Şimdi Ara

BioShock (2007) / Remastered (2016) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.712
Cevap
2
Favori
177.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Grafikler çok iyi.Artık böyle grafikler görmeye alıştık.İlerde bundan daha fazlasını yapmak zorunda kalacaklar.Oynanışta iyi olursa bu oyun tadından yenmez.

• grafikler süper.para biriktirmeye baslasam iyi olur
  • oyun güzele benziyo konusundan bi haber yok di mi
    bu arada grafikler güzel de son resimde duvardaki gölege ne biçim öyle yaw
  • E daha dur oyunun çıkmsına çok war
  • Konusundan haber var, ign'de yapımcısıyla söyleşi vardı. System shock tadında bir oyun olacak. Ama system shock cyborg ağırlıklıydı, biz de cyborg oluyorduk, bunda ise mutant olacağız, oyun su altı şehrinde geçecek, deli gibi okyanus efekti yapıyolarmış oyuna. system shock 2'yi bugün bile hala zevkle oynadığım düşünülürse bu oyundan çok umutluyum.
  • system shock korku oyunuydu galiba bu da öyle mi?
  • Korku-rpg karışık. Tam korku oyunu da sayılmaz, öyle bir ortam vardı ki oyunda, oynamanız gerek.
  • Oynayacaz tabii bizden kaçar mı
  • grafik deli oyun super
  • saf fps yapsalarmış keşke...nefret ediyom rpg den
  • quote:

Orjinalden alıntı: caprinx

saf fps yapsalarmış keşke...nefret ediyom rpg den
    Merak etme oyunun FPS yönü RPG den daha fazla ağır basacak.
  • 3 Yeni SS yayınlandı.

• quote:

Orjinalden alıntı: pinky demon

quote:

Orjinalden alıntı: caprinx

saf fps yapsalarmış keşke...nefret ediyom rpg den
    Merak etme oyunun FPS yönü RPG den daha fazla ağır basacak.

System shock 2'nin devamı göz önüne alırsak ve oblivion gibi kırpılmayacağını düşünürsek, hiç de fps yönü ağır basan bir oyun olmayacak. FPS yaparlarsa zaten mahvederler oyunu, E3 izlenimleri de temelde RPG olduğu yönünde. FPS arayanlar başka oyunlara bulaşsın.
  • RPG yönü daha ağır basacaksa çok iyi.
  • E3'ü seyretmedim ama gamespot'ta yazanlara bakarsan öyle. Bir yeri geçmek için birden fazla seçenek var, mesela mutantlardan yardım alabilirsiniz, veya düşmanlerı birbirine düşürebilirsiniz, güvenlik sistemini kullanabilirsiniz, ya da direk saldırıyla gidebilirsiniz. Karakter gelişimi de system shock 2 gibi. Ama bunda plasmid denen zımbırtılar kullanılıyor. Güzele benziyor gibi, tek sorun UI gibi görünüyor şu anda, Xbox360 tanıtımını yapmışlar, o da fazlasıyla basitmiş. Umarım pc'ye farklı bir UI yaparlar. Oblivion'dan sonra bu oyunun da basitleştirlmesinden korkuyorum ama yapacak bişey yok bekleyip göreceğiz.

Bir de ek bir şey, korku oyunlarında ve filmlerinde küçük kızları çok kullanmaya başladılar, bu oyundaki ekran görüntüsündeki küçük kızlar da ölülerden biyolojik madde toplayan tipler. Artık yolda küçük bir kız görsem direk kaçıyorum valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lycantrophic -- 13 Mayıs 2006; 12:54:20 >

• @pinky şu haberlere düzgün bakmadan yazıyon dikkat et artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 13 Mayıs 2006; 13:32:39 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuGy18

@pinky şu haberlere düzgün bakmadan yazıyon dikkat et artık
    Oke sorry
  • yaw hiçbirzaman ss lerle oyun grafikleri tutmuyor. Bu ss lere bakıp oyunu kuruyorum full ayarda bile böle detaylı grafik göremiyorum
  • Genelde screenshotları cilalayıp veriyor oyun firmaları. Ama bu oyunda böyle grafik olma ihtimali çok yüksek çünkü system shock 2'nin de zamanına göre süper grafikleri vardı, bu da pek farklı olmaz.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.