Şimdi Ara

BİR BAYANIN SİSTEMATİK OLARAK ANALİZİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
2.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kastalia

Ne kadar zekisiniz ki haşa Allah bilip insan ırkını insan denen varlığı tek cins yaratmayı bilmedi sizlwer üstünlük davası peşindesiniz.Gerçekleri kabul etmek nmeden zor erkekler için kas gücünüzle yarışamadığımız doğru ama zeka konusunda fazla saçmalamaya gerek yok haddini bilsin herkes

Hay ağzına sağlık be... Keşke herkes bu sekilde konusada bizde delirmesek...
  • quote:

En iyi bildiğin şey kendi bildiğindir... Ama şu bir gerçek zekiyim diye geçiniyorsun... Halbuki yakından uzaktan alakan dahi yok... Bak buda benim bildiğim buda bana doğru... Düşüncelerine saygı duyuyorum... IQ na hayran kaldım...

Uzun lafın kısası sudur... Erkekler olmadan kadınlar bir hiç kadınlarda olmadan erkekler bir hiç... Denge dengeyi tamamlıyor... Her iki cinsinde birbirine karsı zayıfları ve üstünlükleri var... Ama bu ASLA ZEKA İLE ÖLÇÜLEMEZ... Zeka ile ölçen erkekde olsa bayan da olsa HARBİDEN Zekasızdır...

bak sen benim ne demek istediğimi anlamadın çünkü ben açık yazmadım.bu konuyu buraya sen getirdin yani sen kaşındın bende sana cevabını verdim ayrıca benimle bu şekilde konuşmaya hakkın yok bu konu zaten kapanmıştı niye uzatıp duruyosun saçmalamaya devam edersen sana cevabını veririm haddini bil benim zekamı ölçmek sana düşmek

• quote:

Ne kadar zekisiniz ki haşa Allah bilip insan ırkını insan denen varlığı tek cins yaratmayı bilmedi sizlwer üstünlük davası peşindesiniz.Gerçekleri kabul etmek nmeden zor erkekler için kas gücünüzle yarışamadığımız doğru ama zeka konusunda fazla saçmalamaya gerek yok haddini bilsin herkes

ben haddimi bilmiyorum ve diyorumki insanoğlu içinde en zeki olanları erkeklerdir , ama erkeklerin aptalları da vardır

ama tabiiki bayanlarında zekileri vardır , hatta bir çoğu zekidir ama salak numarası yaparlar ,bizde gerçekten salak zannederiz

• quote:

Orjinalden alıntı: seyranbicici

quote:

En iyi bildiğin şey kendi bildiğindir... Ama şu bir gerçek zekiyim diye geçiniyorsun... Halbuki yakından uzaktan alakan dahi yok... Bak buda benim bildiğim buda bana doğru... Düşüncelerine saygı duyuyorum... IQ na hayran kaldım...

Uzun lafın kısası sudur... Erkekler olmadan kadınlar bir hiç kadınlarda olmadan erkekler bir hiç... Denge dengeyi tamamlıyor... Her iki cinsinde birbirine karsı zayıfları ve üstünlükleri var... Ama bu ASLA ZEKA İLE ÖLÇÜLEMEZ... Zeka ile ölçen erkekde olsa bayan da olsa HARBİDEN Zekasızdır...

bak sen benim ne demek istediğimi anlamadın çünkü ben açık yazmadım.bu konuyu buraya sen getirdin yani sen kaşındın bende sana cevabını verdim ayrıca benimle bu şekilde konuşmaya hakkın yok bu konu zaten kapanmıştı niye uzatıp duruyosun saçmalamaya devam edersen sana cevabını veririm haddini bil benim zekamı ölçmek sana düşmek

Basit bir insansın gözümde o nedenle muhattap olmuyorum...

• neyse dua et şimdi çıkıyorum söleyeceklerimin hepsini diyemedim yarın gel
    senin gibi bi tane daha vardı kaçırdım onu forumdan senlede ters düşmeyelim ona göre (bu sözler mezara)
  • quote:

Orjinalden alıntı: 17_Ocak

quote:

ben haddimi bilmiyorum ve diyorumki insanoğlu içinde en zeki olanları erkeklerdir , ama erkeklerin aptalları da vardır

ama tabiiki bayanlarında zekileri vardır , hatta bir çoğu zekidir ama salak numarası yaparlar ,bizde gerçekten salak zannederiz

Sözüm meclisten dışarı ama bazıları numara bile yapamıyorlar... Çünkü direkt olarak o dediğin özellikteler Zeki görünüp düşüncesizce konusan tipler anlayacağın...

