Şimdi Ara

BioShock Infinite (2013) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
9
Favori
50.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Eudyptes Bir şey yazmıyor ama herhalde pre-order kampanyasıdır, yani yarın biter diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gambit_Poker

@Eudyptes Bir şey yazmıyor ama herhalde pre-order kampanyasıdır, yani yarın biter diye düşünüyorum.

beyler aldım ancak level 2 uyelık ıstıyor coins almak ıcın bana 6000 coins gift atabılecek kısı varmı 13 tl atıcam karsılıgında ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalforum

quote:

Orijinalden alıntı: Gambit_Poker

@Eudyptes Bir şey yazmıyor ama herhalde pre-order kampanyasıdır, yani yarın biter diye düşünüyorum.

beyler aldım ancak level 2 uyelık ıstıyor coins almak ıcın bana 6000 coins gift atabılecek kısı varmı 13 tl atıcam karsılıgında ?

Level atlamak için bir çok yol var. Mesela oyunları wishlist e ekleyince experience verir, siteyi gezip kurcalayın, herşeye exp veriyor zaten. Bir de level atlamış olabilirsiniz, ancak çıkış yapıp tekrar giriş yapmadan uygulanmaz, level 1 gözükürsünüz.
  • hocam sağol yardımcı oldugun ıcın level atladım sayende :)
  • ben orjinal almak istiyorum bu oyunu ama multiplayer olmaması terdüt ediyorum bu kadar zaman çalışılmış üzerinde bu orjinal alınır diye içimden geçiyor
    coop olayı var mı oyunda

orjinal alanlar görüş yazarlarsa alacaklar içinde iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meydey45 -- 25 Mart 2013; 19:57:03 >
  • Arkadaşlar oyunun kürekli versiyonundan dil dosyalarına baktım sanırım tüm dosyalar açıkta fakat çok fazla metin var. Ayrıca metinlerin hepsi açıkta olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.3GG -- 25 Mart 2013; 20:45:02 >
  • BioShock Infinite ve Tomb Raider için WHQL sertifikalı Performans sürücüsü çıkarttı Nvidia

314.22 WHQL
    http://www.geforce.com/whats-new/articles/nvidia-geforce-314-22-whql-drivers-released
  •  BioShock Infinite (2013) [ANA KONU]
     BioShock Infinite (2013) [ANA KONU]

• Yine şiir gibi, yine masal gibi bir atmosfer.

Tahminen yarın akşamüstüne kadar elimde olur, bu haftalıkta oynayacak oyun çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jrking

sistem testi infinite için.

http://www.systemrequirementslab.com/CYRI/Requirements/bioshock-infinite/11557?p=r

buradakı sonuclarda ekran kartından dolayı faıl demıs ancak şöyle birşy var ben guild wars 2 ,diablo 3, league of legends i de sectım onlarda da aynı sonucu verdi. Halbu ki 3 oyunu da sorunsuzca oynayabilioyrum
  • Oyunu almak için tavsiye beklemeyin arkadaşlar, yılın oyunu çıktı işte eğer yılda bir tane oyun alıyorsan bile bence o oyun bu olmalı
  •  BioShock Infinite (2013) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensemannn -- 25 Mart 2013; 23:10:02 >

• Bu oyunun ağzını yüzünü kıra kıra oynamak istiyorum ya Binicem üstüne vurucam kırbacı Allah yarattı dememek lazım çok güzel kerata ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 25 Mart 2013; 23:15:17 >
  • ss'ler şahane gözüküyor zaten aldığı puanlarda ortada diyecek söz yok.
  • pc deki grafikler nasıl arkadaşlar yukarıdaki ss lerden güzel görünüyor gerçi
  • bioshock cooop olayı yoksa nasıl yılın oyunu olur anlamadım

Army of Two The Devils Cartel pc ye nasıl gelmiyorsa
    bioshock 4 pc satışları iyi olmaz ise pc ye çıkarmazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyavuz

quote:

Orijinalden alıntı: jrking

sistem testi infinite için.

http://www.systemrequirementslab.com/CYRI/Requirements/bioshock-infinite/11557?p=r

buradakı sonuclarda ekran kartından dolayı faıl demıs ancak şöyle birşy var ben guild wars 2 ,diablo 3, league of legends i de sectım onlarda da aynı sonucu verdi. Halbu ki 3 oyunu da sorunsuzca oynayabilioyrum

Gereksiz bir site doğru sonuç verdiğini hiç görmedim.

• Oyunun sanat yönetmeni kimse gidip elini ayağını öpücem.Harika tasarımlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Bu oyunun ağzını yüzünü kıra kıra oynamak istiyorum ya Binicem üstüne vurucam kırbacı Allah yarattı dememek lazım çok güzel kerata ya

dante oyun değilde sen biraz opeth dinle. dolmuşsun iyice:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: meydey45

bioshock cooop olayı yoksa nasıl yılın oyunu olur anlamadım

Army of Two The Devils Cartel pc ye nasıl gelmiyorsa
    bioshock 4 pc satışları iyi olmaz ise pc ye çıkarmazlar

Her şeyin multiplayer olmadığını ne zaman anlayacaksınız acaba? Bir de öyle bir şekilde söylemişsin ki, sanki yılın oyunlarının hepsi multiplayerı olan oyunlar seçiliyor. At gözlüklerinizi çıkarmanız dileği ile...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.