohol Oula -- 18 Kasım 2018; 13:48:15 >
  • Bu arada Letoon ayakkabı ve botlarda sepette %50 var.

https://www.markafoni.com/kampanya/letoon-sepette-50-indirim-11524
  • Yazacak yer bulamadım şu montuda şuraya bırakayım, belki ihtiyacı olan çıkar.

https://www.hepsiburada.com/the-north-face-m-resolve-jacket-bay-mont-fw17-p-HBV000001WLFG?magaza=Slalom%20Sport

XXL - 290 TL
  • @ullumanitu reis sen misin?
  • icolie kullanıcısına yanıt
    ben de kendimi gördüm

• Ekle beni beraber çalışalım :D
  • Bende bu bağcık olayından kıllanıp bağlamıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Goodman

Yazacak yer bulamadım şu montuda şuraya bırakayım, belki ihtiyacı olan çıkar.

https://www.hepsiburada.com/the-north-face-m-resolve-jacket-bay-mont-fw17-p-HBV000001WLFG?magaza=Slalom%20Sport

XXL - 290 TL
    Teşekkürler paylaşımınız için hocam. Piyasaya göre fiyat fena değil. En son 350 bandında görmüştüm diye hatırlıyorum

Bilmeyen arkadaşlar için ürünün yağmurluk olduğunu söyleyeyim.

• ozy87 O kullanıcısına yanıt
    Evet dış katman olarak kullanılır.
    Kırmızı rengi sevmeyenler için yeşili.

https://www.hepsiburada.com/outdoor-mont-ceketler-c-22001904
  • :)

https://m.trendyol.com/mammut/kadin-outdoor-ayakkabi-3030-02020-7124-p-2854012

37 numara kalmış bayan mammut tatlow goretex.

• quote:

Orijinalden alıntı: snl_

hocam nasıl bunları yaşıyosunuz 2 yılda? aynı ayakkabıyı bende 2 senedir (2 seneyi az geçmiş) kullanıyorum.. ayakkabıyı harran üniversitesinin kumlu yolunda hasankeyfte edirne gökçetepe kampında g.antep fıstık tarlalarında giydim.. yağmursuz kuru ortamlarda zorladım.. durumu çok çok iyi halen yıllarca giyebilirim diyorum.. acaba ayağınızı çokmu sarıyor? yani demek istediğim sonradan açar diyip ayağınızı sıkan bi ayakkabımı kullanıyosunuz? yanlardan taşar durumdamı? bağcıklarını falan çok sıkıpmı yola koyuluyosunuz?

sadece tavsiye olarak söylüyorum artniyet aramayın yada yanlış anlamayın.
    -1 ayakkabıyı 1 gün giyin 2. gün farklı ayakkabı giyin ayakkabının 24 saat dinlenmesi hem sağlık açısından hemende ayakkabı ömrü açısından çok önemlidir.
    -her zaman yarım numara büyük alın.. (özellikle file spor ayakkabıları)
    hocam birşeyi merak ettim :D ayakkabıyı 1 gün dinlendirin ki ömrü uzun olsun diye başka bir satıcı arkadaştan da duymuştum. fakat garip olan şu ki eğer hergün giyip 1 senede kullanılmaz hale getirdiğimiz ayakkabıyı, 2 günde bir giyerek 2 senede kullanılmaz hale getiriyorsak hiçbir şey değişmemiş oluyor. en az 3 yada 4 yıl giderse tamam derim o vakit, doğru bir mantık.

• tiestoly kullanıcısına yanıt
    ayakkabıyı 1 gün dinlendirme ter ve bakteri açısından ayak sağlığı açısından çok önemli!
    vücudun bütun yükünü ağırlığını çeken yerlerdir ayaklar.. bütün gün işimizde okulumuzda ayakkabı giyiyoruz yürüyoruz hareket ediyoruz yeri gelir şişer yeri gelir terler sıvı salar nem yapar gözle görülemeyen bir bakteri oluşturur.
    siz dikişle yapışkanla tutturulmuş bir ayakkabıyı taraklarından parmak ucundan sıkışma noktasına gelmiş bir ayakkabıyı ısrarla zorlamaya devam ederseniz deforme edersiniz ayakkabının gün içinde hacmi genişler yapısı değişir ısrarla güncelerce giyerseniz yanlardan patlar ucu açılır sonra vay efendim niye yırtıldı dayanıksız.. vücuttaki enerjiyi toprağa atan eski kösele ayakkabı yok artık herşey fabrikasyon.. sokaktaki esnaf eski ayakkabıcılara gidin onlar bile dinlendirin der bu işin gerçek uzmanı ustası zaten o adamlar..

misal kritik bir etken söyliyim çorap.. kullandığınız 10 liraya 10 adet aldığınız çorap bile ayakkabının ömrünü etkiler..

sizinki gibi matematik hesabı değil bu iş.. 1 yıl olmazsa 2 yılda olur.. 24 saat hava alan ayakkabı ile en son akşam çıkardığın ayakkabı arasında ciddi fark vardır 24 saatte ayakkabı kendini toplar esner üzerindeki nemi atar bunu bu işin uzmanı herkes söyler sağlık uzmanlarıda söyler.. 2 günde bir giyersen 2 yıl olmaz 3 yıl olur..

not: işe gidip gelmek için ayakkabı almış adam ayakkabının özelliği spor ama koşu ayakkabısı.. (hani şu örgü gibi bez) sonra diyorki 3 ayda gitti böyle şey olurmu.. hepimiz uygun gördükmü özelliğine bakmadan alıyoruz koşu ayakkabısı spor işte fiyat iyi rahatmışta diyip alıyoruz halbuki o sürekli giyilen bi ayakkabı değil.. büyük spor markalarının amacı bu zaten özellikle Türkiye gibi 3. sınıf dünya ülkelerinde bilinçli almıyor çoğu kişi yıpransın yeni alsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 22 Kasım 2018; 12:28:56 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.