Şimdi Ara

'Bir daha 'POSPAKEN' alma baba'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aksam bir arkadasima ziyarete gittik. Yazin basindan gecen DSG faciasinindan bahsediyorduk. Izmir-canakkale arasi cok meshur bir dag var. Unuttum adini simdi. Yolun en zor kesiminde DSG bilmem ne karin agrisi ariza yapmis ve yolda kalmisti. Hem tatil rezil oldu hem cekilmedik cileleri kalmadi. Ustune ustluk 4500 tl'lik masraf da cabasi. (Bu arada arac jetta)

Tam bunlardan bahsederken kizi birden o kadar icli bir sekilde aglamaya basladiki (kim bilir kucuk kiz ne hayellerle tatiline baslayip, neler yasadi) : Baba bir daha pospaken alma babaaaaa....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Koca koca adamlarda o küçük kızdaki akıl yok işte..
  • fanboyun biri cikar simdi:ama bibicigim ben yus illi liraya yaptiyoyuum diye

• Tatile giderken rezil olmak kötü olmuş yazık, insanlar 11 ay çalışıyor onun için
  • pospaken
  • Kız haklı, bir daha aklı varsa almamalı vw ve dsg ikilisini, hatta vw grup ve dsg geçen hiç birisini.

• Civic i satsak ortada kalacaz d sınıfı 1.6 dizel otomatik sedan araba yok memlekette

• "Tok" diye bir ses duymuştum meğerse burdan gelmiş.

• rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Niye ortada kalıyorsunuz hocam? Civic'le idare edebiliyorsanız 1.6 dizel otomatik C sınıfı araç bakın siz de.
  • Postvagın pas auto

• Arkadaş şu forumda amma vw'ye kin nefretiniz varmış ya :) Ne zaman şu otomobil bölümüne takılsam, bitane temsili konu ve içinde vw sallamaları...

O arkadaşın onca dsg eleştirisine rağmen gidip dsg alıyorsa kızı kadar aklı yokmuş...

Bu arada vw'yi savunuyorum algısı oluşmasın fakat diğer firmaların saçmalıklarını söylemeyip, vw ye binemese bile eleştirmek için yarışan insanları anlamıyorum.

Hakkını verip eleştirenleri dinlerim, kulağıma küpe yaparım fakat belli kesim cidden kedi ciğer ilişkisinden öteye gidemediğini gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyuncu11790 -- 16 Aralık 2015; 10:31:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Arkadaş şu forumda amma vw'ye kin nefretiniz varmış ya :) Ne zaman şu otomobil bölümüne takılsam, bitane temsili konu ve içinde vw sallamaları...

O arkadaşın onca dsg eleştirisine rağmen gidip dsg alıyorsa kızı kadar aklı yokmuş...

Bu arada vw'yi savunuyorum algısı oluşmasın fakat diğer firmaların saçmalıklarını söylemeyip, vw ye binemese bile eleştirmek için yarışan insanları anlamıyorum.

Hakkını verip eleştirenleri dinlerim, kulağıma küpe yaparım fakat belli kesim cidden kedi ciğer ilişkisinden öteye gidemediğini gösteriyor.

Binemiyoruz ve kıskanıyoruz bu şekilde yorum yapmak daha hoş ve çekici geliyor, forum sayesinde toksvagenden soğudum.

Alırsam bi dizel polo alırım o da manuel.

• Sen ne diyon kardeş

• quote:

Orijinalden alıntı: Merdomable

quote:

Arkadaş şu forumda amma vw'ye kin nefretiniz varmış ya :) Ne zaman şu otomobil bölümüne takılsam, bitane temsili konu ve içinde vw sallamaları...

Binemiyoruz ve kıskanıyoruz bu şekilde yorum yapmak daha hoş ve çekici geliyor, forum sayesinde toksvagenden soğudum.

yılsonu hedefleri tutturmak lazım. kampanya var biryerlerden vurmak lazım, boş durmamak lazım hedef tutturup prim kapmak lazım. 'ama bibicigim ben yus illi liraya' olmuyor bu işler daha çok çalışıp öyküler üretmek lazım.

• Konu fake.

• yalan bu o kadar küçün uşakta marka araba bağlantısını kuracak mantık ne arar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sgul2002

quote:

Orijinalden alıntı: Merdomable

quote:

yılsonu hedefleri tutturmak lazım. kampanya var biryerlerden vurmak lazım, boş durmamak lazım hedef tutturup prim kapmak lazım. 'ama bibicigim ben yus illi liraya' olmuyor bu işler daha çok çalışıp öyküler üretmek lazım.

Geçen gün yine gidiyorum hızım 150 KM civarı, arkadan polis geldi, kenara çektik.Araçtan indirdi araçınız güzelmiş vozvagen dzg mi dedi, bende hayır dedim, o da bana bal gibi vozvagen dedi, bende dedim ki vozvagen ama dzg değil, dzg olsa burada ne işim var gider serviste kurabiye ile çay içerim dedim.

Oda bana dedi ki dzg değildir o dzg olsa duramazsın.

Bu da böyle bir anımdır işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cesc_

Niye ortada kalıyorsunuz hocam? Civic'le idare edebiliyorsanız 1.6 dizel otomatik C sınıfı araç bakın siz de.

Aile büyüdü daha büyük daha geniş araç lazım bana. D sınıfı araç istiyorum oldumuda dizel otomatik olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

quote:

Orijinalden alıntı: Cesc_

Aile büyüdü daha büyük daha geniş araç lazım bana. D sınıfı araç istiyorum oldumuda dizel otomatik olmalı.

Pospaken alacaksınız o zaman hocam 3 yıl garanti uzatmalı vs.
  • Konuda kim var kim yok diye bakıp çıktım. Nedense hiç şaşırmadım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.