Şimdi Ara

biometrik fotoğraf 18 adet 20 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
229
Favori
99.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 269
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 40
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 12 saat 27 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 231
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mahmut716 (40 mesaj) rfve (12 mesaj) MMistanbul (10 mesaj) c_unlu (10 mesaj) Nétwork (9 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (229 mesaj) Mobil (134 mesaj) Tablet (18 mesaj) Mini (67 mesaj) Uygulama (4 mesaj)
  • @
41 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> biometrik fotoğraf 18 adet 20 tl
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7932 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    fotocularda 4 tanesi için 15 tl isteniyor , ama ilçe emniyet müdürlüklerinde foto kabini konulmuş, 18 tanesi 20 tl, foto kalitesi iyi, 2-3 dakika sürüyor işlem, yakında ehliyet değişimi başladığında lazım olacak bu biometrik fotolar, para kaptırmayın fırlama fotoculara

benim gördüğüm yer, Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü, pasaport işlemlerinin yapıldığı katta, diğerlerinde de vardır diye umuyorum

edit= daha uygun yöntemi var , @rfve ve @kilecerme arkadaşa teşekkürler

medimarkt'ta 16 tanesi 3 liraya çıkartılıyor, telefonla kendiniz de çekip alabiliyorsunuz

örnek andorid uygulama

https://play.google.com/store/apps/details?id=np.com.njs.autophotos

örnek ios uygulama

https://itunes.apple.com/en/app/passports/id659313806?ls=1

quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Adım - Adım Kısaca Anlatayım ;

★ Yeni Ehliyet -Yeni Kimlik ve Pasaport için Biyometrik Foto gerekiyor.

★ Evde Arka zemini beyaz yerde ve gölgesiz olacak şekilde foto çekebilirsin iş görür.

orta - yüksek çözünürlüklü telefon olmalı 5 mp den yukarı diyeyim. ( zaten artık hemen herkeste 5mp den yukarı telefon var.)

★http://www.idphoto4you.com/ adresine çektiğin fotoyu yükleyerek biyometrik hale getirebilir ve 10*15 kağıda çıktıya hazır hale

getirerek bilgisayarına indirebilirsin.

Adımlar : Country Turkey seç > Photo & Print size otomatik gelir, image File dan Fotoyu Yükle ,

Açılan sayfadan iki daire iç içe bir ölçek çıkacak küçük daire alt çene ile alnı kaplayacak şekilde ayarla (Zaten büyük daire direk kulaklar ve saçı almış olacak)

Make Photo ya basınca 10*15 kağıda baskıya hazır halde fotoyu elde etmiş olacaksın. DOWNLOAD Kısmından bilgisayarına indir.

★ Yakında Mediamarkt varsa oradan 50-55 Kr a baskı alabilirsin. Yoksahttp://www.netbaski.com/ gibi bir siteden fotoları yükleyip 10*15 kağıt seçip

ayrıca @fujigef de nasıl yapılacağını anlatmış

quote:

Orijinalden alıntı: fujigef

quote:

Orijinalden alıntı: yakup3457

en mantıklısı mediamarketten almak alan arkadaşlar alıntılayabilir mi nasıl yapılır, yarın gidicem.

http://www.idphoto4you.com/

sitesine giriniz

photo bölümü ölçüsünü 4,5*3,5 olarak seçiniz

print size bölümünü 10*15 cm olarak seçiniz

dosya seç bölümünden çektiğiniz fotoyu upload ediniz ( ben gm discovery ile çekmiştim)

vesikalık 8 fotonuz hazır

mediamarkt tan 0,50 kuruşa çıkarttım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 12 Ocak 2019; 14:47:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kefeniyle yola çıkan adam

