Şimdi Ara

BioShock (2007) / Remastered (2016) [ANA KONU] (236. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.711
Cevap
2
Favori
177.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: psycho90

Hocam sabit durunca görünmez olmamızı sağlayan bir skill vardı oyunda,eğer üzerinizde o skill varsa o bölümde pek çok bug oluşuyor.Ben de remastered’da benzer sorunlar yaşamıştım,o skilli menüden kaldırınca ve bir önceki save noktasına dönünce (sizin gibi üst üste yazmıyorum,genelde 2-3 farklı save oluştururum ) sıkıntı kalmamıştı

Alıntıları Göster
    Ya ben direkt f5 ile kaydediyordum onu da üstüne yazıyormuş hiç dikkat etmedim. Savescum yaparız yeri geldiğinde biz savescum yapmayı da iyi biliriz. Öyle bir skill yok. Bölüme baştan başlayacağım da kim bilir ne zaman. Sakız gibi sündü mundar oldu oyun da.

• 12 yıl sonra oynamak nasip oldu bugün bitti şunu söylemek isterim ki grafikler şahane hikaye desen oda efsane iyi sonda bitti bütün küçükleri kurtardik. Akılda soru işareti kalanlar büyük ihtimal gunluklerin çoğunu bulamayanlar günlükler çok önemli kapı sifresinden tut hikayenin açıklamasına kadar önemli rol oynamakta. Bioshock 2 ile yolumuza devam etmek kalıyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlığı ve ilk mesajı güncelleyiverdim.
  • yukarıdaki yol gösteren üçgen kayboldu nasıl geri getiririz.
  • Oyunda save almadığım için tüm ilerlermem gitti....Elinde save dosyası olan varsa eğer ilk küçük kızı kurtardığımız yerin dosyasını atabilir mi lütfen? Bu işlerden pek anlamıyorum da
  • Sürekli crash sorunları olan bir oyun diye gördüm Steam yorumlarda bunun bir çözümü var mı?

• Çözüm varmı steamden aldım ancak oyunda atıp duruyor ?

• Oyunu Collection olarak satın aldım ve Remastered sürümleri de geldi. Fakat birçok forumda Remastered sürümlerinde crash problemleri olduğu söylenmiş. Patch vb. bir çözüm geldi mi yoksa aynı sıkıntılar devam ediyor mu?

• oyunu aldım ama tam ekran yapamadım bir türlü çözümünü bilen var mı ?

• Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Ah be Bioshock sen ne güzel ne tatlı bir oyunsun be. Oyun kıtlığından seriye tekrar başlayayim dedim çok iyi yapmışım. Zamanında oynayıp çok beğenmiştim ama şimdi tekrar oynayınca en sevdiğin oyun sorusuna Bioshock diyebilecek kadar ayrı bir sevdim bu sefer. Oyun kültürü, oyunlara bakış açısı ve oynama şekli değişince bazı oyunlara tekrar şans vermek gerekiyormuş. Atmosferi, hikayesi, bölüm tasarımları, seslendirme, karakterler, senaryo her şey o kadar iyi ki.. Souls oyunları ile şu benzerlik dikkatimi çekti oyunda ki bosslar hiç zorlayacı değil amaç onlara ulaşmak souls oyunları da böyledir. Andrew'i öldürmek için bir şey yapmıyoruz zaten, Fontain de oldukça kolay bir düşman. Atlas'ın Fontaine olduğunu öğrendikten sonra kısa bir süre olmasına rağmen oyun dünyansın en iyi kötü karakterlerinden birine dönüşmesi bile ne kadar iyi bir olduğunu açıklıyor. Oyunu üst üste iki kere bitirdim. Zor seviye de big daddylere bulaşmayıp kızlarla uğraşmadan bitirdim ilk seferinde sonra dedim ki bir de tüm kızları hasat edip daha fazla adem elde edip her şeyi geliştire geliştire oyundan daha fazla keyif almak için tekrar başladım ama daha fazla adem için kızları kurtarmak daha karlıymış. Kurtarınca 80 ödül olarak Tenenbaum'da 200 adem yolluyor zaten. Tekrar son bölümlere gelmiştim ama bu sefer tekrar başlayıp kızları kurtararak bitirdim oyunu ama gene pek bir şey değiştiğini söyleyemem öyle geliştirme, farklı şeyler deneme açısından tatmin olmadım. İlk bitirdiğim seferden çok bir farkını görmedim. Ne kadar çok plazmid slotu açsak bile çoğu kullanışsız zaten. Sağlığı ve Havva'yı geliştirmek hiçbir şey fark ettirmiyor. 2.bitirişimde sağlığı hiç geliştirmedim bile. Oyunun tek sevmediğim yönü bu oldu. Big daddyleri öldürmeye emek harcayıp tüm geliştirmeleri yapmak oyunu hem kolaylaştırmalı hem eğlenceyi arttırmalıydı. Oyunun sonunda kızların Fontaine'in üstüne çullanıp saplaması çok iyi. Peki ödülün neydi? Bir aile...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 2 Mart 2023; 4:11:59 >

• Bioshoch ilk oyunu windows 11 de çalışıyor mu? Ben bu oyunları hiç oynayamadım. Sanki bir yerde çalışmıyor diye okuduğumu hatırlıyorum ama emin değilim. Çalışıyor ise oynayayım diyorum ilk 2 oyunu.

• 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.