Şimdi Ara

Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.743
Cevap
34
Favori
96.773
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
411 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende aynı sorundan yakınıyorum. İstanbul avrupa'da 0 ping alabiliyorken şuan 48 alıyorum. Gece vakti olmasına ve AKN kaldırılıyor diye altyapının zorlandığına bağlıyorum bu durumu. Eğer 1-2 gün daha böyle devam ederse destek kaydı bırakacağız. Şuan oyunlarda sorun yaşamıyorum hatta Amerika'da ping'ler neredeyse 100 sayı azalmış ama Türkiye içi çok fena.
  • Güzel bi adım atılmış ama hızlar biraz düşmüş gibi; dün 1400 ile indirirken bugün 900 ü geçmiyor
  • reklam kokan hareketler bunlar, daha doğru düzgün hizmet veremiyorsunuz; ama akn kaldırdık bir dönemi kapattık diye reklam yapıyorsunuz, önce doğru düzgün hizmet verin. ttnet, superonline, turknet vs. hepsi de sorunlu bana göre; şu ülkede doğru düzgün 1 tane bile iss olmaz mı arkadaş!?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adresimde bakır altyapı olmadığı için faydalanamıyormuşum, fiber olmamı?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Konya bosnahersek mahallesinde öğrenci evindeyiz bu sene superonline ile taahhütumuz bitecek. Turk nette taahhüt olmamasi ve kota olmamasindan dolayi tercih etmeyi düşünüyoruz. Bilgi verir misiniz ? Zaten normalde 64 lira oduyoduk 60 da uygun yeter ki bizi kepaze etmesin turktelekom ve superonline gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, şaka değil gerçek Tüm kullanıcılarımız için AKN'yi kaldırdık. İyi kullanımlar dileriz

Bu güzel bir haber fakat anlamadığım bir nokta var. Daha 1-2 hafta önceye kadar 75 mbps destekliyordu benim bina. Turk Telekom ile taahhütüm 2 ay sonra bitiyor. Ne güzel 75 mbps destekliyor diye size geçmeyi düşünüyordum ama son 1-2 haftadır kontrol ettirdiğimde 35 mbps diyor. Ne oldu da bi anda 75'ten 35'e düştü? Mantıklı bi gerekçe bulamadım da ben. @TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-informer -- 20 Eylül 2017; 22:32:36 >

• Türk telekom tekeldir.

• İstanbul/esenyurt ta kendi altyapınız olacak mı?

Evet ise ne zaman.

• uncrowned king kullanıcısına yanıt
    Maalesef adam akıllı altyapımız ve bilgili çalışanlarımız yok. Birde TT'nin rakip firmaların sorununu çözmek istememesi işi iyice kötüleştiriyor. Port desen bilmez, DNS desen bilmez. Bizim millete'de hipernet'i fiber diye yuttururlar, inanan bol. Altyapı sağlam olduktan sonra pek sorun çıkmıyor. Allah'a şükür bizim buradaki altyapı iyide sorun yaşamıyorum. Umarım sizin oraya'da sağlam altyapı getirirler. Tabi, arapnet ne zaman gelmek isterse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 20 Eylül 2017; 22:49:45 >
  • yusufsk kullanıcısına yanıt
    Ben ilk hakkımı 17 sinde mi ne kullandım yükselmedi, arıza kaydı açtım düzeldi diye aradı sonra baktım yine aKN hızım var değişmemiş aman dedim uğraşmadım ama bu gün 150 GB olunca diğer 3 hakkı da kullandım yine artmadı
  • X-informer kullanıcısına yanıt
    Gerekçesi tam olarak belli değil. TT altyapısı olan yerlerde hızları 35Mb/s olarak ayarladılar. Hatta, bazı yerlerde (heralde binada türknet kullanan 1-2 kişi var diye) 16Mb/s veriyorlar. Mesela bizim bina için şuan 16Mb/s diyorlar. Yan binada'da türknet kullanan var onun içinde 16Mb/s diyor ama bir yanındaki binaya 35Mb/s diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 20 Eylül 2017; 22:38:48 >
  • O fiber olayı ayrı mesele zaten, insanların aklını o kadar çok karıştırıyor ki BTK da buna göz yumuyor. Pahalı internet kullanmamızın sebebi asıl BTK dan başkası değil artık neler dönüyor orada bilmiyorum ki bu internet bir yana yıllarca kaçak TV ve Radyo yayınlarına da bilerek izin verdiler, insanları kazıklayacak yasadışı her şeye göz yumuldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Ben ilk hakkımı 17 sinde mi ne kullandım yükselmedi, arıza kaydı açtım düzeldi diye aradı sonra baktım yine aKN hızım var değişmemiş aman dedim uğraşmadım ama bu gün 150 GB olunca diğer 3 hakkı da kullandım yine artmadı

turknet benim akn 150 + 2x50 ek iken ek paketleri yok edip 150 ye düşürdü ve akn bitti diye hızı 16 indirdiler. sonra son kalan 50 ek akn paketini aktifleştirince hız geri geldi ama 100gb ek akn paketi buhar oldu.
  • Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet

Bir dönemi kapattık, TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet
    Keşke bir dönemi kapatmasaydınız. Ne güzel 82 mbps stabil hızım varken 2 haftadan fazla bir süredir akşam saatlerinde yaşadığım hız sorunu ile uğraşıyorum. Size özel mesaj da gönderdim. Lütfen sorunumu çözmeye çalışın veya müşteri hizmet ilişkimize son verelim.
    Edit: Resim linkihttps://store.donanimhaber.com/7f/81/ee/7f81ee40a2b912136c0c7acfc385e220.PNG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubilaykaracam -- 20 Eylül 2017; 22:54:11 >

• Nasıl kapatıyorsunuz?

Web sayfanızda adres sorgulamasında bulunduğumuz dairenin en fazla 16 mbs hızı desteklediği sonucu çıkıyor ama biz 3 yıldır başka bir sunucunun 50 mbs hızında paketini kullanıyoruz. Hatta ek bir ücretle bâzen günlük 100 mbs alıp o gün saniyede 10 mb hızla yükleme yapabiliyoruz.

100 mbs alabildiğimiz daireye 16 mbs hız ve 150 gb kotayı aylık 60 liraya teklif ederek mi bir dönemi kaldırıyorsunuz?

• komple akksiz pakete geçen oldu mu ? ben daha geçemedim
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Benim hız artmadı işte bu olaydan bir kaç gün önce denemiştim. Bugünkü olaydan sonra da böyle görünüyor

• quote:

Benim hız artmadı işte bu olaydan bir kaç gün önce denemiştim. Bugünkü olaydan sonra da böyle görünüyor

Müsteri hizmetleriyle konuştunuzmu ? benimde paketim 75mb acaba biz kotalı olarak devam mı edicez yoksa hız 35e düşüp sınırsızmı olacak

• quote:

bugün bi şey yaptılar ama beceremediler sanırım, kimisinin akn kalkmış, kimisinde olan akn yi yutmuş.

• dimitradon kullanıcısına yanıt
    hız düşmez, akn sınırsız olacak.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.