Şimdi Ara

BioNTech COVID-19 aşısı Türkiye için onay verilmemiŞ ve ruhsatlandirilmamiş..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
1
Favori
12.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

alintidir:

TOLGA ÖZÇELİK: https://twitter.com/account/suspended?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1350000427320926210%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.donanimhaber.com%2Fdiger-bilim-ve-teknoloji%2Fhaberleri%2Fuzmanlardan-oneri-koronavirus-asisi-olmayanlara-kamu-yasagi-uygulansin.htm

Pfizer-BioNTech şirketine a$ılar ile ilgili sorduğum soruya gelen yanıt ve dilerseniz resmi site üzerindende hangi ülke içi a$ılar ruhsatsızlandırılmış bakabilirsiniz...

Pfizer-BioNTech COVID-19 aşısı Türkiye için onay verilmemiŞ ve ruhsat`landırılmami$tir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 20 Haziran 2021; 17:46:41 >

• Pöff ruhsat ve kullanım izni farklı şeyler. İlaç ruhsatı 200 gün civarında çıkar. İşim bu. AB'nin onayladığı her ilaca kullanım izni verilebilir.

Biontech çözüldükten sonra buzdolabında saklanabilir 30 gün.

M-Rna aşıları dna'ya etki etmez, alakası yok. Mekanizma tamamen ilgisiz.

Hadi yallah. Bu ne ya.

ben oldum bu ülkede yaşamaktan iyidir ölürsekte vergi vermekten kurtuluruz yaş kemale erdi ne karı bulabildik ne evlenebildik maaş yatmadan küt diye 1,5 2 vergi kesiyorlar her alış verişte vergi vergi. dün kaçan 17 yaşında ki suriyelinin uygurun çocuğu var biz bunlara vergi vermeye gelmişiz ölürsek vergi geliri azalır batar giderler

Bu konuda kıllanmıştım zaten. Biontech aşısı -70 derecede saklanması gerekmiyor mu? Nasıl her sağlık ocağında bu koşulları sağlayabiliyorlar diye merak ediyordum. Onu geç adamlar sokakta çadır kurmuş aşı yapıyorlar..

-70 deyip geçmeyin çok zor birşey. Bu sebepten uzun bir süre bi ülkeden başka bir ülkeye aşı transferi sağlanamadı çünkü saklama koşullarını yolda nasıl sağlayacaklarını çözmeleri, dağıtımı nasıl yapacaklarını çözmeleri gerekti..

• çin yada yerli aşı bekliyorum ben

• BUDA SAGLİK BAKANLİGİNİN BİLDİRGESİ....!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 20 Haziran 2021; 17:25:2 >
  • dilerseniz resmi site üzerindende hangi ülke içi a$ılar ruhsatsızlandırılmış bakabilirsiniz

https://cvdvaccine.com

ayrica;

covid ustune gercekci ve arastirmaci dogru kaynak bildirimi icin ayrica tavsiye edebilecegim cok zeki bir insan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 20 Haziran 2021; 17:18:58 >

• Bu ne anlama geliyor ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • merhaba..

$u demek oluyorki

BioNTech aşısı altinda bize vurulan aşının ne oldugu ve icinde ne var bilmiyoruz...

cunki turkiye icin onay verilmemis ve ruhsatlandirilmamiş..

yani adamlar diyorki BioNTech adı altinda turkiye vurulan aşının icerini ve ne oldugunu bilmiyoruz..ve onay vermiyoruz ruhsatta zaten yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 20 Haziran 2021; 18:7:30 >
  • Biontech'in Türkçe hizmet veren tıbbi enformasyon birimi mi varmış?

• Sirkadyen S kullanıcısına yanıt

BioNTech şirketinin sahibi olan Uğur Şahin, Özlem Türeci ile birlikte Almanya'nın en zengin 20 insanı arasında yer almaktadır.

Biontech'in sahibi ve aşınin mucitleri Türk`tür

elvette tıbbi enformasyon birimi bircok dilde kendisine sorulan sorulari cevaplamaktalar..

ayrica sende iletişime gecmek istersen..ve varsa kafandaki sorulari sormak istiyorsan

medinfoturkey@biontech.te

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 20 Haziran 2021; 19:39:56 >
  • off 5 yıl zamanı var ruhsatlandırma için hepimiz deneğiz form dolduruyon zaten olurken çok korkuyorsanız olmayın zorla değil.

biontech oldum kol ağrısı ve çok hafif boğaz lenf şişmesi nefes darlığı dışında birşey yaşamadım oda 2 saat sürdü sadece olduktan 10 dk sonra. ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Haziran 2021; 18:29:12 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

kerimcem demişsinizki:off 5 yıl zamanı var ruhsatlandırma için hepimiz deneğiz

1.ruhsat alan ülkeler aptal ve kerizdi degilmi..onlarin halkina verdigi deger belli..

2.sen denek olabilirsin herkes olmak zorunda degil..

3.icinde ne oldugu bilmedigim Biontech denilen ama ruhsati alinmamis bir sıvı yı vucuduma vurulmam..icinde ne oldugu belirsiz cünki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 20 Haziran 2021; 18:32:12 >
  • Neyine şaşırdınız ki ? Hiçbir covid aşısı onay almadı. Bu zaten biliniyor ve gizlenmedi. Ayrıca Mrna aşısı olurken imzalanan kağıtta da bunlardan bahsediliyor. Aşı olup olmamak tercihinize kalmış. Ben uzun dönemdeki yan etkileri bilinen Sinovac oldum.

• emrecyln kullanıcısına yanıt

milyonlarca insanin hayatı gelecegi cocuklari bu a$ıyla olumsuz ve tamiri imkansiz bir durumda degi$ebilirken..

konuyu saptirma ve basite indirmek gercekten müthiş bir yetenek..

bakiniz bu resimde saglik bakanligi nediyor ruhsatli ve onaylanmi$ diyor..

ayrica ruhsatini bile 5 senede alacagimiz diyen birine cevap..ulan ruhsatini bile 5 senede alican $eyi neden ben ne oldugu belirsizken kendime vurdurup denek olayim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 20 Haziran 2021; 18:40:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Larry

kerimcem demişsinizki:off 5 yıl zamanı var ruhsatlandırma için hepimiz deneğiz

1.ruhsat alan ülkeler aptal ve kerizdi degilmi..onlarin halkina verdigi deger belli..

2.sen denek olabilirsin herkes olmak zorunda degil..

3.icinde ne oldugu bilmedigim Biontech denilen ama ruhsati alinmamis bir sıvı yı vucuduma vurulmam..icinde ne oldugu belirsiz cünki..

aşı zorla değil olma zorunlu olduğunu kim söyledi sana?

• biz aydinlatalim olan biteni butun acikliginla...ayrica hepimiz deneğiz diyen sen degilmiydin..?sen olabilirsin herkes olmak zorunda degil...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.