Şimdi Ara

BİR BAYANIN SİSTEMATİK OLARAK ANALİZİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
0
Favori
2.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: HuZuN_CiCeGi

quote:

Orjinalden alıntı: MeZa[R]

Ben alının diye yazmadım zaten... Alınmak isteyen alınsın

Ama çoğu madde gereği yansıtıyor kusura bakmayın...

Valla iki defa okudum ama bana uygun bi madde bulamadım dolayısıyla alınmıyorum

Ben uygun maddeyi buldum YALANCI OLAN MODELLERİ VARDIR...

• Bir erkeğin sistematik olarak analizi yapılsa idi,

Kaç kişi bayanların dayandığı kadar eleştiriye dayanabilirdi acaba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RIDDICK -- 30 Mayıs 2005, 23:23:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: RIDDICK

Bir erkeğin sistematik olarak analizi yapılsa idi,

Kaç kişi bayanların dayandığı kadar eleştiriye dayanabilirdi acaba..

Yoruma açık yapabilen yapsın... Benim itirazım yada yaram yok gocunmuyorum... Aksine bilgilenmiş oluruz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: seyranbicici

ya merak ettim bu kadınlarla niye bu kadar uğraşıyosunuz.siz hiç erkeklerin yapısını inceleyen analizini yapan bi bayan gördünüzmü. boş şeylerle uğraşıyosunuz.

Bayanlarla uğraştığımız falan yok bizim... Sadece birtakım gerçekleri erkek milletine gösteriyoruz... Dokunduysa yorum yazmayabilirsin... Yada kabiliyetin varsa sende erkeklere göre bir araştırma yaparak burada analize açık tutabilirsin... Yada yaran yoksa susabilirsin tercih senin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeZa[R] -- 2 Haziran 2005, 11:33:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CoNeWaR

Allahım sen cümlemize akıl fikir ihsan et...

Amin yafrucum...
  • quote:

quote:

Amin yafrucum...

Böyle yazdığına göre baya yaşlı biri olman lazım...
    Yaşlı olsan bu kadar bu bayanlarla uraşmaman lazım...
    Yada sende bayansındır ne bileyim...
    Bayan da olsan böyle bir nick pek kullanmaman lazım...
    Yaşın benden küçükse böyle bir kelime kullanmaman lazım...

En azından benle samimi biri gibi yazı yazmaman lazım...

Daha başka şeyler yazacaktım ama yazmamam lazım olduğunu bildiğim için yazmadım...
  • quote:

quote:

quote:

Amin yafrucum...

Daha başka şeyler yazacaktım ama yazmamam lazım olduğunu bildiğim için yazmadım...

Ne yaşlıyım nede gencim...

Burası sanal bir ortam yazılara göre yaş cinsiyet ayrımı yapmak ne kadar doğrudur bilinmez...

Bir insanın bir bayan hakkında ne denli düşünüp nasıl yorum yapacağıda yaşına göre belli edilmez...

Ayrıca hitap şeklimde küçücükde olsa bir argo olmadığına göre...

Gocunmaman lazım... Yazdığın güzel birşeydi bende amin demek istedim...

• quote:

Orjinalden alıntı: eserburak

quote:

Orjinalden alıntı: HuZuN_CiCeGi

quote:

Ben alının diye yazmadım zaten... Alınmak isteyen alınsın

Ama çoğu madde gereği yansıtıyor kusura bakmayın...

Valla iki defa okudum ama bana uygun bi madde bulamadım dolayısıyla alınmıyorum

Ben uygun maddeyi buldum YALANCI OLAN MODELLERİ VARDIR...

Espri mi yaptın?Ayrıca yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar

• Yalancı olan modelleri vardır... Olmuştur... Ve herzamanda olacaktırda...

Edit: İstisnalar kaideyi bozmaz...
  • quote:

quote:

ya merak ettim bu kadınlarla niye bu kadar uğraşıyosunuz.siz hiç erkeklerin yapısını inceleyen analizini yapan bi bayan gördünüzmü. boş şeylerle uğraşıyosunuz.

Bayanlarla uğraştığımız falan yok bizim... Sadece birtakım gerçekleri erkek milletine gösteriyoruz... Dokunduysa yorum yazmayabilirsin... Yada kabiliyetin varsa sende erkeklere göre bir araştırma yaparak burada analize açık tutabilirsin... Yada yaran yoksa susabilirsin tercih senin...

ne benim nede başka bi bayanın buna ihtiyacı yok.ayrıca ben erkekler hakkındaki düşüncelerimi yazmıştım tekrar edelim mi? kadınlarla uğraşmak sizin için zevk. allah sizi kas olarak güçlü yaratmış ama hiçbiriniz bi kadının zekasıyla başa çıkamazsın.bi kadın karşısında zayıf varlıklarsınız.kadın istese sizleri serçe parmağında öle bi oynatırki siz ne olduğunu anlayamazsınız.

• quote:

quote:

quote:

ne benim nede başka bi bayanın buna ihtiyacı yok.ayrıca ben erkekler hakkındaki düşüncelerimi yazmıştım tekrar edelim mi? kadınlarla uğraşmak sizin için zevk. allah sizi kas olarak güçlü yaratmış ama hiçbiriniz bi kadının zekasıyla başa çıkamazsın.bi kadın karşısında zayıf varlıklarsınız.kadın istese sizleri serçe parmağında öle bi oynatırki siz ne olduğunu anlayamazsınız.

eminmisin ??????? zeka ve kadın !!!!! nasıl birbirine uyumsuz iki kelime

• quote:

Yalancı olan modelleri vardır... Olmuştur... Ve herzamanda olacaktırda...

Edit: İstisnalar kaideyi bozmaz...

