Şimdi Ara

Binary Domain Türkçe Yama İstek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
3.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2012 yapımı eski bir oyun internette aradım ama yamasını bulamadım. Çevirmek çok zor olmasa gerek ilgilenebilecek bir grup var mı?

• Oyun çakma Gears Of War gibiydi fakat hikayesi özellikle de baştaki sahnesi bayağı duygusaldı. Verdiğiniz kararlara göre yoldaşlarınız size küsüp, trip atabiliyordu. Değeri bilinmeyen oyunlardan.

• Hikayesiyle mükemmel bir oyundu. Enslaved gibi değeri az bilinen oyunlardandır. Bunca zamandır bu oyuna TR altyazı yapılmaması şaşırttı açıkcası.
  • Zamanında oynadığım hikayesi iyi oyunlardan birisiydi. Robotlar ' ın duygu kazanması ve kendilerini insan zannetmesi üzerine idi yanlış hatırlamıyorsam. Oyunun fizik motoru da gayet iyi, robotlar yerine göre güzel parçalanıyordu. Konsol üssü de zamanında övmüştü bu oyunu. Çeviri zor diye düşünüyorum, ama olursa tekrar oynanır ve tavsiye edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPOLİC_FR -- 30 Ağustos 2019; 15:51:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binary domain de çok iyi ve derin bir hikaye var kesin çevrilmesi gereken bir oyun
    Plus çeviri driver san francisco dan sonra buna bir el atsa harika olur.
  • Yok mu ilgilenecek birileri?
  • Güncel
  • Zamanında çevirisini bulamadığımda çok şaşırmıştım. Mutlaka Türkçe yamasının bulunması gereken bir oyun. Çeşitli dış sebeplerden ötürü uzun ara verip bitirememiştim. Türkçe yapılırsa ben de tekrar başlamış olurum.
  • Hikayesi güzel bir oyuna benziyor. Bende Türkçe yama olmadan başlamak istemiyorum. Birileri ilgilenebilirse süper olur.
  • Bu hidden gem için Türkçe çeviri nefis olurdu...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba.
    Dil dosyları açılabiliyor mu acaba?
    Bir bilginiz var mı?
  • Binary Domain Türkçe Yama İstek

Bayılıyorum dil dosya açmaya Dil dosyası Anil523 tarafından açılmışdır biraz sıkıntılı ama

16552 k satır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 17 Aralık 2019; 16:48:11 >
  • Harikasın Anıl
    Sıkıntısı nedir?
    Konuma eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerel oyun kulübü -- 17 Aralık 2019; 16:49:47 >
  • Türkçe karakter desteği eklenebilir mi? İnşallah çeviriyle ilgilenmek isteyecek bir ekip çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-53F1F6A6D

Türkçe karakter desteği eklenebilir mi? İnşallah çeviriyle ilgilenmek isteyecek bir ekip çıkar.
    maalesef geri paketleme yapılamıyor.
  • Oyunda Türkçe Karekter desteği vardır Kontrol etmedim Paketleniyormu onu kontrol ettim Türkçe karekter desteği yoksa karekter eklenir
  • Valla çok güzel bir oyun bağıra çağıra oynamak çok hoş bir keyif veriyor insana. Yalnız bazen komutu anlamayabiliyor. Boş bir anda Türkçe başka şeyler mırıldandığında komut verdiğimi sanıp o sözü komutmuş gibi algılayıp hareket etmesi çok komikti.

Türkçe yaması gelirse resmen efsane olur.
  • Haber var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonAnka

Haber var mı?
    Harekete geçen yok ki haber olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu dil dosyalarını nasıl açıyoruz birde sonrasında nasıl paketleme işlemi yapabiliyoruz acaba? İnternette hiç doğru düzgün kaynak bulamadım da.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.