Tmm mahmut hocam kimse para kazanmasin

Kazanmasın. Neden kazansın ki ? seni beni kazıklayarak kazanacaksa kazanmasın abi. Herkes işine geleni alır satar. Düz vesikalığın 8-10 ttanesini 20 tl den ittiren fotocuyu neden savunayım ? Aç kalsın.
    Fırsat sıcak, ama hemen esnafı düşünen bir kesim atağa geçiyor, Esnaf tayfası milleti kazıkladığında ise ortadan kayboluyorlar...işlerine gelen bir fırsat olduğunda en önce bu esnafı düşünen tayfa hareket geçiyor, o yüzden yazdıklarına itibar etmeyin
    quote:

o zaman parafla niye otel alıyorsun?? düzgün düzgün parasını ver, aradaki komisyoncuları kaldır, oteller de para kazansın !!
    Fotoğraflar işe yaramayacaklarsa niye çekiyorlar sen onları feyse mi atacaksın sanki işin görülsün yeter sana olmaz bunlar mı diyecekler
    ilk mesajda aslında genel itibarı ile yazılmış.
    ilk mesajı yazan arkadaş son güncellemelere göre ufak tefek değişiklikler yapsa ve
    konu başlığına da ilk mesaj güncel yazsa bence bu kadar soru oluşmayacak. Nitekim ;

Adım - Adım Kısaca Anlatayım ;

Yeni Ehliyet -Yeni Kimlik ve Pasaport için Biyometrik Foto gerekiyor.

Evde Arka zemini beyaz yerde ve gölgesiz olacak şekilde foto çekebilirsin iş görür.
    orta - yüksek çözünürlüklü telefon olmalı 5 mp den yukarı diyeyim. ( zaten artık hemen herkeste 5mp den yukarı telefon var.)

http://www.idphoto4you.com/ adresine çektiğin fotoyu yükleyerek biyometrik hale getirebilir ve 10*15 kağıda çıktıya hazır hale
    getirerek bilgisayarına indirebilirsin.

Adımlar : Country Turkey seç > Photo & Print size otomatik gelir, image File dan Fotoyu Yükle ,
    Açılan sayfadan iki daire iç içe bir ölçek çıkacak küçük daire alt çene ile alnı kaplayacak şekilde ayarla (Zaten büyük daire direk kulaklar ve saçı almış olacak)
    Make Photo ya basınca 10*15 kağıda baskıya hazır halde fotoyu elde etmiş olacaksın. DOWNLOAD Kısmından bilgisayarına indir.

Yakında Mediamarkt varsa oradan 50-55 Kr a baskı alabilirsin. Yoksahttp://www.netbaski.com/ gibi bir siteden fotoları yükleyip 10*15 kağıt seçip
    baskıları alabilirsin.
    ekonomiyi hareketlendirmek isteyen arkadaşlar yolda geçerken fotoğrafçıalrda arada bir vesikalık çektirebilir.

isteyen de bu fırsattan yararlanabilir. boş yapmayın. yerinde bir konu
    Kardeş eminim evinde hiç çelik tencere, teflon tava falan yoktur. Hepsini gidip bakırcılar çarşısından aldın, hatta para kazansınlar diye sürekli götürüp kalaylatıyorsun. Evinde halı da yoktur, hepsi el dokumasıdır. Zaten süpermarketlerin falan önünden bile geçmiyorsundur. Maksat mahalle bakkalı kazansın.
    Arka fonu kırpmak için;

Eraser

Kırptığınız arka fona beyaz katman eklemek için

Photolayer uygulamasını kullanabilirsiniz.

En son da

ID pasaport maker uygulaması ile baskıya hazır hale getirebilirsiniz.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    konuyu acan dalga geciyor. o makinelerin cektiklerine cop demek cope hakarettir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    7932 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: kıladam

konuyu acan dalga geciyor. o makinelerin cektiklerine cop demek cope hakarettir.

niye? pasaport işlemlerinde kullanılıyor işte, daha ne bekliyorsunuzki
  • Teğmen
    114 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

fotocularda 4 tanesi için 15 tl isteniyor , ama ilçe emniyet müdürlüklerinde foto kabini konulmuş, 18 tanesi 20 tl, foto kalitesi iyi, 2-3 dakika sürüyor işlem, yakında ehliyet değişimi başladığında lazım olacak bu biometrik fotolar, para kaptırmayın fırlama fotoculara

benim gördüğüm yer, Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü, pasaport işlemlerinin yapıldığı katta, diğerlerinde de vardır diye umuyorum

Sagol hocam. Yakin zamanda ihtiyacim olacakti. Bebek icin de biyometrik foto isteniyormus galiba. Onu da cekerler herhalde.

