Şimdi Ara

Bir internet sitesinde çalan müziği bilgisayarıma kaydetmek istiyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
8.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tarihi değeri olan Zeugma'nın sitesi,
    ZeugmaWeb'in açıldığında çalan müziğini bilgisayara yüklemek istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim?

Birde birinin profilinde bulmuştum, bir filmdeki parçanın adı
    Ava Maria'yı da yükleyebilir miyim?

Platformlar faklı sanırım.

Yardımcı olursanız sevinirim.

İyi forumlar dilerim.

• Yoldaşlar, bileniniz yok mu acaba?
  • Sesleri Program ile Kaydedin...

Ad Sound Recorder ile kayıt esnasında windowsdaki tüm sesleri mp3 olarak kaydedebilrisniz...(ayrıca mikrofon ilede kayıt imkanıda var... Ama direk kayıt gerçekden kaliteli oluyor)
    Video'yu başlatın programla sesi kaydedin....

AD Sound Recorder 3.7.5 Download..

Ayarlama...
    Resimde ok ile işaretlediğim yere tıklayın açılan seçeneklerden mikrofon seçili olacak onun yerine wave'yi seçtiğinizde windowsaki sesleri kaydedecektir...

• quote:

Orjinalden alıntı: eMr...

Sesleri Program ile Kaydedin...

Ad Sound Recorder ile kayıt esnasında windowsdaki tüm sesleri mp3 olarak kaydedebilrisniz...(ayrıca mikrofon ilede kayıt imkanıda var... Ama direk kayıt gerçekden kaliteli oluyor)
    Video'yu başlatın programla sesi kaydedin....

AD Sound Recorder 3.7.5 Download..

Ayarlama...
    Resimde ok ile işaretlediğim yere tıklayın açılan seçeneklerden mikrofon seçili olacak onun yerine wave'yi seçtiğinizde windowsaki sesleri kaydedecektir...

Gerçekten çok teşekkür ederim.

Peki başka bir yol yok mu acaba?
    Yordamı olmalı mutlaka bir program indirmeden...

Şayet yoksa bu programı indireceğim, size de minnettar kalacağım ama daha zahmetsiz bir teknik varsa açığım.

• Farklı bir yöntem varmı bilmiyorum malesef...Müzik sitede çalıyor herhangi bir şekilde indirme şanısınız yok gibi ama dediğim gibi konu hakkında pek bilgim de yok Bu yüzden bu tür bir program tavsiyesinden bulundum..

Farklı bir yöntem varsa arkadaşlar yardımcı olacaklardır muhakkak..
  • quote:

Farklı bir yöntem varmı bilmiyorum malesef...Müzik sitede çalıyor herhangi bir şekilde indirme şanısınız yok gibi ama dediğim gibi konu hakkında pek bilgim de yok Bu yüzden bu tür bir program tavsiyesinden bulundum..

Farklı bir yöntem varsa arkadaşlar yardımcı olacaklardır muhakkak..

Tamamdır.Tekrar teşekkürler.İyi günler.
  • Ave Maria'nın (Güzide bir Bach bestesidir) istediğin -Christina England- versiyonunu (bkz. HITMAN SOUNDTRACK)http://rapid share.com/files/126267985/Ave_Maria-ChristinaEngland.m p3.html adresine yükledim indirebilirsin. (rapid ile share ve m ile p3 arasındaki boşlukları kaldırmayı unutma). Yahu nedir bu DH'in Rapid'e gıcığı hala anlamadım

Zeugma'da ses alamadım sanırım müziği kaldırmışlar.

Her iki ses dosyası da canım Mozillamın bir güzelliği olan DownloadHelper Plus eklentisi ile indirilmiştir...

Yolmadaş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderwatcher -- 1 Temmuz 2008; 18:24:40 >

• quote:

Orjinalden alıntı: thunderwatcher

Ave Maria'nın (Güzide bir Bach bestesidir) istediğin -Christina England- versiyonunu (bkz. HITMAN SOUNDTRACK)http://rapid share.com/files/126267985/Ave_Maria-ChristinaEngland.m p3.html adresine yükledim indirebilirsin. (rapid ile share ve m ile p3 arasındaki boşlukları kaldırmayı unutma). Yahu nedir bu DH'in Rapid'e gıcığı hala anlamadım

Zeugma'da ses alamadım sanırım müziği kaldırmışlar.

Her iki ses dosyası da canım Mozillamın bir güzelliği olan DownloadHelper Plus eklentisi ile indirilmiştir...

Yolmadaş...

Bu Ave Maria sitede çalan mı yoksa başkasının mı?Ben sitede çalanı talep etmiştim, diğerleri zaten mevcut bende.Sitede bir başka söylüyor bu operayı.

• quote:

...............

Sizin önerdiğiniz yol olmadı.Kayıt etmiyor.CD Çalar, mikrofon ve Giriş adında 3 seçenek var ve 3ünü de denediğim halde en ufak bir ses kaydı yok.
  • Programda ok ile işaretli yeri açınca.. Kaydetme Seçeneklerinde>Seçenekler>Özellikler>Kaydetme Kısmında hepsini işaretleyin.. Daha sonra wave ye tik koyacağınızı gibi onları tek tek deneyin...
  • Herkese Selam

http://www.youtubetomp3.com/

Bu verdiğim linkten youtube de çalan parçaları bilgisayarınıza mp3 formayında indirebilirsiniz,

Linki belirtilen yere yazmanız yeterli, ve üye olmanız gerekmiyor.
  • eMr... kullanıcısına yanıt
    Çok eski bir konu fakat benimde başıma yeni gelen bir konu. Melon mayhem mango oyununda, sanıyorum 4. veya 5. levelde, arka fonda çalan çok tatlı bir müzik var. Dedim ki mantıksal olarak bu müzik çalışıyorsa mutlakka sitenin içeriğinde bulunduruluyordur. Fakat incelemelerime rağmen dosyayı bulamadım veya göremedim. O zaman dedim bunu çalarken kaydedecek bir program vardır. Bu konuyu araştırırken google beni donanım habere getirdi. AD Sound Recorder 3.7.5 kurdum fakat kaydet seçeneğindeki sürücüleri aktif edemiyor. Dolasıyle program ses kaydı yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suley -- 28 Kasım 2014; 9:44:04 >
  • bu müziği internettende bulabilirsin.Orjinalini indirmen ses kalitesi açısından daha iyi olacaktır.Bu videodaki site şarkıyı çaldığında hangi şarkı olduğunu gösteriyor.

• bu programı neden indiremiyorum arkadaşlar yardımcı olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.