Şimdi Ara

Bir Forumdan İP BAN Yedim Lütfen Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir forumdan haksız yere ban yedim yöneticiye mesaj atma bölümünden mesaj attım iki kere takan olmadı. ip mi değiştirip girebilimiyim yapılabiliyo mu?

ip nasıl değiştiriliyo?

çok acil bi konu lütfen yardım edin

• 444 0 126 yı ara , '' bir forumdan ip ban yedim, ip adresimi değiştirirmisiniz de '' birkaç saniye sonra yeni atanan ip ile foruma girebilirsin.
  • Eğer statik ip kullanmıyorsanız, modemi kapat-aç yada resetle yeni ip ile bağlanırsın. Eğer statik ip kullanıyorsan servis sağlayıcın ile görüş.
  • arkadaşlar sorunu kendim çözdüm. çözüm yolunu paylaşım olarak müsait bir zamanımda sunucam sizlere.

bladeburak ve brucelee sizlerede teşekkürler cevap yazdığınız için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: envoy777

arkadaşlar sorunu kendim çözdüm. çözüm yolunu paylaşım olarak müsait bir zamanımda sunucam sizlere.

bladeburak ve brucelee sizlerede teşekkürler cevap yazdığınız için :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bladeburak

444 0 126 yı ara , '' bir forumdan ip ban yedim, ip adresimi değiştirirmisiniz de '' birkaç saniye sonra yeni atanan ip ile foruma girebilirsin.

Bunu müşteri temsilcisine desin anlarmı orasın bilmem ama Uydunet modemlerde malesef kapatsan bile ip hemen değişmiyor. Elektirikten çektikten sonra 20-25 dk. kadar bekle %90 yeni ip alırsın.
  • Neden telefon edip boş yere para ödüyorsunuz ki. TMAC (Technitium MAC Address Changer) ile 30 saniyede IP değişir. 1,5 yıldır hiç şaşmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timurlénk -- 29 Eylül 2011; 23:47:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timurlénk

Neden telefon edip boş yere para ödüyorsunuz ki. TMAC (Technitium MAC Address Changer) ile 30 saniyede IP değişir. 1,5 yıldır hiç şaşmadı.

Nasıl yapıyorsun?
  • ınternetı yükselt 8 se 16 yap 16 ise 32 yap
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.