|
    |
  • Yarbay
    17348 Mesaj
    quote:

quote:

niye? pasaport işlemlerinde kullanılıyor işte, daha ne bekliyorsunuzki

Alıntıları Göster
    yanında vesikalıkta veriyor hepsi biyometrik değil

sağa sola kullanıyorum valla

• Yarbay
    2186 Mesaj
    quote:

Önce sağlık raporu işini halletmek lazım. Aile hekimleri veriyormuş diye duydum ama bazıları uzman doktora sevk ediyormuş. Ücret alınıyor mu acaba bu raporlardan?
  • Yarbay
    7932 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

vesikalık fiyatı göremedim, ama onun da fiyatı aynıdır muhtemelen
  • Yarbay
    7932 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

o zaman parafla niye otel alıyorsun?? düzgün düzgün parasını ver, aradaki komisyoncuları kaldır, oteller de para kazansın !!
  • Yarbay
    2273 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

vesikalık fiyatı göremedim, ama onun da fiyatı aynıdır muhtemelen

Alıntıları Göster
    çok iyi oldu bilmem,mübarek fotoğrafçılar öyle kazıklıyorki milleti
    |
    |
  • Yüzbaşı
    309 Mesaj
    bence sicak firsat.ehliyet yenileme basvurusu yapmis vesikaligi kabul edilmemis biri olarak, aklima gelmemisti o foto kutusu

|
    |
  • Yüzbaşı
    854 Mesaj

Fotoğraflar işe yaramayacaklarsa niye çekiyorlar sen onları feyse mi atacaksın sanki işin görülsün yeter sana olmaz bunlar mı diyecekler

kıladam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1604 Mesaj
    Azcik photoshop bilen icin evde cektikten sonra arka plani silip mediamarkt gibi yerlerden cikti almak en guzeli.

Ama bu da prosedur islere vermek icin guzelmis.

• Mantıklı.fotocular vize çıkartacaksanız önce ülke soruyor sonra ona göre fiyat biçiyor.bu simsarlara para kazandırmayın.

• Çavuş
    73 Mesaj

hayır alınmıyor ücret.

gidiyorsunuz aile hekiminiz bir form veriyor, sağlık sorununuz varmı diye soruyor madde madde, doldurup imza atıyorsunuz, belki bi muayene eder ama beni etmemişti, uygun meesafedeki harfleri oku bakalım diyor, tamam hemen imzalıyor ve teslim ediyor
    |
    |
    alpmirza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    372 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sentetikmadde

Mantıklı.fotocular vize çıkartacaksanız önce ülke soruyor sonra ona göre fiyat biçiyor.bu simsarlara para kazandırmayın.
    İstanbuldaki VFS vize işlem merkezinde de aynı makine var, aynı fiyat. Fotoğrafçılara 4 fotoya 15 vermeye değmez. 4 tane poz kendiniz çekip istediğinizi seçiyorsunuz.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    257 Mesaj
    quote:

Mantıklı.fotocular vize çıkartacaksanız önce ülke soruyor sonra ona göre fiyat biçiyor.bu simsarlara para kazandırmayın.

Fiyat iyi görünüyor, yalnız konu biraz amacını aşmış. Benim de fotoğrafçı tanıdığım var, sonuçta o da bir hizmettir, daha ucuza buluyorsanız gider oraya yaptırırsınızş. Başka fotoğrafçı olur, makine olur farketmez. Bu durum herkesin fırsatçı olduğu anlamına gelmez. Ayrıca farklı ülkelerin farklı biyometrik istekleri olabiliyor. O yüzden hangi ülke olduğu sorulur. Tüm dünyada aynı fotoğraaf kabul görmüyor malesef.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    128 Mesaj
    quote:

https://epasaport.egm.gov.tr/hakkinda/biyometrikfoto.aspx
  • Teğmen
    159 Mesaj
    quote:

valla o makineler harika foto çekiyor kadıköye de yakınım gider alırım bu aralar
    |
    |
  • Binbaşı
    1072 Mesaj
    quote:

Kazanmasın. Neden kazansın ki ? seni beni kazıklayarak kazanacaksa kazanmasın abi. Herkes işine geleni alır satar. Düz vesikalığın 8-10 ttanesini 20 tl den ittiren fotocuyu neden savunayım ? Aç kalsın.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Ko Cuce
backlink paketleri
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.