Yaniiiiiii??????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: 17_Ocak

quote:

quote:

quote:

eminmisin ??????? zeka ve kadın !!!!! nasıl birbirine uyumsuz iki kelime

Evet zeka konusunda seyrana katılıyorum erkeklere nazaran bayanlar daha zekidir.Siz diceksiniz şimdi Madem o kadar zekisiniz neden bütün bilimcilerin ilimcilerin çoğu erkek.İşte kadın hep ikinci planda görüldüğü için.

• sen kadını ne sanıyosun. süsü bebeğimi senin için.ayrıca yapılan araştırmalarda kadının erkeğe göre daha zeki olduğu ve algılama ve anlama kapasitelerinin erkekten fazla ortaya çıkmıştır.hehe iyi takip etseydin öğrenirdin ve öle salakça bi cümle kurmazdın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kyilmaz

Dünyada en tatlı şey
    Kadın bir, meyve iki

İkisi birbirine
    Öylesine benziyor ki

Kadın var can eriği,
    Kah tatlı kah buruk

Kadın var üzüm gibi,
    Yenir olsa da koruk

Kadın var vişne gibi
    Reçel yap tabak tabak

Kadın var kestanedir
    Kış mevsimine sakla

Kadın var kavun gibi
    Aman alırken kokla

Kadın var incir gibi
    Kuru yenir, yaş yenir

Kadın var muz gibi
    Soya soya yenilir

Kısaca her kadının benzeri bir meyvedir
    Ama nikah masasında evet diyen erkeğin yediği hep AYVA dır.

Mükemmel bir şiir okudum ve yarıldım...

bu arada iki kız arkaaşımız üstlerine alınmadıklarını söylemişler onlardan kendilerini inceleyip buraya sonuçları yazmalarını rica ediyorumki görelim nerde yanılıyormuşuz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Amin yafrucum...

Ne yaşlıyım nede gencim...

Burası sanal bir ortam yazılara göre yaş cinsiyet ayrımı yapmak ne kadar doğrudur bilinmez...

Bir insanın bir bayan hakkında ne denli düşünüp nasıl yorum yapacağıda yaşına göre belli edilmez...

Ayrıca hitap şeklimde küçücükde olsa bir argo olmadığına göre...

Gocunmaman lazım... Yazdığın güzel birşeydi bende amin demek istedim...

Genelde ben en azından Donanım Haberde bu şekilde yazı yazmadığım için " yafrucuğum " kelimesinden hoşlanmadığımı üzülerek belirtmek isterim.

Bazı düşüncelerinde haklısın. benimde fazla takıldığım noktalar olabilir. Argo niyeti ile yazmaman bir nebze olsun kendimi daha iyi hissetmeme neden oldu. İlgin için teşekkür ederim...

• quote:

quote:

quote:

Zayıf olan sensin... Ayrıca biz sizleri küçümsemiyoruz... Bir kadın karşısında zayıf varlıklarsınız demene kızıyorum... Kimse kimseye karsı zayıf değildir... Herkesin zaafı var... Sizler çokmu güçlüsünüz... Bazılarınız en zayıftan daha zayıf bazılarınız en güçlümüzden daha güçlüsünüz... Kaybettiğiniz tek noktanız çen çen çen çok çene çalmanız... Her lafa zıplamanız... Herşeyi çok biliyor edasında takılmanız... Tek gücünüzde bu zaten

Bence çok yemek yeyip az konusun...

Edit : İstisnalara hiçbirzaman sözüm yok... Bu sadece hak edenleredir...

• quote:

Herkesin zaafı var

sizlerin tek zaafı var oda kadınlar bu yüzden çok zayıfsınız

quote:

Bence çok yemek yeyip az konusun

çok yemek yiyen çok uyur az yemek yemeli az uyumalı az konuşmalı kadınlarda konuşmasa sizin konuşcanız yok allahtanki o cen cen cene dediğiniz şey var yoksa sizle aramızdaki dialog hiç gelişmiycek siz hiç konuşacak konu üretemiyosunuzki.hep konuştuğunuz yada konuşmak istediğiniz bi konu var oda bizim ilgimizi çekmiyo.

quote:

Herşeyi çok biliyor edasında takılmanız

sanki böle erkekler yok kıl oluyom bunlarada bi gürledimi mecbur susup oturmak kalıyo
    quote:

Kimse kimseye karsı zayıf değildir

yanılıyosun.sizin kas gücünüz karşısında biz bizim zekamız karşısındada siz zayıfsınız.kabul et bu konuda benle tartışma.
    quote:

Zayıf olan sensin

bu konuda haklısın kilo almalıyım.iskelet gibi dolanıyom ortalıkta zaten.

• En iyi bildiğin şey kendi bildiğindir... Ama şu bir gerçek zekiyim diye geçiniyorsun... Halbuki yakından uzaktan alakan dahi yok... Bak buda benim bildiğim buda bana doğru... Düşüncelerine saygı duyuyorum... IQ na hayran kaldım...

Uzun lafın kısası sudur... Erkekler olmadan kadınlar bir hiç kadınlarda olmadan erkekler bir hiç... Denge dengeyi tamamlıyor... Her iki cinsinde birbirine karsı zayıfları ve üstünlükleri var... Ama bu ASLA ZEKA İLE ÖLÇÜLEMEZ... Zeka ile ölçen erkekde olsa bayan da olsa HARBİDEN Zekasızdır...
  • Ne kadar zekisiniz ki haşa Allah bilip insan ırkını insan denen varlığı tek cins yaratmayı bilmedi sizlwer üstünlük davası peşindesiniz.Gerçekleri kabul etmek nmeden zor erkekler için kas gücünüzle yarışamadığımız doğru ama zeka konusunda fazla saçmalamaya gerek yok haddini bilsin herkes
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.