Şimdi Ara

BioShock Infinite (2013) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.029
Cevap
9
Favori
50.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vdeolardan gördüğüm kadarıyla oyunun fiziklerini hiç beğenmedim kütük gibi duruyorlar, umarım şu grafiklere adam gibi bir ayar çekerler.
  • BioShock: Infinite'den Yeni Ekran Görüntüleri
     BioShock Infinite (2013) [ANA KONU]

Geçtiğimiz saatlerde yapılan bir duyuruyla, şubat ayında çıkması beklenen BioShock: Infinite'in çıkış tarihi, mart ayına ertelenmişti. Bu haberle bekleyenlerini üzen oyun için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı.

Aşağıdan göz atabileceğiniz bu ekran görüntülerinde, oyunun hayali dünyasının ne kadar güzel göründüğüne bir kez daha şahit oluyoruz. Grafikleriyle göz dolduran yapımda efektler de ön plana çıkacakmış gibi görünüyor.

Oyunun yeni çıkış tarihinin 26 Mart olduğunu hatırlatarak, sizleri ekran görüntüleriyle baş başa bırakalım.

BioShock Infinite (2013) [ANA KONU] BioShock Infinite (2013) [ANA KONU]

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-BioShock_Infiniteden_Yeni_Ekran_Goruntuleri-33061.htm

• BioShock: Infinite'in ilk dakikaları!

Spoiler içerir...
  • 84 gün kaldı...
  • Sistem gereksinimleri açıklandı.
    http://irrationalgames.com/insider/pc-specifications-for-bioshock-infinite-announced/
    quote:

MINIMUM

Processor: Intel Core 2 DUO 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHz
    Memory: 2 GB
    Hard Drive: 20 GB free
    Video Card: DirectX10 Compatible ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT / Intel HD 3000 Integrated Graphics
    Video Card Memory: 512 MB
    Sound Card: DirectX Compatible

RECOMMENDED

Processor: Quad Core Processor
    Memory: 4 GB
    Hard Drive: 30 GB free
    Video Card: DirectX11 Compatible, AMD Radeon HD 6950 / NVIDIA GeForce GTX 560
    Video Card Memory: 1024 MB
    Sound Card: DirectX Compatible

• Güzel bir teaser yayınladılar ve ilginç bir ekran görüntüsü :)

• BioShock: Infinite'in Yapımı Tamamlandı

Ertelene ertelene bekleyenlerini diken üstünde tutan BioShock: Infinite için sevindirici haber geldi. Irrational Games'in blog sayfasında yapılan açıklamaya göre BioShock: Infinite'in yapımı tamamlandı.

Blog sayfası üzerinden açıklama yapan Ken Levine, bu süreçten sonra oyunun disklere yazılma işlemlerinin başlayacağını haber verdi. Yani neredeyse BioShock: Infinite'in ertelenme ihtimali artık kalmadı. Ken Levine, müjdeleyici blog yazısını şöyle sonlandırdı;

"Oyunun bize maliyeti beş yıl, 941 milyar Klington Darsek'i(Bahşiş dahil), 47 deve, bir kızılcık turtasının haricinde beş yıl içinde döktüğümüz kan, ter ve gözyaşı oldu."

Bu müjdeli haber sonrasında oyun için daha da heyecanlanmak istiyorsanız aşağıdaki Türkçe altyazılı videoyu izlemeniz yeterli.

[bscfp=5239]

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-BioShock_Infinitein_Yapimi_Tamamlandi-34823.htm

• Gamespot 10 dakikalik oynains videosu yayinladi, gercekten muhtesem gorunuyor.

• Elizabeth'in yaratılış öyküsü

• oyun ps3e çıkmış galiba ama oynayan yok ps3 bölümünde
  • Oyunun birkaç videosunu izledim ve hayran kaldım desem yeridir. Hiç aklımda yokken oyunu sipariş etmeyi düşünüyorum şimdi.
  • Birde Türkçe altyazı olsaydı ne güzel olurdu..
    Belki yama çeviri ekibi yapar talep olursa neden olmasın?
  • çok sağlam bir oyun geliyor, sıkı durun arkadaşlar.
  • PC versiyonunun net çıkış tarihi belli mi acaba? Ertelenmiş sanırım.. PS3'e Gow. Ascension sonrası veda edip sattık kaldık yine Pc'ye:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capricorn57 -- 22 Mart 2013; 14:55:41 >
  • Oyun çıktı diye duydum konsollar için mi acaba?

Ekleme: böyle müthiş bir oyunun konusu niye böyle cansız yau

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 23 Mart 2013; 11:55:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capricorn57

PC versiyonunun net çıkış tarihi belli mi acaba? Ertelenmiş sanırım.. PS3'e Gow. Ascension sonrası veda edip sattık kaldık yine Pc'ye:)

Yok hocam ertelenme yok 3 gün sonra cikiyor..

Oyunu ön siparis ettim cikmasini bekliyorum artik..
  • pazarlama sıfır nerdeyse zar zor 2 sayfa konu olmuş bu kadar emek verip satamamak böyle bir şey olsa gerek
  • Bana oyun balon olacak gibime geliyor...

Ama umarım yanılırım.
  • Videolara bakılırsa sanat eseri gibi olmuş oyun, çıksada oynasak
  • Merhaba,

Benim bilgisayarımda bu oyunu sorunsuzca oynayabilir miyim?

Sistemim:

Intel Core i5-2430M 2.4 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 3.0 GHz.)
    8 gb ram
    Intel HD 3000 DDR3 384 MB Ekran Kartı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.