• quote:

neyse dua et şimdi çıkıyorum söleyeceklerimin hepsini diyemedim yarın gel
    senin gibi bi tane daha vardı kaçırdım onu forumdan senlede ters düşmeyelim ona göre (bu sözler mezara)

Sana sadece kaba etimle gülüyorum... Bir bayandan asla kaçmadım bu yaşıma kadar sen kim oluyorsun... Kelimelerde boğardım seni ama uğraşmam IQ seviyesi düşük insanlarla... Git ve kemik dilenecek baska kasap bul kendine benden bulma ... Kibarlıgında bir sınırı var... Lütfen benimle muhattap olma...

• quote:

Orjinalden alıntı: MeZa[R]

quote:

neyse dua et şimdi çıkıyorum söleyeceklerimin hepsini diyemedim yarın gel

Sana sadece kaba etimle gülüyorum... Bir bayandan asla kaçmadım bu yaşıma kadar sen kim oluyorsun... Kelimelerde boğardım seni ama uğraşmam IQ seviyesi düşük insanlarla... Git ve kemik dilenecek baska kasap bul kendine benden bulma ... Kibarlıgında bir sınırı var... Lütfen benimle muhattap olma...

ya mezar arkadaş zannedersem şaka yapmıştı yaa , bu kadar tepkiye gerek yok

• quote:

quote:

Herkesin zaafı var

sizlerin tek zaafı var oda kadınlar bu yüzden çok zayıfsınız

quote:

Bence çok yemek yeyip az konusun

çok yemek yiyen çok uyur az yemek yemeli az uyumalı az konuşmalı kadınlarda konuşmasa sizin konuşcanız yok allahtanki o cen cen cene dediğiniz şey var yoksa sizle aramızdaki dialog hiç gelişmiycek siz hiç konuşacak konu üretemiyosunuzki.hep konuştuğunuz yada konuşmak istediğiniz bi konu var oda bizim ilgimizi çekmiyo.

quote:

Herşeyi çok biliyor edasında takılmanız

sanki böle erkekler yok kıl oluyom bunlarada bi gürledimi mecbur susup oturmak kalıyo
    quote:

Kimse kimseye karsı zayıf değildir

yanılıyosun.sizin kas gücünüz karşısında biz bizim zekamız karşısındada siz zayıfsınız.kabul et bu konuda benle tartışma.
    quote:

Zayıf olan sensin

bu konuda haklısın kilo almalıyım.iskelet gibi dolanıyom ortalıkta zaten.

Bayanların da en büyük zekası zaten dişiliklerini ön plana çıkartmak. Bu konuda haklısınız ki aklı kafasında olmayan erkekler ( Erkeklerin bir çoğu ) bayanlara karşı çok zaafı oluyor.

Bir sorum olacak ??? Siz hiç Bilim kadını diye bir deyim duydunuz mu ??? Neden Hep Bilimadamı deniyor, hiç düşündünüzmü...
    Tarihteki önemli icatların kaç tanesi kadınlara ait ???

• quote:

Orjinalden alıntı: CoNeWaR

quote:

quote:

Herkesin zaafı var

sizlerin tek zaafı var oda kadınlar bu yüzden çok zayıfsınız

quote:

Bence çok yemek yeyip az konusun

çok yemek yiyen çok uyur az yemek yemeli az uyumalı az konuşmalı kadınlarda konuşmasa sizin konuşcanız yok allahtanki o cen cen cene dediğiniz şey var yoksa sizle aramızdaki dialog hiç gelişmiycek siz hiç konuşacak konu üretemiyosunuzki.hep konuştuğunuz yada konuşmak istediğiniz bi konu var oda bizim ilgimizi çekmiyo.

quote:

Herşeyi çok biliyor edasında takılmanız

sanki böle erkekler yok kıl oluyom bunlarada bi gürledimi mecbur susup oturmak kalıyo
    quote:

Kimse kimseye karsı zayıf değildir

yanılıyosun.sizin kas gücünüz karşısında biz bizim zekamız karşısındada siz zayıfsınız.kabul et bu konuda benle tartışma.
    quote:

Zayıf olan sensin

bu konuda haklısın kilo almalıyım.iskelet gibi dolanıyom ortalıkta zaten.

Bayanların da en büyük zekası zaten dişiliklerini ön plana çıkartmak. Bu konuda haklısınız ki aklı kafasında olmayan erkekler ( Erkeklerin bir çoğu ) bayanlara karşı çok zaafı oluyor.

Bir sorum olacak ??? Siz hiç Bilim kadını diye bir deyim duydunuz mu ??? Neden Hep Bilimadamı deniyor, hiç düşündünüzmü...

ya öyle deme arkadaşım bir tane var marie curie midir nedir , bir element bulmuştu zannedersem

• quote:

bi insanı aptal görmek aptallıktır.kendini zeki zannedeninde bi sorunu vardır bunu başkalarına ıqsu düşük varlık deyipte kendini zeki göstermeye çalışan insanların aslında IQ ile ilgili problemleri vardır. beni kelimelerle boğarmış bende buna çok güldüm bana iğrenç küfürler mi edeceksin??? sadece bunu yapabilirsin.ayrıca ben kasapların kemik değil et sattığını sanıyodum seninde dediğin gibi kibarlığında bir sınırı var. üstelik ısrarla benle muhatap olan sensin.

• quote:

Orjinalden alıntı: CoNeWaR

Ben biliyodum zaten bu soruyu soracağınızı.Çünkü bütün erkeklerin kendilerini zeka konusunda haklı çıkarmak için arkasına saklandığı tek soru.Madem kadınlar daha zeki bilim dalındaki buluşlar hep erkekler tarafından bulunmuş?Neden cumhur başkanları bakanlar hatta başarılı büyük insanların çoğu erkek?Bi sorun bakalım kendinize neden?(zeka ile mi yoksa kadınların ikinci planda olmalarıylamı alaklı?)Neyse bu konu bayağı bi uzamış birbirinizi kırmadan kapansın.
    Şu bir gerçekki kadın erkeğe erkek ise kadına muhtaçtır.Biri olmadan asla diğerinin ne zekasının ne de üstünlüğünün bir anlamı yoktur.

• ah sevgilim yasak koymayacaktı ki ben sana o zaman sorardım :) zeki nasıl olunuyor
    ösledin dimi beniiiiiiiiiiiiiiiii

quote:

quote:

• ARKİDİŞLER NEYİ PAYLAŞAMIYORSUNUZ Kİ

BAŞKASININ YUMRUĞUNU YEMEYEN KENDİNİNKİNİ BALYOZ SANIRMIŞ

KİMSE KENDİ ZAYIFLIKLARINI GÖRMEZ

BİZ NE DERSEK DİYELİM APTALLARIN APTALLIKLARI BAKİ AYNISI AKILLILAR İÇİNDE GEÇERLİDİR.

• quote:

ah sevgilim yasak koymayacaktı ki ben sana o zaman sorardım :) zeki nasıl olunuyor
    ösledin dimi beniiiiiiiiiiiiiiiii

quote:

quote:

gel gel

• :) özledin tebi beni dayanamadın bende bildiğim için geldim işte :) kıracak kemiklerimi cynsure sana sataşıyorum diye ama ::) olsun affettiririm ben ehehehe sen düşün
  • quote:

:) özledin tebi beni dayanamadın bende bildiğim için geldim işte :) kıracak kemiklerimi cynsure sana sataşıyorum diye ama ::) olsun affettiririm ben ehehehe sen düşün

eğer bacaklarını kıracaksa ben hemen cynurse ye bir p.m atayım ki acele etsin

• höytttt noluyor be :) sen beni sevdiğini söyle bak noluyor sana neler ediyor o :)
    eheheheh çok seviyosun dimi beni

quote:

quote:

:) özledin tebi beni dayanamadın bende bildiğim için geldim işte :) kıracak kemiklerimi cynsure sana sataşıyorum diye ama ::) olsun affettiririm ben ehehehe sen düşün

• quote:

höytttt noluyor be :) sen beni sevdiğini söyle bak noluyor sana neler ediyor o :)

quote:

quote:

slm kastalia naber ya pm atım sana ama cevap vermedin neler yapıyorsun nasıl gidiyo...küsmüsün yoksa bana...

• quote:

Orjinalden alıntı: tarum82

quote:

höytttt noluyor be :) sen beni sevdiğini söyle bak noluyor sana neler ediyor o :)

quote:

quote:

slm kastalia naber ya pm atım sana ama cevap vermedin neler yapıyorsun nasıl gidiyo...küsmüsün yoksa bana...

bacakları kırılmış hastanede yatıyor gelemez bir müddet

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.